בקשר לHONDA S2000 - התיעצות לפניי קניהה!!! - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לHONDA S2000 - התיעצות לפניי קניהה!!!

sandra

Recommended Posts

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איפה בארץ אתה יכול לצבור מהירות מעל 150 בלי סיכוי ענקי לדוח?!

כביש 6, כביש 1.. (מהירות שזכורה לי מהנסיעה שם ב156 היית 200)

נ.ב והצליל שה156 עושה ב200, גן עדן בהתהוותו..

ולנושא, סביב לS2000 אין ממש מתחרות ישירות בגלל תג המחיר.. (342,000) אז אם נירד 100K למטה נקבל את הMR2 שלפי דעתי היא המכונית הכי לא כדאית בעולם.. כאילו מנוע כ'כ חלש אך מחיר כ'כ גבוה (באופן יחסיה לתמורה) זה ברור שמתרתה היא להתחרות במיאטה בעלת אותו נפח מנוע (1.8) אבל המיאטה עולה 100K פחות.. אם נעלה 70K נגיע למתחרות הגרמניות הTT שעולה 400K והZ4 שעולה 420K (כמובן שאני מדבר על ההגירסאות הכי חזקות שמוצעות בארץ, כי שאר הגירסאות לא מתקרבות ליכולת הS2000) אז כך הTT היא לא רודסטאר אמיתית.. צורתה לא מתאימה בשביל להיות רודסטאר אמיתית בנוסף לכך שגם בגרסה החזקה ביותר היא הינה עדיין יותר חלשה מהS2000 אז זה משאיר אותנו אם הZ4 שלפי דעתי היא מכונית יוצאת מן הכלל ומדהימה ביופיה אבל היא לא באמת יכולה להילחם בתג המחיר של הS2000 שזולה בכמעט 100K ומטרתה המקורית בכלל היתה להילחם בSLK של מרצדס.. לכן שחושבים על זה באופן יחסי למתחרות הS2000 היא קניה מוצלחת (לעמידים שביננו).

אני הייתי קונה 156 ... \: מייבא יותר נכון.. ונהיה הבעלים הראשונים של 156 סדאן (לא הספורט וואגאן שיש בארץ)

נ.ב 2, מישהו יודע כמה עולה ליייבא מכונית מאירופה בייבוא אישי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שתביא אותה לארץ המס מוסיף על זה פי 2 וחצי מהמכיר שלו...  :-\

ודרך אגב יונדאי קופה V6 לא יותר טובה מה S2000?

מי שמדבר כאלה שטויות אינו ראוי לשאת את שם הלמבורגיני!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אפשר לחשוב למה מה אני יגיד לך אם תשאל את אנזו פרארי איזה פיג'ו הכי מהירה הוא ידע להגיד לך

מהכיף שלי לדעת יותר על למבורגיני מאשר על S2000 וכל מה שמסביב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...