מצלמה דיגיטלית לאבא שלי. בלי כרטיס זיכרון. תקציב: 600-700 ש"ח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמה דיגיטלית לאבא שלי. בלי כרטיס זיכרון. תקציב: 600-700 ש"ח

tzahi04

Recommended Posts

אבא שלי רוצה לקנות את המצלמה הכי זולה של שעולה בסביבות 700 ש"ח. כבר יש לנו SD 512.

אמרתי לו שזה לא משהו אבל הוא לא מוכן להשקיע יותר כסף מזה. השאלה היא מה המצלמה הכי טובה שאפשר לקנות בסכום הזה?

(הוא מוכן גם לקנות מחודשת או משומשת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה רשימת ההמלצות שלי (קשה להמליץ על :P ) :

- HP Photosmart M307 = עולה החל מ-740 ש"ח

אם אפשר להעלות את התקציב יש לך שתי מצלמות שמאד כדאי לשקול:

- Canon PowerShot A510 = עולה החל מ-981 ש"ח

- Konica Minolta DiMAGE Z10 = עולה החל מ-959 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא יכול לטפס קצת בתקציב, ה-Ricoh Caplio RX היא בחירה מעולה לדעתי. אפשר להשיג אותה ב-888 ש"ח כולל משלוח. המצלמה הזו בנויה יותר טוב מכל אחרת בקבוצה, היא היחידה עם זום שמתחיל מ-28mm (נגמר ב-100mm) והיא מהירה בכמה סדרי גודל יותר מכל המתחרות. הטענה היחידה ששמעתי עליה היא על איכות התמונה, אבל מנסיון (עם כזו של ידידה שלי) התוצאות בסדר גמור, כולל בהדפסה על 13x18.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענה היחידה ששמעתי עליה היא על איכות התמונה

שהיא פשוט :-X, אני גם שקלתי להוסיף אותה לרשימה אבל עם איכות תמונה כזו העדפתי לא להציע אותה.

הצבעים דהויים, ממש לא חיים... לא אהבתי את התמונות בכלל.

Sample Images

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו מצלמה יותר טובה: Photosmart M307 או CANON A60 ? ומה היתרונות של המצלמה היותר טובה מהפחות טובה?

יש מקום שאפשר לראות של המצלמה HP?

בכל מקרה את הCANON והשנייה הוא לא רוצה כי הם עבות מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שילך לאופיס דיפו לראות את הקנון בתצוגה וגם בפעולה, הוא יראה שהיא קטנה ממה שהיא נראת. להשוואה היא יותר קטנה מהקנון A60 שיש לך.

השוואה: HP Photosmart M307 VS Canon PowerShot A510

ביקורות תחפש בגוגל או אצל סטיב (ראה אתרים מומלצים בראש הפורום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המצלמה בביקורת של Photographyblog הייתה פגומה, או לכל הפחות עם עדשה מלוכלכת. זה מאוד בולט בתמונה הזו, שבה אזורים שבמרחק זהה מהמצלמה שונים ברמת החדות שלהם. לא נתקלתי בשום בעיה כזאת עם ה-RX של ידידה שלי או עם מצלמה דומה אחרת של ריקו, ה-G3, שמשתמשת באותו חיישן ובאותו עיבוד תמונה. פירסמתי כאן בעבר מספר תמונות שצילמתי עם המצלמה הזו.

עוד כמה תמונות שצולמו עם ה-RX (תקינה ללא ספק...), אפשר למצוא כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

a60 ברור ... אבל אני לא חושב שהיא משתמשת בsd - כדאי לכם מאוד להגדיל את התקציב ולקנות את הa510 ; בכל מקרה הנה המצלמה היחידה שמצאתי שעונה לדרישות שלך :

http://zap.co.il/model.asp?model_id=29935

הוא השווה ל-A60 כי יש לו אותה (ראה את החתימה שלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-510 ללא ספק. למה לקנות מצלמה שבסופו של יום לא תהנו ממנה ולא תוכלו להתפתח איתה ? פשוט לא יתנו לכם להנות מהצילום.

גם הריקו נראית רע, זה לא רק הצבעים, זאת ההילה הסגולה בין המוגזמות שראיתי, אי חדות, וצבעים מאד בעייתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-510 ללא ספק. למה לקנות מצלמה שבסופו של יום לא תהנו ממנה ולא תוכלו להתפתח איתה ? פשוט לא יתנו לכם להנות מהצילום.

כי אבא שלי הוא קמצן. גם אם מדובר בהבדל של 300 שקל הוא לא יקח.

מה יותר טוב ה-  KODAK -CX-7430  או ה - Photosmart M307  ?

ואולי יש משהו יותר טוב מה- אבל בסביבות אותו מחיר שהוא "מחודש"?

ויש גם את OLYMPUS D580/C460 - "מחודשת" ב-780 ש"ח. (http://www.electrosale.co.il/default.asp?id=2437)

ויש גם את CANON A400 שאני יכול להשיג ב600 שקל בתור יד שנייה.

http://www.sakal.co.il/jsp/pg/Product.jsp?sec=3∏=63102&saleNo=894674&comp=1

גם יש את NIKON 3100 שאפשר לקנות ב600 שקל משומשת.

אם יש מצלמות טובות יותר מהHP שאפשר לרכוש אותם מחודשות או בתור יד שנייה אז תגידו לי, אני בכל זאת מנסה להילחם

בשביל שאבא שלי יקבל את הטוב ביותר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...