אלברט אינשטיין...מדהים... - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלברט אינשטיין...מדהים...

airborn-i

Recommended Posts

• תגובות 429
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ומה לגבי מלחמת יום הכיפורים? אף אחד לא היה מוכן, כולם היו בבתי הכנסיות ויצאנו בזול מאוד...

ואם כולם היו נשארים בבית הכנסת אז אני חושב שלא היינו יוצאים בזול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לראות איך היית מדבר היום אחרי שהיו מחסלים את כל המשפחה של סבתא שלך.

תראה את הכימאי בסרטון, הוא אומר שהמשפחה שלו ניצולי שואה ושרוב המשפחה שלו נמחקה בשואה, אבל הוא חזר בתשובה, איך זה ייתכן?!

פשוט מאוד, הוא לא חיפש להוציא את התסכול שלו ולבכות על מה שהיה, הוא חיפש את האמת האבסולוטית, שלא כמוך וכמו טומי לפיד שמאמין באלוקים אבל לא סולח לו על שלקח את אבא שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להאמין במישהו שלוקח ממך את היקר מכל ? אתה היית אוהב רוצח שהרג את אבא שלך ?

P.S - גם אם המשיח שלך יבוא ויכריח אותי לעבוד את אללה אני אגיד לו לדחוף את האלוהים שלו עמוק עמוק לחור תחת שלו ואעשה מה שבראש שלי כי אף אחד לא יגיד לי מה לעשות, לא המשיח המחורבן שלך ולא האלוהים האפס שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה אתם הורסים את הדיון?

אנשים נחותים כמו למשל סולריס, למה אתם מגיבים פה אם כל מה שיש לכם להגיד זה "אלוהים מחורבן אני לא יאמין באלוהים אף פעם, לא שם זיין" אחרי כל הודעה.

אין לכם שום עניין בנושא הדת אין לכם שום דבר לחדש אין לכם אפילו שאלות לשאול אז פשוט תלכו מפה, אתם ממש נטל על הדיון, בגללכם כל דיון מסוג כזה הופך לשכונה.

באיזה עוד מקום אפשר היום להגיע לדיון עמוק ורציני בנושא (הזה במיוחד)? המקום היחיד שאני מכיר זה פה, ואתם גם את זה הורסים.

AIRBORN-I, חשבת פעם על האפשרות שאתה טועה? כי אתה מאמין לגמרי ב100% בקיומו של אלוהים, נכון?

מה גורם לך להאמין כל כך בתאורייה? כי התורה והדת הם בסך הכל תאוריות כמו תאוריית היחסות והקונטומים, לא יותר.

אף איש חילוני (עם שכל) לא מאמין ב 100%, הוא מקסימום יאמין ב 99% באי קיומו של אלוהים\כוח עליון, אבל תמיד ישאר פתוח לתאוריות סותרות את מה שהוא יודע, לא בהכרך קשורות לאלוהים.

למה אתה ובעצם כל אדם דתי שחי בכדור הארץ מאמינים מעל לכל ספק באלוהים למה אתם לא יכולים להיות פתוחים יותר ולהשתמש קצת יותר בראש? זה לא כאילו שיש לכם הוכות חד משמעיות לקיום של אלוהים ההוכוחת שלכם טובות בדיוק כמו של המדע, אז בעצם אין לכם סיבה להיות סגורים כמו שאתם כי אתם לא יותר בטוחים בתאורייה שלכם מהחילונים.

אני יודע שהסיבה העיקרית לזה בעולם היא השטיפת מוח של הדת לאנשים שנולדים לדת, באמת אי אפשר להאשים אותם מכניסים להם את זה לראש מגיל 0 וזה כל מה שלימדו אותם.

אבל אתה רק לפני 3 חודשים נכנסת לדת ואני מנייח שלא נולדת למשפחה דתית.

חשבת על זה פעם? אתה יכל להגיד שיש סיכוי אפילו הכי קטן שיש שזה לא נכון פשוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה רק לפני 3 חודשים נכנסת לדת ואני מנייח שלא נולדת למשפחה דתית.

חשבת על זה פעם? אתה יכל להגיד שיש סיכוי אפילו הכי קטן שיש שזה לא נכון פשוט?

המשפחה שלי חילונית לגמריי, ההורים שלי מתנגדים לזה בכל תוקף, אבל כשאתה יודע שאתה צודק אין מי שיעמוד בדרכך.

לא חשבתי על זה ותן לי לספר לך משהו, אני עברתי כמה דברים לא נעימים בחיים שלי(שקלתי כמה פעמים להתאבד) והייתי שקוע בדכאונות שאתה לא מאמין, אבל תמיד האמנתי שזה לא ייתכן שאלוקים נותן לי לסבול סתם, לא הבנתי למה זה קורה לי אבל זה לא העלים ממני את האמונה, הייתי ואני עדיין מקפיד על הנחת תפילין וקיום מצוות, אבל האמונה הייתה מושרשת בי מהיום שנולדתי, אבא שלי לא הלך איתי אפילו פעם אחת לבית כנסת, גם לא סבא שלי ואף חבר, ההחלטה היא שלי באופן מוחלט, אף רב לא בא ושיכנע אותי ועשה לי שטיפות מוח כי פשוט לא הייתי הולך לבית כנסת, הייתי מתבייש שאני לא הולך, אבל החלטתי שאני רוצה לחקור את הנושא, התחלתי לחפש מידע בכל המקורות האפשריים והגעת למסקנה שהגעתי שרק מתחזקת עם הזמן, קיימת בי אמונה ואהבה לאלוקים ואפשר לקרוא לה ידיעה, כי אני פשוט יודע שיש אלוקים, אחותי עברה תאונה לפני שנולדתי והייתה צמח, היא ניצלה בנס והיום ב"ה בלי עין הרע היא הולכת בסדר, אבל לא זה מה שהחזיר אותי בתשובה, הייתה בי פשוט תשוקה עזה להבין מה מסתתר מאחורי העולם, מאחורי הרצח, מאחורי המוח האנושי. אבא שלי מקובע על האבולוציה וניסה להשריש אותה בי, זה פשוט לא הלך.

יש משפט בתנ"ך שאומר: "הנה ימים באים נאום ה' אלוקים והשלחתי רעב בארץ, לא רעב ללחם, ולא צמא למים כי אם לשמוע את דברי ה'"

זה המשפט שמתאר את איך אני מרגיש באופן מוחלט, הנשמה שלי פשוט צמאה לרוחניות, משל למה הדבר דומה?

אמא שיש לי 2 בנים, האחד צועק כשהוא רעב והשני לא אומר עד שלא מביאים לו את האוכל, עכשיו למי האמא תדאג יותר? כמובן שאחרי זה שלא אומר מילה,

זה הנמשל אלינו, הגוף הוא הילד שצועק כשהוא רעב, הבטן מקרקרת, הראש כואב, הגרון יבש, אך כשהנשמה צמאה היא לא אומרת לך, אתה צריך לדעת להרוות את צימאונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אני פשוט יודע שיש אלוקים

אתה לא יודע, כמו שאני לא יודע אם אני נושם אוויר או אם אני באמת חיי.

אתה לא יודע עם יש אלוהים, אתה רק חושב שכן, כמו שאני רק חושב שאני נושם אוויר ושאני חיי, אף אחד לא באמת "יודע" את זה.

זה מה שאני מנסה להסביר לך.

שאתה לא צריך להיות בטוח במה שאתה מאמין בו, כי אתה לא יודע מה שאתה לא יודע, משמע - אתה לא יודע הכל... וגם לא תדע.

להיות בטוח לגמרי זה לא לדעת כלום\להיות עיוור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע, כמו שאני לא יודע אם אני נושם אוויר או אם אני באמת חיי.

אתה לא יודע עם יש אלוהים, אתה רק חושב שכן, כמו שאני רק חושב שאני נושם אוויר ושאני חיי, אף אחד לא באמת "יודע" את זה.

זה מה שאני מנסה להסביר לך.

שאתה לא צריך להיות בטוח במה שאתה מאמין בו, כי אתה לא יודע מה שאתה לא יודע, משמע - אתה לא יודע הכל... וגם לא תדע.

להיות בטוח לגמרי זה לא לדעת כלום\להיות עיוור.

ואני אומר לך שאני יודע, כמו שאמרתי, יש דברים שאתה פשוט מרגיש שאתה יודע ואתה לא צריך לחפש תשובות, ייתכן שלא תמצא תשובות, אבל אתה בטוח בעצמך(אני מצאתי מספיק תשובות, לא יעניינו אותך אז חבל על הזמן), כשאתה יודע אז אתה פשוט יודע ואין דבר שיוכיח אחרת, כי אתה לא צריך הוכחות לקיום או אי-קיום.

I may never prove what I know to be true...but that does'nt mean it's not true...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הידיעה" החזקה שלך היא הרצון\צורך שמה שאתה מאמין בו יהיה אמיתי. זה לא מוכיח שזה אמיתי אלא להפך.

אויש, אולי דיי עם ה"צורך" הזה, נו תגיד לי שככה הכי קל לי למצוא תשובות לכל השאלות הקשות, תגיד לי שאני חלש אופי, כמו שאבא שלי אומר, אבל אני רואה אתכם כחלשי אופי...ככפויי טובה שלא מוכנים אפילו לשקול אמונה באלוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד אף פעם לא השתתפתי בדיונים כאלה, הפעם החלטתי אבל כן להשתתף.

לא קראתי את הת'רד הזה עד הסוף, אבל אני רוצה להתייחס לכמה דברים -

קודם כל אני רוצה לציין שאני לא מאמין באלוהים בכלל ולא ברוחות ולא בשדים וכו' ואני לא מאמין שיש לי נשמה. אני מאמין רק בעצמי ובגוף שלי .

מוות קליני לא קשור בכלל לנושא, מוות קליני הוא דום לב, המוח ממשיך לתפקד לכן אותם בני האדם שחזרו מהמוות הקליני יכולים להספר מה הם הרגישו וזה שרובם הרגישו בערך את אותם הדברים יכול להעיד רק על כך שבזמן דום לב מופרשים חומרים\הורמונים מסויימים שגורמים לתחושות אלה.

אתה אומר שלכלבים ולצמחים יש נשמה ? אז רגע, היא יותר נחותה מהנשמה של בן האדם ? למה הנשמות של הכלבים לא יכולות לדבר?

לא צריך לענות לי אני יענה לך - אין דבר כזה נשמה. אנחנו מפותחים יותר מבחינה שיכלית מן החיות לכן אנחנו יכולים לדבר לחשוב בצורה טובה יותר וכו'.

ככל שהמדע מתקדם אנו נוכחים לדעת כי כל הרגשות שלנו שכביכול נובעים מהנשמה שלנו הם סה"כ תגובה הורמונלית כזו או אחרת.

אתה חושב שכשתעלה ל"בורא העולם" איזה מטען מידע תביא איתך אליו ? המוח שלך נרקב ונאכל ע"י תולעים ואיתו כל הזיכרון שלך, כל היכולת שלך לדבר לחשוב ולהנות מדברים כאלה או אחרים. מה זאת בעצם הנשמה שאתה מדבר עליה? רוח שלא מכילה כלום ? מה אתה צריך אותה?

בקיצור אני לא רוצה להרכיב את הנושא הזה יותר ... במהלך הזמן שאני נמצא בעולם הזה היגעתי למסכנה אחת - הדת זה אמצעי לשלוט באנשים להוריד להם את האגו ולהפוך את החיים שלהם לחיים דיי עלובים.

אז חברי אצע לחיים - קחו את עצמכם וממשו את כל השעיפות בחיים תתנסו בכל מה שאפשר תממשו את עצמכם ואת היכולות שלכם עד כמה שאפשר כי חיים רק פעם אחת!!

ולפותח הת'רד - אתה יכול לחזור וללמוד את החיים מהספר הקדוש ואנחנו נצא ונראה בתכלס מה זה חיים.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...