האתלון 64 X2 כבר יותר זול מהמחיר הרשמי (ב OEM לפחות) - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האתלון 64 X2 כבר יותר זול מהמחיר הרשמי (ב OEM לפחות)

TC2B

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למרות שאכן הX2 מתעלים על הפנטיום D, במבחן של טום לא ממש רואים את זה...

ברוב המקרים הX2 מוביל בהפרש של מס' אחוזים דו ספרתי ואף יותר, אך במבחן האחרון אינטל פשוט מוחצת את (האינטל מקדד פי 15 יותר מהר)...

לפחות תהיה סיבה אחת לקנות ...  ;D

לדעתי זה ענין של תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע תפוחים, לפעמים אני ממש לא מבין את מטרת הדיונים שאתה פותח. למי בדיוק דיון כזה תורם? - חוץ מלהספים את הפורום בדיונים על אני לא רואה מטרה חלק מן הדיונים שלך.

מה בדיוק אתה רוצה לומר בדיון הספציפי הזה? שהמעבדים כפולי הליבה של זולים מאלו של אינטל בחנות אחת? הרי אם אתם רוצים לבוא באמירה אתה צריך לבוא עם לפחות 2-3 לינקים לחנויות ולהראות לקוראים שאכן ב-3 חנויות שונות מעבדי X זולים ממעבדי Y. אתה ממש לא עושה את זה ולמען האמת דיונים מסוג זה מתחילים לעצבן כי עושה רושם שאתה עושה דווקא כדי להעלות ולהציף כל הזמן את עליונותה של לעומת אינטל.

תחילה היו לך דיונים רציניים עם נושאים רציניים, היום זה עושה שכל פיפס קטן שבאמצעותו תוכל להראות לנו מדוע עדיפה מביא אותך לפתוח דיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע תפוחים, לפעמים אני ממש לא מבין את מטרת הדיונים שאתה פותח. למי בדיוק דיון כזה תורם? - חוץ מלהספים את הפורום בדיונים על אני לא רואה מטרה חלק מן הדיונים שלך.

מה בדיוק אתה רוצה לומר בדיון הספציפי הזה? שהמעבדים כפולי הליבה של זולים מאלו של אינטל בחנות אחת? הרי אם אתם רוצים לבוא באמירה אתה צריך לבוא עם לפחות 2-3 לינקים לחנויות ולהראות לקוראים שאכן ב-3 חנויות שונות מעבדי X זולים ממעבדי Y. אתה ממש לא עושה את זה ולמען האמת דיונים מסוג זה מתחילים לעצבן כי עושה רושם שאתה עושה דווקא כדי להעלות ולהציף כל הזמן את עליונותה של לעומת אינטל.

למי זה תורם? למי שמתעניין בכפולי ליבות, שמעתי יש כמה אנשים כאלה.

המחירים הם מאותה חנות כך שהם מהווים השוואה לא רעה, לא מדובר בחנויות שידועות מבעלות קשרים מיוחדים ליצרניות.

============

לא כל אשכול אמור להיות ביג דיל, אם יש לך בפורום פרסום הודעות מיותרות, טפל בכך. לפני מספר ימים הייתה התקפת אמת על הפורום ("הכל בשקל יהוד"), הכותרת שלה הייתה אנטי , במקרה ההוא לקח לך ולצוות הפורום המון זמן והודעות להגיב - בקיצור, בלי הסיטריה והודעות עם כתב מודגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק אתה רוצה לומר בדיון הספציפי הזה?.

* אני לא בא לדבר בשמו של תפוחים ואין לי שום קשר אליו *

לדעתי הוא מנסה להראות שהמעבדים כפולי הליבה של כבר בשוק והמחירים שלהם יורדים, ולפי המגמה הזו (כמה זמן עבר מההכרזה הרשמית עד לירידת המחירים הראשונה הזו?) המעבדים האלו יהיו בקרוב בטווח המחירים של הצרכן הביתי הממוצע.

הבעיה היא שהוא מדגיש בעיקר את היתרונות של ולעיתים גם "יורד" על החסרונות של INTEL, ולכן מספר חברים בפורום החליטו בפורום שהוא אנטי-אינטל, וכך מפרשים את ההודעות שלו.

תפתחו בשבילו סטיקי שכל פעם שהוא יראה משהו חדש על הוא יגיב בסטיקי שלו במקום לפתוח תראד

האמת - לדעתי זה רעיון טוב. אני אפילו הייתי מצרף אותו לצוות החדשות, בתנאי שהוא יציג את החדשות שלו (שכולן נכונות) בצורה שלא תתפרש כ"אנטי אינטלית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* אני לא בא לדבר בשמו של תפוחים ואין לי שום קשר אליו *

לדעתי הוא מנסה להראות שהמעבדים כפולי הליבה של כבר בשוק והמחירים שלהם יורדים, ולפי המגמה הזו (כמה זמן עבר מההכרזה הרשמית עד לירידת המחירים הראשונה הזו?) המעבדים האלו יהיו בקרוב בטווח המחירים של הצרכן הביתי הממוצע.

הבעיה היא שהוא מדגיש בעיקר את היתרונות של ולעיתים גם "יורד" על החסרונות של INTEL, ולכן מספר חברים בפורום החליטו בפורום שהוא אנטי-אינטל, וכך מפרשים את ההודעות שלו.

האמת - לדעתי זה רעיון טוב. אני אפילו הייתי מצרף אותו לצוות החדשות, בתנאי שהוא יציג את החדשות שלו (שכולן נכונות) בצורה שלא תתפרש כ"אנטי אינטלית".

ההודעה הראתה שכבר לפני הגעת ה X2 לשוק מחירם כבר נמוך יותר מהמחיר הרשמי, וזה סימן טוב. אם מישהו ראה סימנים אחרים שייפרסם אותם במקום לפרסם הודעות שעוסקות בכל דבר חוץ מנושא האשכול.

לפני זמן רב הוצע לי להיות כתב חדשות, סרבתי. החדשות (לא של אתר HWZONE אלא כשיקוף של המציאות בשוק החומרה) מאז יציאת ה K8 של מול הפרסקוט הם אנטי אינטליות, זה מה יש, מי שמייצר בכוח שיויון, איזון מלאכותי מעקם את המציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי זה תורם? למי שמתעניין בכפולי ליבות, שמעתי יש כמה אנשים כאלה.

המחירים הם מאותה חנות כך שהם מהווים השוואה לא רעה, לא מדובר בחנויות שידועות מבעלות קשרים מיוחדים ליצרניות.

============

לא כל אשכול אמור להיות ביג דיל, אם יש לך בפורום פרסום הודעות מיותרות, טפל בכך. לפני מספר ימים הייתה התקפת אמת על הפורום ("הכל בשקל יהוד"), הכותרת שלה הייתה אנטי , במקרה ההוא לקח לך ולצוות הפורום המון זמן והודעות להגיב - בקיצור, בלי הסיטריה והודעות עם כתב מודגש.

יודע מה? באמת ובתמים חשבתי להגיב אבל לאור חלקה הראשון של תגובתך [שבאמת מצטיירת כאילו אתה מנסה לעקוץ] אני אנקוט בגישה שלך ופשוט אומר "עזוב, אני לא יכול עליך". כשתחליט להיות רציני, נדבר.

החדשות מאז יציאת ה K8 של מול הפרסקוט הם אנטי אינטליות, זה מה יש, מי שמייצר בכוח שיויון, איזון מלאכותי מעקם את המציאות.

על איזה חדשות אתה מדבר? החדשות שבאתר? או החדשות באתרי החומרה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודע מה? באמת ובתמים חשבתי להגיב אבל לאור חלקה הראשון של תגובתך [שבאמת מצטיירת כאילו אתה מנסה לעקוץ]

תראה, תפוחים צודק, הוא לא סתם זרק 'שמעתי שאנשים מתעניינים', באמת היו שני מקרים של אנשים חשבו בכיוון של כפולי ליבה.

אחד מהם אגב היה מנהל פורום מפרטים, הבחור שעושה את 'מערכת המפרטים המומלצים'.

הוא התעניין בשביל ידידה במעבד, אני חושב שבשבילו אם המחיר של הכפולי ליבה של יהיה נמוך זה יהיה חשוב (בדיון הוא ציין שהמחיר גבוה מידי בנתיים, שהוא רואה שהמחיר נמוך מהצפייה, המחיר במגמת ירידה, זה יכול להשפיע!).

אומנם הדיון הזה הוא לא ידיעת המאה, אבל יחסית לדיונים באמת חסרי תועלת שנפתחים פה, לפי דעתי ההודעה המודגשת שלך הייתה בכוונה לעקוץ את תפוחים ולא בגלל שבאמת חשבת שהדיון הזה הוא ספאם שיהרוס את הפורום.

אגב תפוחים, הציעו לך לכתוב חדשות באתר וסירבת? למה? (גם ככה אתה כותב חדשות בפורום, אם תכתוב באתר זה רק יוסיף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב שהזמן אספקה הוא 7-21 יום.

זה אומר שעוד 7-21 יום המעב דיגיע או שמהרגע שהוא יהיה זמין במלאי יקח לו שבוע עד 3 שבועות?

יש לי פשוט מכר שגר בארה"ב שבא ב25 לחודש, ואני שוקל לרכוש את ה4400+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מובנת לי המגמה הזו ל"התלבש" על שעיר לעזאזל כלשהו.

הדיון הוסט ע"י שאר הכותבים ולא ע"י פותח הת'רד. וזה מה שמוריד את הרמה/מעורר מהומות ולא ידיעות חדשותיות.

עם כל הכבוד להנהלת הפורום/אתר - זו, ואחרות גם כן, ידיעה שיש בה עניין. אחרי הכל לא מדובר במעבד קצת יותר מהיר, אלא בכיוון חדש אליו מתפתחים המעבדים. אותי אישית זה מאוד מעניין, ואני משוכנע שעוד רבים גם כן.

במקום להתייחס לגופו של עניין, נהייה כאן נוהג להתייחס לגופו של אדם וחבל מאוד שכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...