האתלון 64 X2 כבר יותר זול מהמחיר הרשמי (ב OEM לפחות) - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האתלון 64 X2 כבר יותר זול מהמחיר הרשמי (ב OEM לפחות)

TC2B

Recommended Posts

יא אללה.. בין הדיונים (אם אפשר לקרוא לזה כך) הכי מפגרים.

מה בדיוק ניסית לאמר? שהם מוכרים מעבדים בפחות מהמחיר הרשמי? (ספק יחיד אגב) .. וזה אומר ... מה? לפני 3 שנים אם היו עושים טבלה דומה שמראה כמה שהפנטיום יותר יקר אף אחד לא היה מסתכל על ה-10$ הבדל בין המחיר הרישמי למחיר בחנות וצועק "למי איכפת! תראו! המעבד של AMD עולה 100$ פחות!"

למה אף אחד לא חשב לציין את זה לגבי המעבדים פה? מישהו שם לב בכלל שהמעבד של אינטל עולה חצי מזה של AMD ?

נוסף לזה, שקרן אני לא יודע אם אפשר לקרוא לך, כי אולי אתה בעצמך חסר הבנה... הבאת את המחיר הרשמי של מעבדי ה-AMD - 537$ ו- 581$ .. הכל טוב ויפה.. ואז הבאת לנו שני מעבדים להשוות למחירים האלו - 521$ ו-547$ .. באמת מרשים... אבל תגיד לי, חשבת לבדוק אם אתה בכלל מסתכל על אותו המוצר?

http://www.tigerdirect.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=1446873&CatId=0

http://www.tigerdirect.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=1446877&CatId=0

מכיוון ואתה מעפן, ולא בודק לינקים .. אספק לך מידע על המוצרים האלו - אלו הם המעבדים של , כמובן מדברים על 4200+ ו- 4400+ ... רק במחירים 558$ ו-604$... למה הם יקרים יותר? כי הפעם הם באים עם המאוורר וההיטסינק שלהם....

הפרט ששכחת לציין, הוא שהמחירים שאתה ציינת כמחירים רשמיים, הם של מוצרי PIB (ולא PIB without fan) כלומר של מעבדי עם מאוורר והיטסינק...

בכל זאת, ערכת "השוואה" בין המוצרים (אפילו שזה לא אותו מוצר) כדי לציין את ההורדה במחיר.. בעוד שבמציאות.. המחירים (כצפוי) גבוהים מהמחיר של AMD

19$ ו 23$ (בהתאמה) (אגב, ההפרש של מעבד אינטל שציינת, הוא 15$, המחיר הרשמי הוא 241$) ...

לא מספיק שההפרש בין המחיר הרשמי למחיר בחנות של מעבדי אינטל קטן יותר מזה של מעבדי , המעבדים גם עולים חצי מן המעבדים של ...

אגם, סתם כי אתה קטנוני, גם אני אהיה קטנוני... כל המחירים באתר היו XXX.99 ... לא יודע למה, אבל את המחירים של מעבדי AMD עיגלת למטה .. ואת המחיר של אחד מעבדי עיגלת למעלה (וגם הקטנת את המחיר הרשמי)... אפילו על דולאר אחד אתה משחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Piren אתה שוכח דבר אחד בלבד

Athlon 64 X2 בדירוגים 4200+ 4400+ 4600+ ו 4800+ הם מעבדי High-End

ולא Mid-End כמו D 2.8GHz

אתה עושה השוואה לא נכונה בין שני שמיועדים כל אחד לסקטור אחר

אחד (Intel) מיועד לשוק הבינוני

בעוד שהשני מיועד לשוק הגבוה מאוד

אם כבר אתה משווה אז תשווה שני שווים בדירוגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני לא ניסיתי לעשות השוואה בין המעבדים.. אני ציינתי שההשוואה שהוא ביצע אינה נכונה ושקרית. ציינתי אומנם שהמחיר הוא חצי מן המעבד השני, לא בתור לציין שהמעבד "שווה" יותר אלא להראות שבעוד שהוא עושה ביג דיל מה-15$ הפרש בין המחיר של למחיר בחנות, המעבד גם ככה עולה כפול מן המעבד של ...

ליפה - אל מי דיברת? אלי?

קטנוני? אתה הרי עובד בחנות (או הבעלים שלה, לא יודע), אז בטח אתה רגיל לזיין בשכל ללקוחות, אז לא פלא שהסתכלות מדוייקת ונכונה בפרטים היא לא משהו שמעניין אותך.. .אבל מר תפוחי פה הרי מבלה לא מספר שעות בלנסות "ללמד" את הלקוח (אותנו) בפרטים האמיתיים (בעיניו, עליונות AMD)... אז מה.. עכשיו שהוא משקר במצח נחושה (או פשוט יוצא דביל בגלל חוסרת תשומת לב לפרטים) ואני מראה את הנתונים הנכונים אני קטנוני? למה אתה לא טוען שהוא קטנוני עם מספר ההודעות הבלתי נגמר שלו לפרטים הכי שוליים?

אגב, ממש יפה מצידך, לא להשתתף בדיון, אבל להביע דעות לגבי האישיות של האנשים שכן משתתפים. מה אני אגיד לך, ממש יפה מצידך. מיותר לציין מה אני חושב על כזה בן אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אמרתי שההשוואה של תפוחים לא שקרית או כן שקרית

אתה פשוט ציינת שהמעבד הכי זול של (כפול פרסקוט 2.8GHz) יותר זול מהכפול הכי זול של AMD

אני אמרתי שההשוואה הזאת לא נכונה בבסיסה מכיוון שהם מכוונים לשווקי יעד שונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור.. תעשה לי טובה.. לפני שאתה כותב מה לדעתך אני עשיתי, תקרא שוב פעם...

לא השוואתי בין המעבדים, רק ציינתי את האבסורדיות שהשוואה שלו על ההפרש של 10$ כשהמחיר של המעבד גם ככה כפול מזה של אינטל.

הרוב המוחלט של ההודעה שלי עסקה בעובדה שההשוואה שלו היתה שיקרית.

ושמתי לב שלא דיברת על זה, הרי למה שיעניין אותך שהוא שיקר? אותך רק מעניין להוכיח ש- שווים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני לא ניסיתי לעשות השוואה בין המעבדים.. אני ציינתי שההשוואה שהוא ביצע אינה נכונה ושקרית. ציינתי אומנם שהמחיר הוא חצי מן המעבד השני, לא בתור לציין שהמעבד "שווה" יותר אלא להראות שבעוד שהוא עושה ביג דיל מה-15$ הפרש בין המחיר של למחיר בחנות, המעבד גם ככה עולה כפול מן המעבד של ...

ליפה - אל מי דיברת? אלי?

קטנוני? אתה הרי עובד בחנות (או הבעלים שלה, לא יודע), אז בטח אתה רגיל לזיין בשכל ללקוחות, אז לא פלא שהסתכלות מדוייקת ונכונה בפרטים היא לא משהו שמעניין אותך.. .אבל מר תפוחי פה הרי מבלה לא מספר שעות בלנסות "ללמד" את הלקוח (אותנו) בפרטים האמיתיים (בעיניו, עליונות AMD)... אז מה.. עכשיו שהוא משקר במצח נחושה (או פשוט יוצא דביל בגלל חוסרת תשומת לב לפרטים) ואני מראה את הנתונים הנכונים אני קטנוני?  למה אתה לא טוען שהוא קטנוני עם מספר ההודעות הבלתי נגמר שלו לפרטים הכי שוליים?

אגב, ממש יפה מצידך, לא להשתתף בדיון, אבל להביע דעות לגבי האישיות של האנשים שכן משתתפים. מה אני אגיד לך, ממש יפה מצידך. מיותר לציין מה אני חושב על כזה בן אדם.

אני לא הבאתי את הביטוי "קטנוני" אתה השתמשת בביטוי הזה

ועל מה ? על 10 $ יותר או פחות , על שעדיין לא ממש יצאו לשוק

על זה התקפת את "תפוחים" קראת לו שקרן וקטנוני ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, נמאס לי

לא מבין מה אתם רוצים מהבן אדם (Piren)

הוא דווקא מאלה שמדברים לעניין בפורום הזה

בכל אופן,אני ממליץ לכם בחום על קורס להבנת הנקרא

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...