אלברט אינשטיין...מדהים... - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלברט אינשטיין...מדהים...

airborn-i

Recommended Posts

אגב אני עכשיו מקשיב לרב הזה שבקישור שפרסמת פה, אומר הרבה שטויות.

עוד משהו , כשאדם מזדקן גם הנשמה שלו מזדקנת ? אם האדם שומע ורואה עם הנשמה וכל התפקודים שלו נעשים ע"י הנשמה למה אדם זקן מתפקד פחות טוב מ-כ-ל הבחינות מאדם צעיר? לפי מה שהרב אומר האדם היה מזדקן אבל כל החושים שלו היו צריכים לתפקד כרגיל כי הנשמה שהיא נצחית היא המפעילה את הגוף.

עריכה : עכשיו ראיתי שפירסמת תגובה -

הבינה של הבנאדם למשל נמצאת בלב, אני לא זוכר את החלוקה אבל הרוחניות שלנו מורכבת מ:רוח, נשמה, נפש, יחידה.

הנשמה היא זאת שנשארת איתנו לנצח והיא זאת שפועל, הגוף פשוט זז בהתאם לנשמה, בדיוק כמו הבגד והגוף, הבגד זז בהתאם לגוף.

הצחקת אותי, אתה לא בוחר אם יהיה לך גוף או לא, עוד מעט תגיד לי שאתה רוצה להיות מלאך, זה מה שבורא עולם נתן לך אז תנצל זאת ותגיד תודה, לא תקיים מצוות לא תזכה לחיי נצח בעולם הבא, פשוט מאוד.

הצחקת אותי עוד יותר, אתה לא סותר את עצמך ? הבינה נמצאת בלב ? זה משהו ששיך לנשמה ??? הבינה זה משהו שהולך עם מות הגוף ? לנשמה לא נשארת טיפת בינה אפילו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 429
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשתהיה מפוכח מהחשיש, אז תדבר איתי, איש.

כי אין לך מה לענות?

אולי המטיפים שלך לא הסבירו לך, יהדות היא לא דת מיסיונרית. מה קשה להבין?! בשם איזה מטיף את בא לפה אם לא בשם אלוהים?

זאת הפעם השלישית שאני כותב לך את זה בת'ראד. אולי הפעם תבין :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם אני בן 16 שמשוטט לו באינטרנט, אבל אתה בשנות העשרים לחייך ועדיין לא מצאת תעסוקה טובה יותר, איך להעביר את אחה"צ מאשר ללעוג לילד בן 16...

אני בן 18

ומה לעשות, אני לא רוצה ללמוד לבגרות בספרות (:סמיילי מקיא:), אז אני לועג לילד בן 16.

sue me.

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד ויכוח על דת?

זה כמו ללכת לטהרן ולנסות לשכנע אנשים להצביע האיחוד הלאומי... בלשון המעטה

airborn-i עזובתך נראה לך שתשכנע מישהו באיזה פורום מחשבים?

יש אנשים שחוזרים בתשובה ולא מבינים למה אחרים לא חוזרים בתשובה אז הנה הסבר קטנטן

כשיש לך כוס עם טיפה מים ותנסה להעביר לכוס אחרת חלק יעבור ממש קצת כי לא היה כמעט מים בכוס הראשונה

אבל מתי שתנסה להעביר מים מכוס מלאה במים יעברו הרבה מים ואם הכוס באמת מלאה אפשר סתם ישפך מים לכוסות אחרים

מה שאני מנסה להגיד זה ITS OUT OF UR LEAGE

ולמי שלא הבין התורה משולה למים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים!!!

אני לא מבינה למה אתם טורחים!

הוא טוען שאנחנו לא מבינים כלום - והוא ציין זאת לגביי באופן אישי,

תוך כדי שיחה על נושאים ברפואה דחופה, תחום שהוא לא מבין בו  כ-ל-ו-ם!

בהתחלה התייחסתי אליו ברצינות.

אבל כל הודעה נוספת שהוא כותב, רוויה כ"כ בביטחון עצמי

גם מלאה בשטויות!

אם אתה לא מבין בזה, אל תגיב!

לפחות אל תדבר על רפואה! זה מרגיז אותי! אתה פשוט אומר שטויות!!!!!

אנשים שואלים אותך שאלה, לפחות תענה תשובה נורמלית ולא עילגת!

וכל הביסוס על זה על האינטרנט....ממש הוכחת לכולנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים!!!

אני לא מבינה למה אתם טורחים!

הוא טוען שאנחנו לא מבינים כלום - והוא ציין זאת לגביי באופן אישי,

תוך כדי שיחה על נושאים ברפואה דחופה, תחום שהוא לא מבין בו  כ-ל-ו-ם!

בהתחלה התייחסתי אליו ברצינות.

אבל כל הודעה נוספת שהוא כותב, רוויה כ"כ בביטחון עצמי

גם מלאה בשטויות!

אם אתה לא מבין בזה, אל תגיב!

לפחות אל תדבר על רפואה! זה מרגיז אותי! אתה פשוט אומר שטויות!!!!!

אנשים שואלים אותך שאלה, לפחות תענה תשובה נורמלית ולא עילגת!

וכל הביסוס על זה על האינטרנט....ממש הוכחת לכולנו...

ליבי, אין צורך להתעצבן על ילדון שלא מבין מהחיים שלו. אנחנו יודעים שאת מבינה ברפואה דחופה יותר מכולנו.

בכל מקרה, לגבי אלו שאמרו שהיהדות לא מסיונרית- בהחלט נכון, אך מן הסתם מתייחס לגויים (עוד הגדרה שאני לא סובל), טכנית, מותר לנסות להחזיר בתשובה מאחר והחזרה בתשובה היא למעשה קירוב אל הדת, לא מעבר לדת חדשה.

אומנם זה שונה לגמרי לגבי אתאיסטים, ואני חושב שחלק ניכר מהפורום הזה נמצא תחת ההגדה הזו, ואם אתה לא יודע מר Airborn, יש איסור לנסות להכניס לא יהודיים לחיק היהודות, הם צריכים לבוא מרצונם.

כמו שכבר אמרו- אתה הרבה מעבר לליגה שלך.

יש לי בעיה אחת עם כל הענין הזה של אמונה. כאילו- אני מכבד כל מיני דוסים לובשי שחורים, שלמרות הראיה שלי לגביהם, הם פשוט מאמינים במשהו והולכים אחריו במאה אחוז, שזה יפה (בלי קשר להיגיון של זה).

אבל אנשים כמו Airbone, עושים לעצמם למעשה חיים קלים, לוקחים את מה שמתאים להם, ואת מה שלא פשוט משאירים. אז אתה מניח תפילין, שומר שבת ולא אוכל בשר עם חלב (תחסוך ממני פירוט של שאר הדברים שאתה עושה), אבל אני מבטיח לך, שאתה אפילו לא מתקרב ל30% מהמצוות, וזאת כי אתה יהודי כשנוח לך.

אם יש מצווה שמקשה עלייך, אתה פשוט לא תבצע אותה, או תתרץ את זה שעדיין לא הגעת לדרגת אמונה מספיק גבוהה.

בתכל'ס, אתה סתם עושה מה שנוח לך. את המצוות הקלות, ומאמין באיזה גוף שמאפשר לך לא לחפש תשובות אמיתיות לדברים, אלא להסתפק ב- זה מאלוהים, ככה הוא רוצה ושאר שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליבי אמרה שאירובן לא מבין מהחיים שלו אז אני רוצה להגיד שזה שמעלי יפה מאוד שאתה מכבד את הדוסים שלובשים שחור אבל גם לך אין מושג על מה אתה מדבר כל כך

יש 613 מצוות חלק מהן רק לנשים חלק מהן רק לכהנים חלק מהן רק לבית המקדש חלק מהן לאלמנות

נראה לי שיש רק איזה 75 מצוות שבן אדם רגיל יכול לעשות עכשיו

ולפי דעתי יותר קל להגיד שאין אלוהים מאשר שיש ומי שאומר ישר שאין ואוטם את עצמו הוא זה שמחפש את הדרך הקלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להוכיח את קיומו של ה',

אבל אם יוכיחו ,בשביל מה צריך אמונה, היא תהיה חסרת תועלה.

הנקודה שלי היא, שכל הויכוח בין דתיים לחילוניים הוא מגוחך, אף אחד לא זז מילימטר, ולא רוצה להבין את הצד השני,

בתורה/תלמוד/גמרא, יש הרבה חוכמות חיים, אם כל אחד יאמץ משהו העולם יהיה טוב יותר,

אבל הדת כלעצמה, למה שהיא הפכה, היא מרתיעה רבים, דת ממסוחרת, מסריחה משחיתות, רבנים לא רבנים, דתיים שלא דתיים באמת, אלא רק עבריינים בלבוש שטריימל ומגבעת...

אמנם מצאתם את עצמכם ומקומכם בדת, ובאמת מכבד את זה, אבל אל תנסו להוכיח טענות מגוכחות שאם אתה ישן יותר מידי אתם מת, מתי פעם אחרונה מישהו מת משינת יתר...

או "נשמה", גילגול הנשמות הוא כלי של הדת לשלוט באנשים, "ואללה אם אני יעשה כך וכך, אולי הנשמה שלי תעבור לצדיק ולא תשרף בגהינום!".

הדת, היא לא טובה מיסודה, כלי לשליטה באנשים (בהתחלה זה היה טוב, היה צריך איכשהו להכניס סדר בבלאגן, אח"כ זה רק גרם למלחמות, "האלוהים שלי טוב יותר/ חזק יותר)

אבל היהדות כן (תלמוד/גמרא/משנה אפילו קטעים מהתורה, בעיקר ספר דברים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם ידיעה,

אבל עדיין אתה מאמין שהוא קיים, כי זה לא מוכח לך.

(אלא בדרכים עקיפות כמובן, שאני בטוח שהטמיעו לך את הדרכים הללו עמוק...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליבי אמרה שאירובן לא מבין מהחיים שלו אז אני רוצה להגיד שזה שמעלי יפה מאוד שאתה מכבד את הדוסים שלובשים שחור אבל גם לך אין מושג על מה אתה מדבר כל כך

יש 613 מצוות חלק מהן רק לנשים חלק מהן רק לכהנים חלק מהן רק לבית המקדש חלק מהן לאלמנות

נראה לי שיש רק איזה 75 מצוות שבן אדם רגיל יכול לעשות עכשיו

ולפי דעתי יותר קל להגיד שאין אלוהים מאשר שיש ומי שאומר ישר שאין ואוטם את עצמו הוא זה שמחפש את הדרך הקלה

איפה אתה רואה שכתבתי משהו בסתירה למה שאתה אומר? משהו אחד שיכול להצביע על זה שאין לי מושג על מה אני מדבר?

לא פירטתי כמה מצוות יש, ואני חושב שכל בנאדם בארץ הזו שמע על תרי"ג מצוות (613). ואני מבטיח לך שאני יודע דבר אחד או שניים לגבי המצוות, ויודע שאין צורך לקיים את כולן בכל זמן נתון.

המספר שציינת, 75, מעיד על בורות עצומה. מתוך 613, 125 אינן מדברות אל כלל האדם בימינו (מאחר והן מתייחסות לבית המקדש, או לדיינים), השאר רלוונטיות, ואומנם יש חלק שמתייחס למצוות של נשים, אבל הרוב מה488 שנשארו צריכים להתקיים, ואפילו אם פחות מזה, יש הרבה יותר מ75 מצוות לקיום של גבר יהודי.

כוונתיב30% היא יחסית למצוות שהוא אמור לקיים בזמן נתון, לא לכלל המצוות.

אז לפני שאתה אומר שאני לא מבין, תדאג לבדוק את הנתונים, ולא לגרום לאדם אתאיסט לתקן אותך, זה דיי משפיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים לסיום (לפחות בשבילי כי אני לא יגיב פהעוד).

1 כל הדתות בעולם מתבססות כמעט על אותו רעיון ויש להם הוכחות זהות לאמונה שלהם.

איך בן אדם דתי יכל לדעת מי צודק אם כולם אותו דבר?

2 הדת היא הסיבה לרוב השנאה והמלחמות בעולם, ללא הדת היה לנו סיכוי לחיות בעולם טוב, אבל לצערו אנחנו חיים בעולם מחורבן, בעיקר בגלל מלחמות דת והשסעים בין הדתות. סיבה מספיק טובה ללא להתקרב לדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה רואה שכתבתי משהו בסתירה למה שאתה אומר? משהו אחד שיכול להצביע על זה שאין לי מושג על מה אני מדבר?

לא פירטתי כמה מצוות יש, ואני חושב שכל בנאדם בארץ הזו שמע על תרי"ג מצוות (613). ואני מבטיח לך שאני יודע דבר אחד או שניים לגבי המצוות, ויודע שאין צורך לקיים את כולן בכל זמן נתון.

המספר שציינת, 75, מעיד על בורות עצומה. מתוך 613, 125 אינן מדברות אל כלל האדם בימינו (מאחר והן מתייחסות לבית המקדש, או לדיינים), השאר רלוונטיות, ואומנם יש חלק שמתייחס למצוות של נשים, אבל הרוב מה488 שנשארו צריכים להתקיים, ואפילו אם פחות מזה, יש הרבה יותר מ75 מצוות לקיום של גבר יהודי.

כוונתיב30% היא יחסית למצוות שהוא אמור לקיים בזמן נתון, לא לכלל המצוות.

אז לפני שאתה אומר שאני לא מבין, תדאג לבדוק את הנתונים, ולא לגרום לאדם אתאיסט לתקן אותך, זה דיי משפיל...

אני התכוונתי שיש פחות מ100 שהוא כרגע יכול לעשות יש הרבה מאוד שיכול לעשות אבל אבל כרגע הוא לא צריך לעשות כמו למשל ייבום (להתחתן עם אשתו של אח שלו אם הוא מת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את topgun טוב, אבל עם 800 בפסיכומטרי יהיה לו הרבה מה לעשות, אל תדאג לו.

יש לטופגן 800 בפסיכומטרי?

ברימון אין תרי"ג,613, גרעינים. זה סתם מספר קרוב למספר הגרעינים שיש בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...