RAID בלוח K8NF-9 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RAID בלוח K8NF-9

gggilad13

Recommended Posts

http://tw.giga-byte.com/MotherBoard/Products/Products_GA-K8NF-9.htm#

Serial ATA with RAID 0,1,0+1 function

Serial ATA is the revolutionary ATA interface that provides scalable performance for IDE device. With up to 150MB/s data transfer rate, Serial ATA is faster than current Parallel ATA and delivers superior input/output performance. In addition, the Serial ATA interface is furnished with RAID 0,1,0+1 function for extra performance enhancement and data protection.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אנשים, יש לי אותו לוח בדיוק ומעניין אותי מאוד מה הוא עושה.

כאילו, בביוס שלי הבעיה הייתה שאם לא הייתי מבטל את ה RAID ל HD הוא לא היה מזהה אותו.

אז מזה בעצם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ חיפוש על מילה "RAID" בפורומים של האתר הזה (במיוחד בפורום: "אמצעי איחסון") אני בטוח שתמצא הרבה אשכולים שיענו על השאלה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר שתי השיטות נותנות ביצעים משופרים

רייד 0 משתמש בשני הכוננים בתור אחד גדול והחיסרון שלו שאם כונן אחד נפגם אז כל המידע אובד

רייד 1 משתמש בשני הכוננים כמראה אחד של השני והחיסרון שלו הנפח הכולל שווה לנפח של אחד מהם בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר שתי השיטות נותנות ביצעים משופרים

רייד 0 משתמש בשני הכוננים בתור אחד גדול והחיסרון שלו שאם כונן אחד נפגם אז כל המידע אובד

רייד 1 משתמש בשני הכוננים כמראה אחד של השני והחיסרון שלו הנפח הכולל שווה לנפח של אחד מהם בלבד

RAID 1 לא נותן שיפור בביצועים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיקר הפעולה של המחשב היא קריאה מהדיסק לא כתיבה אליו

לכן רייד 1 קורא במהירות כפולה מאשר בלי רייד

וזה כן נותן שיפור בביצועים

איזה שטויות !

"רייד 1 קורא במהירות כפולה מאשר בלי רייד" , קורא מה ?

RAID 1 זה לגיבוי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיקר הפעולה של המחשב היא קריאה מהדיסק לא כתיבה אליו

לכן רייד 1 קורא במהירות כפולה מאשר בלי רייד

וזה כן נותן שיפור בביצועים

טעות

הוא לא קורא סקטור מפה וסקטור משם במקביל

רייד 1 לא נותן שיפור ביצועים אלא רק גיבוי נטו בלי פגיעה בביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו ונעשה קצת סדר בדברים:

http://www.webopedia.com/TERM/R/RAID.html

Level 0 -- Striped Disk Array without Fault Tolerance: Provides data striping (spreading out blocks of each file across multiple disk drives) but no redundancy. This improves performance but does not deliver fault tolerance. If one drive fails then all data in the array is lost.

Level 1 -- Mirroring and Duplexing: Provides disk mirroring. Level 1 provides twice the read transaction rate of single disks and the same write transaction rate as single disks.

ובצורה יותר ויזואלית:

RAID 0  מול  RAID 1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...