ZALMAN 7000B CU OR ALCU ? - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ZALMAN 7000B CU OR ALCU ?

KF

Recommended Posts

אין אחריות על המאוורר עצמו וגם אי אפשר לקנות כזה, כי הוא לא סטנדרטי.

תשמור עליו טוב. אם הלך המאוורר  כל הזלמן לא שווה וצריך לקנות חדש, זה החיסרון האמיתי שאני רואה פה...

ד"א, לי יש בלי LED . משהו יודע אם יש הבדל כלשהו בביצועים (מהירות סיבוב \ טמפ') ? לפי מיטב הבנתי, מדובר בחומר אחר של המאוורר עצמו, בנוסף האם הנורה מתחממת ומשפיעה על הטמפ' ? שמתי לב שה-LED עולה פחות מהרגיל, לא ברור לי אם מדובר במבצע, ביקוש או חיסרון כל שהוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני ממש לא לקחתי דברים שלך........תלך כמה הודעות מקודם ותבין. :kopfpatsch:

פותח התראד אמר בעצמו שהוא מזיז את המחשב ,לי אישית ממש אבל ממש לא אכפת שמישהו יקח אותו אבל לי היה אותו בגרסה של ה  7700 ובכל זאת אין הרבה הבדל משמעותי במשקל מבין שני הגרסאות (הווי אומר 7000 ו7700) גם אם סיכון "קטן" כמו שאמרת זה עדיין סיכון !

אי אפשר להתעלם מזה,פשוט לקחת את גרסת האלומיניום גם היא עולה פחות מבחינת עלות ויחס ביצועים שווה עם הבדל מזערי של 2 מעלות במאמץ אבל מי שרוצה להיכנס עם הראש בקיר....... ::)

תראה המארז שלך הוא יחסית קטן אבל אם זה גרסת ה7000 אז אני כמעט בטוח שזה יתאים... ;)

לא לקחת דברים שלי אלא של aquarius שלקח דברים שלי ועיוות אותם.

מזיז את המחשב... אז מה? זה כולה 600 גרם עם פלטה אחורית מחוזקת

אין הרבה הבדל בין 600 גרם לבין 950 גרם? בשביל ה PCB של הלוח אם זה הרבה הבדל :kopfpatsch:

ואני ממליץ תמיד על ה AlCu, אני פשוט מתקן טעויות שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לקחת דברים שלי אלא של aquarius שלקח דברים שלי ועיוות אותם.

מזיז את המחשב... אז מה? זה כולה 600 גרם עם פלטה אחורית מחוזקת

אין הרבה הבדל בין 600 גרם לבין 950 גרם? בשביל ה PCB של הלוח אם זה הרבה הבדל :kopfpatsch:

ואני ממליץ תמיד על ה AlCu, אני פשוט מתקן טעויות שלך

אין בעיה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנושא המקורי דיברנו על 7700CU ששוקל כמעט קילו

אתה פתאום הפכת את זה ל 7000B-CU שהוא שוקל הרבה פחות, למעשה 33% פחות ואיתו הסכנה כמעט ולא קיימת

תכניס לחישוב הזה את הפלטה האחורית המיוחדת ואין סיכון

העניין הוא שזה פשוט לא משתלם, באותו מחיר וביצועים יש את 7000B-ALCu

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חברה חזרתי עם העידכונים:

התקינו לי היום את המאורר של זלמן-7000B CU +LED

הפעלתי את המחשב ראיתי ככה 44-45 מעלות במנוחה,אוקיי

אחר כך הפעלתי את האימיול ומאז הטמפ של המחשב חזרו להיות אותו דבר ופשוט אותו דבר!

בזמן מנוחה המחשב ב50-53 מעלות ובמאמץ זה 57 ככה (כמו הסטוק).

פשוט מאד אני לא מבין מה קרה רק מפעיל איזה משהו המעבד עולה ל53 מעלות ובמשחקים בכלל הוא עולה לאיזה 57 מעלות.

אפילו שרק האימיול פתוח הוא ב50-53 מעלות

בקיצור אכזבה גדולה,זה לא מה שציפיתי מהזלמן כי בעצם הוא מציג את אותם טמפ כמו הסטוק  :kopfpatsch:

אבל באמת הזלמן שקט מאד שלא כמו הסטוק.

נ.ב

יש לי חוץ מהמאורר של זלמן עוד 3מאורריים

1)בבטן של הספק מאורר 120מ"מ ששואב אויור מן המחשב ומוציא החוצה

2)מאורר 80מ"מ מתחת לספק (מאחורה)שמוציא אויר

3)מאורר 80מ"מ בדלת של המארז שמכניס אויר.

4)עוד מאורר קטן בכרטיס מסך שהוא לא משנה כלום (גם ככה הוא לא עובד)

וזהו ......

פשוט אני לא יודע מה להגיד לכם  :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שמתי את המשחה,שמו לי.

ושמו לי את המשחה שבאה עם המאורר של זלמן.

אני מזה מאוכזב סתם זרקתי 220 שקל על אותם מעלות. :screwy:

וחוץ מזה נתתי למחשב איזה חצי שעה בלי מאמץ ובלי שום תוכנה חזרתי הפעלתי את האברסט וזה מראה לי עדיין 53-50 בזמן מנוחה

בפעם הראשונה זה הראה לי 44-45 כי בדקתי איך שהפעלתי את המחשב והמעבד היה עדיין קר.

פשוט חבל שזה ככה  :-[

נ.ב

בדקתי במד של המהירות וזה על הכי גבוה...

באברסט זה מראה לי 2490RPM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)בבטן של הספק מאורר 120מ"מ ששואב אויור מן המחשב ומוציא החוצה

2)מאורר 80מ"מ מתחת לספק (מאחורה)שמוציא אויר

3)מאורר 80מ"מ בדלת של המארז שמכניס אויר.

4)עוד מאורר קטן בכרטיס מסך שהוא לא משנה כלום (גם ככה הוא לא עובד)

אני רוצה להבין, בכרטיס מסך המאוורר לא מסתובב ? מה המעלות שלו ? זה יכול להשפיע מאוד על טמפ' המעבד - שמתחמם מהאוויר *חם* שיוצא מהכ.מסך

אני לא ממש מודע לטמפ' IDLE "מומלצות" למעבדי הפרסקוט החמים.

מאוורר מקדימה שמכניס אוויר נראה לי יעזור לזרימת האוויר במארז - שאגב גורם חשוב בתוצאות הזלמן (או כל אחר).

מעניין אם הם שם בחנות עשו עבודה טובה - ניקוי המשחה הקודמת והמעבד וכל שאר תהליך המריחה הנכונה... זה מאוד חשוב כל הסיפור הרגיש הזה.

אני אם לא הייתי קונה מחשב חדש והייתי רק מחליף מאוורר הייתי מעדיף לעשות זאת בעצמי ועם Artic Silver 5. אני עדיין מתכוון לעשות זאת מחדש בקרוב, גם אני לא הכי מרוצה מהתוצאה הסופית כרגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות, IC מוציא אותו חום אם יש עליו מאוורר שמסתובב, אין עליו מאוורר ואפילו אם אין עליו היט סינק.

חסר לך מושג.

הזלמן שקט, הטמפרטורות בטווח הסביר, אני לא מבין על מה יש להתלונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו אני לא נמצא בכלל בOC והמעלות הם 50-53 במנוחה (כמו הסטוק בגללל זה אני מתלונן)

עכשיו מאורר של הכרטיס מסך לא עובד (אם אני מנקה אותו נגיד אחרי איזה יום וחצי הוא מפסיק שוב)

המעלות של הכרטיס מסך הם:במנוחה 50 מעלות ובמאמץ עוד לא בדקתי.

נ.ב

אין לי מקום לשים מאורר מקדימה כי אם אני ישים כל ההארדיסקים יחסמו את זרימת האויר.

אם אני ישים עוד מאורר בדלת 80מ"מ מול המעבד מה אתם אומרים יהיה שינוי ? (פשוט להדביק את המוארר עם סקוטצים)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תדאג לקרר את הגרטיס מסך!, 50 מעלות ב-IDLE זה דיי גבוהה, וזה בטח משפיע על חום המעבד, במיוחד כשלא ב-IDLE.

אני כבר הזמנתי Zalman VF700-AlCu - דומה (דגם מעוצב) לכרטיס מסך עם גם לזכרונות שלו, מסיבה דומה. זה עולה לי 145 ש"ח ב-pandas.

אבל אתה יכול להתפשר גם על זולים יותר...

אולי יש לך מקום לשים מאוורר בתושבות הכוננים (CD-ROM) ? 2 מאווררים בחלון המארז זה נהייה לחוץ משהו, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא קולט, אה?

זה לא משנה איזה מאוורר אתה שם על הכרטיס מסך, זה לא יכול להשפיע על הקירור של המעבד (אלא אם כן זה מאוורר מיוחד שמנתב את האוויר מחוץ למארז).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...