האם כדאי להשתמש בצורב כסידירום? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי להשתמש בצורב כסידירום?

DXT

Recommended Posts

יש לי סידירום של שהוא מאד רועש ויש בעיה במכניזם כשאני מוציא את המגש הוא עושה רעש נורא מעצבן.

אז חשבתי לעבור להשתמש בצורב שלי כסידירום, האם זה רעיון טוב? האם זה יגמור את החיים של הצורב יותר מהר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי סידירום של שהוא מאד רועש ויש בעיה במכניזם כשאני מוציא את המגש הוא עושה רעש נורא מעצבן.

אז חשבתי לעבור להשתמש בצורב שלי כסידירום, האם זה רעיון טוב? האם זה יגמור את החיים של הצורב יותר מהר?

לא כדאי.

זה יגרום לשחיקה (בלאי) של העיינית של הצורב, מה שיקצר את החיים שלו.

תחליף כונן CD. כמה זה? 150 ש"ח, לא?

"משתלם. אחול משתלם..."

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאנשים משתמשים בסידירום בנוסף לצורב נובע מכך שעד לא מזמן מהירות קריאה של צורבים היתה נמוכה מעוד. למשל- לפני שנתיים CD מצוי היה במהירות של x52 (כמו היום) , ומהירות קריאה של צורבים היתה X8 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים שלא כדאי

אבל היאמהה שלי רץ כבר יותר משנה בתור הסידירום היחיד (הרבה יותר משנה)

עריכה:

בדיקה קצרה(עם archive.org) העלתה שבאוקטובר 2000 הצורב שלי כבר לא היה על המדפים באקסלנט (אני גם זוכר את המחיר שקניתי... 310$ עם בקר פשוט של סימביוס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפתי כבר 2 סי די רומים והצורב עדיין נשאר לי ועובד מציין עשיו כסי די רום (אני עומד לקנות סי די רום 3 :'( ) ויש לי צורב די ישן אם אפשר להגיד כך

בכל זאת אם תקנה צורב יקר הוא יכול לשמש כסי די רום כי הוא יהיה טוב ויספיק להרבה זמן (כמו צורבי ה YAMAHA)

אבל יש בזה מינוס די גדול והוא מפריע לי אישית בגלל זה יש לי גם סי די רום הביעה היא שאי אפשר לצרוב מדיסק לדיסק עם צורב בלי סי די רום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...