ZALMAN 7000B CU OR ALCU ? - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ZALMAN 7000B CU OR ALCU ?

KF

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

aquarius כמה תיקונים

אנחנו מדברים פה על ה 7000B לא 7700

ה 7000B-CU שוקל 700 גרם שזה "רק" פי 1.5 מהמשקל המקסימלי המוצהר ע"י ו AMD

אבל הפלטה האחורית מייצבת את זה

שלא תבינו לא נכון עדיין יש סיכון, הוא פשוט לא רציני כמו הסיכון שיש ל 7700

כולם פה מתעלמים מנקודה אחת, CU עוזר רק בטמפ' גבוהות במארז מאוורר באופן מצוין ולא איזה מאוורר 80 מ"מ מסכן מכניס ואחד 80 מ"מ מוציא

וגם אז היתרון שלו על AlCu הוא במעלה אחת בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדל של בערך 2 מעלות במהירות סיבוב גבוהה ובעומס. (על פי ההשוואה ב-PCarena)

בכל מקרה, ה-CU פשוט מוליך חום טוב יותר מה-alcu , זה בא לידי ביטוי כתלות בזרימת האוויר במארז. זה משתנה ממחשב למחשב...

לי יש את ה-Cu, אני מזיז את המחשב לא מעט פעמים, אך בזהירות רבה שלא יקבל מכות. בינתיים לא נתקלתי בשום "קריעת סוקט".

יש מתקני קירור הרבה יותר כבדים, ואני מאמין ש-ZALMAN במיוחד יודעים מה מותר ומה אסור. המשקל המומלץ (450g) של או לדעתי כולל מקדם ביטחון שהם לקחו בכדי לכסות את התחת שלהם... אני לא חושב שיש מקום לדאגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדל של בערך 2 מעלות במהירות סיבוב גבוהה ובעומס. (על פי ההשוואה ב-PCarena)

בכל מקרה, ה-CU פשוט מוליך חום טוב יותר מה-alcu , זה בא לידי ביטוי כתלות בזרימת האוויר במארז. זה משתנה ממחשב למחשב...

לי יש את ה-Cu, אני מזיז את המחשב לא מעט פעמים, אך בזהירות רבה שלא יקבל מכות. בינתיים לא נתקלתי בשום "קריעת סוקט".

יש מתקני קירור הרבה יותר כבדים, ואני מאמין ש-ZALMAN במיוחד יודעים מה מותר ומה אסור. המשקל המומלץ (450g) של או לדעתי כולל מקדם ביטחון שהם לקחו בכדי לכסות את התחת שלהם... אני לא חושב שיש מקום לדאגה.

עכשיו כל מי שקנה את הCU יגיד שהוא טוב ......... :kopfpatsch:

הCU ממש לא שווה את הסיכון ,הבדל של מעלה (מקסימום שתיים) ממש לא שוות את הסיכון..........הALCU הרבה יותר משתלם (בשילוב עם נחושת ואלומיניום) וגם אם לוקחים את האלומינים לא מסתכנים כמו עם הCU

לסיכום : שני גופי הקירור טובים אבל מי שרוצה לקחת את הסיכון (ויש סיכון גבוה כזה שהסוקט יתלש לו מהמקום) יקנה את הCU מי שלא שייקנה את האלומיניום ......

*עריכה*

אז מה אתם אומרים אתם חושבים שהמאורר יכנס לי למארז?

רוב הסיכויים שכן אבל לפי התמונה שהראת לי של הלוח יש לי קצת ספקות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום : שני  גופי הקירור טובים אבל מי שרוצה לקחת את הסיכון (ויש סיכון גבוה כזה שהסוקט יתלש לו מהמקום) יקנה את הCU מי שלא שייקנה את האלומיניום ......

בא לכם להפסיק לקחת דברים שאמרתי ולסלף אותם?

אני אמרתי שיש סיכון עם ה 7700CU כלומר ה 120 מ"מ!

עם ה 7000B-CU כלומר ה 92 מ"מ הסיכון הוא קטן ולא "גבוה" ולא נעליים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא לכם להפסיק לקחת דברים שאמרתי ולסלף אותם?

אני אמרתי שיש סיכון עם ה 7700CU כלומר ה 120 מ"מ!

עם ה 7000B-CU כלומר ה 92 מ"מ הסיכון הוא קטן ולא "גבוה" ולא נעליים

אני ממש לא לקחתי דברים שלך........תלך כמה הודעות מקודם ותבין. :kopfpatsch:

פותח התראד אמר בעצמו שהוא מזיז את המחשב ,לי אישית ממש אבל ממש לא אכפת שמישהו יקח אותו אבל לי היה אותו בגרסה של ה 7700 ובכל זאת אין הרבה הבדל משמעותי במשקל מבין שני הגרסאות (הווי אומר 7000 ו7700) גם אם סיכון "קטן" כמו שאמרת זה עדיין סיכון !

אי אפשר להתעלם מזה,פשוט לקחת את גרסת האלומיניום גם היא עולה פחות מבחינת עלות ויחס ביצועים שווה עם הבדל מזערי של 2 מעלות במאמץ אבל מי שרוצה להיכנס עם הראש בקיר....... ::)

למה יש לך ספקות ?

תראה המארז שלך הוא יחסית קטן אבל אם זה גרסת ה7000 אז אני כמעט בטוח שזה יתאים... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם אם הוא לא יכנס אז תדחוף אותו בכח, או תעזר בפטיש, עד שייכנס!

:silly:

תתחדש !  ואל תדאג יותר מדי. 

יש פה אנשים שחושבים שאני משבח את ה-CU רק בגלל שקניתי כזה.  אבל תחשוב על זה שלהם אין, והם היו מתים לאחד כזה.

יש לך את הדגם הכי טוב מסדרת ה-7000  ואתה יכול להיות מרוצה.   שוקל יותר? שיעשה דיאטה. אין מצב שיקרע לך הסוקט, ומי שטוען אחרת שיביא הוכחה אחת לפחות - מסדרת 7000 כמובן...  ואם זה לא קרה בכל העולם אין סיבה שזה יקרה לנו .    ברור שיש "סיכון", אף אחד לא יקח אחריות אחרת כולם ישברו לעצמם את הלוח אם וידרשו חדש.  תאמין לי ש *הרבה* יותר מסוכן לחצות את הכביש :)  אז מה נישאר מאחורה בגלל זה ?

ד"א, מתי בפעם האחרונה יצאת עם המחשב לטיול ? אנשים מפחדים כאילו המחשב שלהם רוקד סלסה כל היום. אם אתה מזיז אותו הרבה בסביבתו - תשים לו איזה "סקייטבורד" כזה למחשבים וזהו , הוא "מקובע" ויכול לזוז :) המצאה משהו הא ?

וכן, מומלץ להמנע ממסיבות ... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכם

כמו כן מחר אני יחזור עם העידכונ ים...

ותגידו יש לכם על המאורר אחריות ? כי לי לא\כנראה שאין אחריות על מאוררים.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...