איזה מארז+ספק יתאים ל-X800XL? - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מארז+ספק יתאים ל-X800XL?

RuThLeSs

Recommended Posts

זה נכון אם אתה מתכנן להשתמש ב- X300 אבל אם אתה רוצה משהו חזק יותר אין מנוס מהתקן החדש

תקרא מה רשום באתר של ANTEC

pay some attention to the load on the PCI Express bus. The vast majority of all system configurations will be fine with a v1.3 power supply. However, if you plan to use a top of the line PCI Express graphics card that draws the full power of the bus, or one that requires the special extra connector, you will be better off going with an ATX12V v2.0 power supply

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה נכון אם אתה מתכנן להשתמש ב- X300 אבל אם אתה רוצה משהו חזק יותר אין מנוס מהתקן החדש

תקרא מה רשום באתר של ANTEC

pay some attention to the load on the PCI Express bus. The vast majority of all system configurations will be fine with a v1.3 power supply. However, if you plan to use a top of the line PCI Express graphics card that draws the full power of the bus, or one that requires the special extra connector, you will be better off going with an ATX12V v2.0 power supply

חסר ספקים שהם לא ATX 12V V2.0 שהם עם 24 פין?

חסר מערכות עם חזקים מאוד (גם יותר משלך) שהם לא בתקן הזה? (ויש כאלו גם בלי כבל 24 פין)

לא מבין מה נתפסת לזה כ"כ

ומה החוכמה בלצטט משהו מאתר של יצרנית ספקים?

הרי יש לה אינטרס שאנשים יחליפו ספקים (במיוחד אחרי שיצאו עם "קו חדש" של ספקים)

והעובדה שספק מסויים הוא בתקן החדש ממש לא הופכת אותו אוטומטית לטוב יותר מספק בתקן הישן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הלאה אני אעתיק ציטוט מהאתר של שאומר שפרסקוט 3.8 הכי תותח לכל שימוש והכי כדאי לקנות אותו ואשים פה?

אם כבר אז תעתיק מאתר חומרה בלתי תלוי (עד כמה שאפשר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הביקורות שראיתי הספק מעולה. איכותי, יציב ושקט...

הבעיה היחידה איתו שקשה מאוד להחליף אותו. בתקציב הזה (סביבות ה500 ש"ח) זה לטעמי הבחירה הטובה ביותר.

ותגידו כל מי שיבקש מארז+ ספק תדחפו לו את האמנרקס+צ'נברו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותגידו כל מי שיבקש מארז+ ספק תדחפו לו את האמנרקס+צ'נברו?

ומה בדיוק הבעיה עם האנרמקס והצ'נברו?

הבחור שם כסף על X800XL. שיוסיף עוד 200 שקל ויקח ספק דואל רייל איכותי. כמובן שהוא יכול להסתדר בשקט עם ה HEC400ART או האנטק שהוצע פה אבל אני הייתי מוסיף את ה 200 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RedOctober - אתה באמת ניפחת את עניין ה-ATX 12V V2.0 יותר מדי..

הוא שאל איזה ספק יתאים ל X800XL

ו..? ספקים עם אמפרים גבוהים ב-12V יספיקו ללא ספק , ולא משנה באיזה תקן הם נמצאים.

מה שאתה בעצם טוען(יכול להיות שלא הבנתי אותך נכון) זה שכרטיסי High End דורשים ATX 12V V2.0?(כי זה בעצם מה שרשום בציטוט שנתת)

אם כן אז אתה טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה בדיוק הבעיה עם האנרמקס והצ'נברו?

הבחור שם כסף על X800XL. שיוסיף עוד 200 שקל ויקח ספק דואל רייל איכותי. כמובן שהוא יכול להסתדר בשקט עם ה HEC400ART או האנטק שהוצע פה אבל אני הייתי מוסיף את ה 200 שקל.

מצטרף בחום להמלצתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין 2*120 ל 120*92+1*1 לא כ"כ גדול

והCHENBRO מארז הרבה יותר נוח (SCREWLESS)

והרוב גם חושבים שהוא נראה יותר טוב

*הקידמי מכניס אוויר קר מבחוץ ומקרר בנוסף את הדיסק הקשיח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...