בקשר לHONDA S2000 - התיעצות לפניי קניהה!!! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לHONDA S2000 - התיעצות לפניי קניהה!!!

sandra

Recommended Posts

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יודע מה איתכם, אבל ראיתי את הRX8 שיש בארץ!, לפני איזה חודשיים ככה הייתי בחוף בהרצליה, ולפני שהלכנו לחוף הייתי במרינה וראיתי אותה שם ברמזור!

איזה אוטו יו, שחורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כזה קטלני בלעשות רעש?!

אתה כל כך אוהב רעש שים דלתה 80 על המחשב

סתם עוד אוטו ערסים מתלהבים שרוצים שכולם ישמעו את האוטו שלהם

פאקינג ביזבוז כסף

מורן צודק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי זה שאין מוסכים שמשפרים בארץ זה שטויות,

יש אחד בשכונה שלי עם סיטרואן BX 1.9 שיפר לה ת'צורה, הוסיף מגדש, ועכשיו הוא משתווה לשכן שלי שיש לו WRX,

רק שהסיטרואן אצלו במוסך דיי הרבה.המוסך שלו באיזור התעשייה בקריות, אני נראה לי מתקין אצלו עוד מעט פילטר פתוח, בנאדם גבר ודברים אחושרמוטה יש לו שם!

ד"א לגבי מכוניות עם סטייל,

מכונית עם סטייל אמיתית זה אופל ספידסטר טורבו, לא רואה S2000 RX8 כל מכונית אחרת, שיפור של הלוטוס אליז.

ובוש אל תתחיל לקפוץ לי עכשיו דיי להתלהב מאופל.

הBX עושה 3-5 ק"מ לליטר במצב סטנדרטי ,מעניין כמה היא עושה אחרי שיפורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שקראתי על ה S2000 שהיא רק הגיע לארץ זאת לא מכונית רגילה אפילו במונחים של מכוניות ספורט.

היא מענישה את הנהג על כל טעות שנובעת מחוסר מיומנות בנהיגה ופשוט מסוכנת לנהג שלא יודע מה הוא עושה.

אפשר אפילו לומר שהיא דיי HARDCORE בכל הקשור לנהיגה ולהתנגות כביש.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-91111,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-1624568,00.html

דעתי האישית היא שההונדה פשוט מאוד יקרה מידיי בלי פרופורציה כנהוג בארצנו אך במקרה הזה הדבר גובל בפשוט הגזמה, כי מדובר במכונית שלא מציעה הרבה מעבר לסאונד מנוע מרשים וביצועים של WRX ממוצעת ( אפילו נחותים)

בקשר לעיצוב ולסטייל- אין מה לומר , מרהיבה!

עריכה: עוד פלוס ששכחתי לציין הוא המנוע נדלק בלחיצת כפתור שזה אחד הדברים הכי מגניבים שיש ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי זה שאין מוסכים שמשפרים בארץ זה שטויות,

יש אחד בשכונה שלי עם סיטרואן BX 1.9 שיפר לה ת'צורה, הוסיף מגדש, ועכשיו הוא משתווה לשכן שלי שיש לו WRX,

רק שהסיטרואן אצלו במוסך דיי הרבה.

המוסך שלו באיזור התעשייה בקריות, אני נראה לי מתקין אצלו עוד מעט פילטר פתוח, בנאדם גבר ודברים אחושרמוטה יש לו שם!

ד"א לגבי מכוניות עם סטייל,

מכונית עם סטייל אמיתית זה אופל ספידסטר טורבו, לא רואה S2000 RX8 כל מכונית אחרת, שיפור של הלוטוס אליז.

ובוש אל תתחיל לקפוץ לי עכשיו דיי להתלהב מאופל.

דיי להתלהב מהאופל  ::)

סתם אחשלי אחלה אוטו, ג'רמי התלהב ממנו אבל אין כזה בארץ.

אבל לשאר האופלים (ווקסהול) הוא לא סימפטי במיוחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם, אבל ראיתי את הRX8 שיש בארץ!, לפני איזה חודשיים ככה הייתי בחוף בהרצליה, ולפני שהלכנו לחוף הייתי במרינה וראיתי אותה שם ברמזור!

איזה אוטו יו, שחורה...

ואללה.. כי במקרה האוטו מושבט כבר מספר חודשים טובים בגלל בעיות גיר וחלקים שלא זמינים בארץ ויבואן שלוקח לו הרבה הרבה הרבה מאוד זמן להביא את החלק.

אומנם הוא עומד בהרצליה, אבל עומד, זה ההגדרה הנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי להתלהב מהאופל ::)

סתם אחשלי אחלה אוטו, ג'רמי התלהב ממנו אבל אין כזה בארץ.

אבל לשאר האופלים (ווקסהול) הוא לא סימפטי במיוחד...

אומרים שהוא לוקח את הלוטוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ztos--

ואללה.. כי במקרה האוטו מושבט כבר מספר חודשים טובים בגלל בעיות גיר וחלקים שלא זמינים בארץ ויבואן שלוקח לו הרבה הרבה הרבה מאוד זמן להביא את החלק.

אומנם הוא עומד בהרצליה, אבל עומד, זה ההגדרה הנכונה.

RX8 זה החלום שלי.

אתה מדבר על זאת: 050409121710772dsc045949bk.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם, אבל כותב האשכול מדבר כמו ילד שלא עבר גיל 15.

לא יודע עד כמה הוא רציני ואם כן אז זה אני מרחם על הנהגים האחרים בכביש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TT אוטו החלומות שלי

מסכים איתך אבל זה שהואטו הוא חלום לא עושה אותו טוב

הtt נחשבת למכונית הגרועה בקטגוריה שלה (גם מבחינת מחיר וגם מבחינת ביצועים עלובים בהשוואה לשאר הקטגוריה) אבל זה לא אומר שלא הייתי קונה אחת אם היה לי כסף

וכשקניתי את האוטו (ב2002) tt משומשת שנת 99 היתה אחת האפשרויות שלי שבסוף ירדה בגלל שהעדפתי עם אחריות מהחברה כי בסופו של דבר אני לא ממש מבין במכוניות ולא היה לי כוח להתעסק עם זה וסביר להניח שכל טיפול לtt היה עולה פי 5 מטיפול לרכב אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים שהוא לוקח את הלוטוס.

יש גירסה אחת משופרת של הלוטוס אבל אח"כ לוטוס הוציאו מכונית שטוענת לבעלת האחיזה הטובה בעולם שעשתה תוצאה מדהימה במסלול, כמה מאיות מהגאיארדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...