התחלתי א"ק לווניס 3200+ עם dfi lanparty. עדכון: עמ' 6, תגובה 54. - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחלתי א"ק לווניס 3200+ עם dfi lanparty. עדכון: עמ' 6, תגובה 54.

Nitro

Recommended Posts

זה רק במנוכה , אחרי כמה שעות של MEMTEST וPRIME אתה תראה שהפ יתחילו להתחממם בטירוף אז עדיף שים קירור  ו/או מאורר לפחות

הרצתי פריים כל הלילה, בFULL LOAD קיבלתי איזה 36-7 מעלות במעבד.. לגבי הזכרונות, אני לא ממש יכול לבדוק.

תראו, הסיבה שבגללה אני מרשה לעצמי, היא כי יש לי זרימת אוויר באמת טובה במארז.. ככה שזה לא שהאוויר לא מתחלף בפנים.

קחו את הזכרונות לדוגמא: מעליהם יושב המאוורר של הספר שמוציא אוויר, והם מקבלים אוויר קר מה -120.

לגבי המייצב, הוא פשוט מקבל מכל שאר המאווררים שעובדים בפנים. אז נכון שאין משהו ממש ממש עליהם, אבל הם לא במצב רע, זה בטוח...

מה אתם אומרים?

נדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרצת prime על blend? בכל מקרה תפתח את המארז ותשים על הזכרונות והמייצב מתח אצבע, זה ייתן לך איזושהי אינדיקציה לגבי הטמפ' שלהם

1) לא יודע מה זה Blend, אם תוכל להסביר בבקשה...

2) על שניהם אני יכול לשים אצבע בקלות בלי להשרף, הזכרונות עוד פחות חמים מהמייצב.

גם עליו אפשר לשים אצבע, יש לו חמימות נעימה, מן הסתם הטמפ' לא ממש גבוהה, הייתי מעריך כ40-45 מעלות.

נדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור למייצב מתח של הזיכרון אתה חייב כי זה דבר שיכול להתחמם בשניות ולהישרף או אם הוא עמיד מספקי אז להלחים את עצמו החוצה מהלוח ........ וזה לא כיף!

קירור לזירון תדאג גם כן כי 3.5 וולט זה לא משחק ילדים ומעל 3 וולט מומלץ על אקטיבי .........פשוט תדאג שיהיה מאוורר (לא משנה איזה ) ייעודי לזיכרון ולמייצב ........בגודל נורמלי !!

ו 250 על 2225 :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור למייצב מתח של הזיכרון אתה חייב כי זה דבר שיכול להתחמם בשניות ולהישרף או אם הוא עמיד מספקי אז להלחים את עצמו החוצה מהלוח ........ וזה לא כיף!

שמע, תכל'ס יש לו צלעות ... ואם גם הצלעות לא מתחממות יותר מדי, ואני יכול לשים עליהן אצבע בכיף, אז...

ובקשר לזכרון... :o בגדול :)

נדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תקינות ויציבות של זה רק בעזרת ממטסט ........ כלי ייעודי לזיכרון .....

הדבר הזה לקירור הזיכרון יקר ועושה לדעתי רעש , עדיף כבר איזה 120 נחמד ........!!

אם אתה יכול גע לא בסינק עצנו אלא תנסה לגעת ברכיב!! כי יכול להות שהצלע לא מוליכה מספיק טוב את החום ואז היא קרה אבל הרכיב בוער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה - האם מישהו יכול לתת לי לינק לקירור ייעודי למייצב מתח, אם קיים כזה דבר?

בלי Blend אתה לא תקבל בדיקה של הזכרונות

כנראה שיש לי גרסת פריים שונה - אני לא מכיר את המסך הזה בכלל. את הגירסה שלי הורדתי ממדור ההורדות.

אם אתה יכול גע לא בסינק עצנו אלא תנסה לגעת ברכיב!! כי יכול להות שהצלע לא מוליכה מספיק טוב את החום ואז היא קרה אבל הרכיב בוער

לא מאמין שזה המצב, סה"כ העברת החום לסינק היא דבר מוכח - אין סיבה שהחום יישאר על הרכיב.

נדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה נסדר אחי?כמה הגעת?

בינתיים אני עדיין על 2.5 גה"ץ (250X10) עם תזמונים 2-2-2-5.

לא רוצה להעלות לפני שיהיה לי מאוורר, אני כבר ממש מסתכן פה, והקיץ רק התחיל.

סה"כ, אני בטמפ' לא רעות, 35 למעבד, 45 לכרטיס מסך. הלוח עומד על כ40, הגשר הצפוני - כ50. אלה במנוחה.

לגבי מאמץ.. כשיהיה לי זמן לשחק קצת.. אני אוכל להגיד לכם :P

נדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nitro יש לי בדיוק אותה מערכת כמו שלך (חוץ מהקירור למעבד שאצלי הוא -90+SF2 והמעבד שלי הוא 3000+) הגעתי איתו כבר ליותר מ2500 מגה הרץ והזכרונות והמחולל מתח מתחממים לאללה! חובה לשים על המחולל מתח מאוורר ואיזה לזכרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SWEET

אז רגע כמה מתח לזכרונות?ועל כמה הם שוב?

3.5 לזכרונות, הם על 250, כלומר 500 די די אר אפקטיבי. תזמונים 2-2-2-5 ב 1T.

Nitro יש לי בדיוק אותה מערכת כמו שלך (חוץ מהקירור למעבד שאצלי הוא -90+SF2 והמעבד שלי הוא 3000+) הגעתי איתו כבר ליותר מ2500 מגה הרץ והזכרונות והמחולל מתח מתחממים לאללה! חובה לשים על המחולל מתח מאוורר ואיזה לזכרונות

באמת קשה לי להסביר את זה - אבל ב3.5 הזכרונות רק היו חמימים, וממש לא "חמים לאללה" כמו אצלך..

המחולל היה נעים למגע, שום דבר שיכול לגרום לכוויה או משהו כזה. אולי זרימת האוויר פשוט טובה וכל המאווררים יחד בכל מקרה מזיזים כל הזמן את האווים סביב הרכיבים - והם מתקררים בלאו הכי.

תראה, עד כמה לא סביר שזה נשמע, יכול להיות שזה המצב.. סידרתי את הכבלים במארז והדבקתי אותם לגג, ככה שבכל השטח של הלוח אין שום כבל, חוץ מהחוטים הבודדים של החיישנים של המאווררים ללוח.

בכל מקרה, אני לא עולה יותר מ3.5, ולא יותר מ250 באס, עד שלא יהיה לי ייעוד. סה"כ, אני לא רוצה נזקים.

אז כרגע אני מתלבט אם לקנות את הקירור שהוצע כאן לזכרונות, ואני עוד צריך למצוא פתרון לגבי המחולל..

נדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...