התחלתי א"ק לווניס 3200+ עם dfi lanparty. עדכון: עמ' 6, תגובה 54. - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחלתי א"ק לווניס 3200+ עם dfi lanparty. עדכון: עמ' 6, תגובה 54.

Nitro

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל הכבוד על ה- OC.

מכובד ביותר. :xyxthumbs:

שאלה כללית למחשבה:

אם את הכסף שהוצאת על הזיכרונות והקירור האקזוטיים היית משקיע במעבד חזק יותר, לא היית מקבל את אותם הביצועים בקירוב ? (רק בלי גורם ה"סיכון").

ברור לי ש- OC זו דרך חיים (מי כמוני יודע, גם אצלי הכל ב OC) סתם שאלה כללית.

ובלי קשר - OC מכובד בהחלט. מה שאותי הפתיע במיוחד זה התיזמונים ההתחלתיים שלך לעומת מה שאתה עומד עליו כרגע :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה כללית למחשבה:

אם את הכסף שהוצאת על הזיכרונות והקירור האקזוטיים היית משקיע במעבד חזק יותר, לא היית מקבל את אותם הביצועים בקירוב ? (רק בלי גורם ה"סיכון").

אני אענה על השאלה הזו - השיפורים בביצועים שמתקבל מ OC הוא הרבה יותר גדול מהחלפת המעבד למעבד חזק יותר כי ב OC אנחנו העיקר מעלים את תדר הבאס שזהו תדר עוד יותרחשוב מתדר העבודה של המעבד ...

כמובן שעליית תדר המעבד היא נוספת ומבורכת עם עצן העצלאת הבאס , רק בעזרת כזה ניתן להעלות את הבאס למיהוריות כאלו ללא שימוש במחקלים שגורעים מהשיפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אתה העברת את הג'אמפר של ה4V על הלוח ליד המחולל מתח למצב של 4V בכלל?, כי אני לא מאמין פשוט שב3.5V הוא לא מתחמם, במארז Shark מאוד מאורר אצל חבר שלי ולא קשור כמה, המחולל מתח הזה כאשר הג'אמפר על מצב של עד 4V המחולל מתח פשוט רותח ואי אפשר לגעת בו אפילו לחצי שניה!, ולא קשור על כמה מתח הוא, גם אם הוא על 3.2 אבל הג'אמפר על 4V הוא יהיה חם לאאלה!, זה פשוט לא הגיוני מה שאתה אומר, או שלא העלת מתח ל3.5V כי בכלל לא העברת את הג'אמפר, או שמשהו מאוד מוזר קורה אצלך, כי הוא מתחמם ברמות מטורפות אחרי שמזיזים את הג'אמפר ל4V!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אתה העברת את הג'אמפר של ה4V על הלוח ליד המחולל מתח למצב של 4V בכלל?, כי אני לא מאמין פשוט שב3.5V הוא לא מתחמם, במארז Shark מאוד מאורר אצל חבר שלי ולא קשור כמה, המחולל מתח הזה כאשר הג'אמפר על מצב של עד 4V המחולל מתח פשוט רותח ואי אפשר לגעת בו אפילו לחצי שניה!, ולא קשור על כמה מתח הוא, גם אם הוא על 3.2 אבל הג'אמפר על 4V הוא יהיה חם לאאלה!, זה פשוט לא הגיוני מה שאתה אומר, או שלא העלת מתח ל3.5V כי בכלל לא העברת את הג'אמפר, או שמשהו מאוד מוזר קורה אצלך, כי הוא מתחמם ברמות מטורפות אחרי שמזיזים את הג'אמפר ל4V!

כמו שרשמתי, אני על 3.5 וולט, אז מן הסתם שהזזתי את הג'מפר.

עכשיו החזרתי ל2.6 (סטוק) לצורך בדיקות, והוא טיפונת חמים. כמעט בטמפ' החדר.

תראה, אני לא יודע איך להסביר את זה, אבל אם אתה באזור גבעת שמואל, אתה מוזמן לבוא ולגעת בו בעצמך.

מאורר 80מ"מ ומאורר 120מ"מ יעשו את העבודה.

אל תקנה את הקירור ה"יעודי" חבילת אזיקונים ושני מאוררים וגמרת עניין.

יש מישהו שעשה את זה כאן, כדיש אוכל לראות תמונות?

תראה, שמרתי על רמה אסטתית גבוהה מאוד לאורך כל השינויים שעשיתי במחשב, אני לא רוצה סתם לתקוע 2 מאווררים שיהרסו הכל, גם אם יתנו לי את השיפור בזרימת האוויר, בה אני מעוניין.

כל הכבוד על ה- OC.

מכובד ביותר. :xyxthumbs:

שאלה כללית למחשבה:

בדיוק כמו שאמרת...  זאת דרך חיים. חח

ובלי קשר - OC מכובד בהחלט. מה שאותי הפתיע במיוחד זה התיזמונים ההתחלתיים שלך לעומת מה שאתה עומד עליו כרגע :yelclap:

האמת, שהזכרונות הפתיעו גם אותי. 2-2-2-5 ב250 כש217 הוא המוצהר - זה טוב אפילו ל BH-5...

נדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גר בירושלים???!

שמע אתה יכול לשמור על רמת אסטתיות גבוהה מאוד, פשוט תשחק עם זה עד שתמצא צורה נכונה שתקרר ותהיה הולמת.

אתה יכול לחפש בחו"ל בארץ לא תמצא הרבה...

לא גבעת שאול, אלא גבעת שמואל.

צמוד לר"ג וקרית אונו.

ניסיתי לחפש של אוורור על המארז הספציפי הזה, ופשוט לא מצאתי.

אם מישהו מכיר איזשהו פרויקט על המארז הזה, אשמח לקבל לינק.

אגב, השבוע אני ממש בקושי בבית, אז הורדתי את הא"ק, ואני כרגע בסטוק..

סתם, שהדברים לא ישרפו לי ואני לא אהיה שם להנות מההצגה. :xyxthumbs:

נדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תמונות לקירור כזה כי זה פשוט אילתור.. אצלי במחשב הישן לדוגמא יש מאוורר 120 שקשור באיזקונים מול הכרטיס מסך, ועל הכרטיס מסך (9800NP) יש גוף של אלפא ללא מאוורר.. הורדתי את המתח של המאוורר ויוצא שקיבלתי כרטיס מסך מקורר בצורה סבירה ללא רעש.

אבל אתה צודק זה לא אסטתי אם יש לך חלון.

על ה-Ultra-D שלי המתח לזיכרון הוא כרגע 2.9v (לא העברתי את הג'אמפר והזכרונות שלי כנראה לי יהנו יותר מדי מעודף מתח), ניסיתי עכשיו בעיקבות הדיון לתקוע חיישן טמפ' חיצוני מתחת לגוף שעל המייצב מתח והטמפ' עומדת על סביבות ה-42 מעלות.

3.5v לזיכרון זה הרבה.. הרבה מאוד, והחבר'ה כאן צודקים שהם ממליצים לארגן איזשהו אקטיבי.. למרות שאתה צודק באמת, הזכרונות צמודים לספק כח שמוציא אוויר ודואג לזרימה באיזור.

אגב שמתי לב שלא העלת בכלל את המתח למעבד, הטמפ' שלך נמוכה מספיק כדי להתעסק עם זה לדעתי ולגלות לכמה באמת אתה יכול להגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב שמתי לב שלא העלת בכלל את המתח למעבד, הטמפ' שלך נמוכה מספיק כדי להתעסק עם זה לדעתי ולגלות לכמה באמת אתה יכול להגיע.

מה יעזור לי להעלות את המתח..?

הרי המכפלה שלי היא 10, ואת הבאס אני לא מעלה מעבר ל250 ממילא..

נדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אוקיי חבר'ה, עדכון:

באס: 270.

מחלק 9\10 לזכרונות, מה שמעמיד אותם על 245.5 ב2.2.2.5 1T.

מעבד ב 2700 מה"ץ.

הייתי צריך להעלות לו את המתח ל1.425, לפי מה שראיתי - זה ממש מעט.

סופר פאי - מגה - 35 שניות.

מה אתם אומרים? יש לאן להמשיך?

נדב.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

35 שניות על מערכת כזו זה ממש הרבה לדעתי, אתה אמור לרדת יותר נמוך מזה

הרצתי עכשיו פריים עם הקונפיגורציה שלמעלה, וקיבלתי שגיאות.

העליתי מתח ל1.51, אין שגיאות...

סופר פאי מוציא 34 שניות.

להעלות עוד?

האם המתח הזה כבר מסוכן?

נדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...