תוצאת 3Dmark2001 הכי טובה... או איפה ישראל על המפה ? - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאת 3Dmark2001 הכי טובה... או איפה ישראל על המפה ?

The_Byter

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא! אל תקנה את זה!

עדיף לך כבר לחכות ל Radeon 9700 זה יעלה בערך אותו הדבר אולי קצת יותר והרבה יותר חזק עם תמיכה מלאה ב 9.0 וגם זו השקעה חכמה לעתיד. GeForce4 ובמיוחד ה ti4600 זה מאד לא חכם לקנות עכשיו.

כבר אמרתי את זה במלא פורומים ואני יגיד שוב, אני שונא את ATI ולא מוכן לקנות שום מוצר שלהם!!!, מספיק הם עשו לי מלא בעיות בעבר, אני שונא את החברה כולה ואת מה שהיא מייצרת, וחוץ מזה, זה יעלה המון!

אני מעוניין בNVIDIA בלבד, ועד שהOMEN ייצא, יש עוד זמן, וזה גם יעלה מלא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זו בעיה אישית שלך... אל תכליל אותה לאחרים.

הבעיה של NVIDIA שאצלהם זה הכל מהירות, מהירות ועוד פעם מהירות. זה כולל את הכרטיסים שלה וגם את הדריברים שלה. הם לא עוצרים לחשוב לשים מפענח mpeg נורמלי על הכרטיס שלהם או ליצור כל מיני פיצ'רים ברמה של TrueForm וכו'.

כל הקטע של "Framerate is life" (ע"ע בין הטסטים) זה שטויות, מעל 60 FPS שלא לדבר על 100 אי אפשר להבדיל ואז אתה באמת מצטער שלא קנית את הכרטיס שנותן איכות יותר טובה במשחקים ובסרטים מאשר את הכרטיס שהוא יותר מהיר אבל בעצם בעוד כמה זמן כשאחד מהם כבר ייחשב ישן אז גם השני ולא יהיה את ההבדל שיש היום.

אני התכוונתי ל"אני שונא את ATI..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3d3e5bb41a3f7155.jpg

המחשב עדיין די חדש, עדיין לא עשיתי שום דבר, רק רציתי לדעת כמה בערך אני יקבל.

זה בלי אוברקלוק\טוויקינג לשום דבר.

אם זה חשוב וזה משפיע על התוצאה אז המסך על 1280X1024X32 (זה תופס הרבה על הכרטיס מסך, אבל יש לו 128 אז זה לא כ"כ משנה.. ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...