בעיה בגרסה החדשה של הפיירפוקס ממש מעצבנת.... - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בגרסה החדשה של הפיירפוקס ממש מעצבנת....

cool_boy-PP

Recommended Posts

למה להביא לינקים למשהו מלפני יותר מחצי שנה (בכלל היה 1.0 אז ?)....

אני עוד לא עדכנתי ל 1.0.4 פשוט כי אני מחכה לגרסא החדשה של MOOX שמשום מה עוד לא יצאה.. ככה שאני לא יודע להגיד האם זה קשור או לא..

MOOX?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hi::yelclap::hat::silly:

עובד לי מעולה עם כל התוספים שיש לי... טוב יצא עכשיו MOOX 1.0.4, אני הולך להתקין ולראות אם יש בעיה...

http://www.moox.ws/tech/mozilla/firefox.htm

זה MOOX, בגדול, גרסאות מקומפלות עם כמה שיפורים ואופטימיזציות ספציפיות למעבדים שונים..

עדכון

:hat::silly::hat::hi::yelclap::xyxthumbs:

אני משתמש ב MOOX 1.0.4, בתיבת עריכה אני לוחץ על הסמיילים, והם מופיעים בלי בעיה... נסו למחוק את הפרופיל אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שומר את זה, כמו כל ההגדרות שלך ב PROFILE שלך:

C:\Documents and Settings\<USER NAME>\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\<SOMETHING>.default\bookmarks.html

מומלץ לגבות את ה PROFILE בכללי בכלל.. לפעמים יש תקלות והוא נהרס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששהשששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

שששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ע - ו - ב - ד !-!-!

סןף סוף!! :bigglasses: :biggrinangelA: :biggthumpup: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper:

יווווווווווווואאההההההההה! :yelclap: :yelclap: :yelclap: ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ועוד כמה סמיילי על הדרך

O0 O0 O0

ואיך אפשר בלי כמה שמנמנים...... ;D ;D ;D

:funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :funn: :beerchug: :beerchug: :anim-jjd: :anim-jjd: :anim-jjd: :anim-jjd: :anim-jjd: :anim-jjd: :anim-jjd:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי........אני פשוט מאושר סוף סוף שזה עובד........אין יותר אקספלורר !

טוב אז מחקתי תגירסה שהייתה מותקנת לי במחשב והלכתי לפרופיל של הפיירפוקס (עיין ערך ICE BRACK למעלה) מחקתי אותו לגמריי.......התקנתי מחדש ואז ההתקנה שאלה אותי אם אני רוצה לפתוח פרופיל חדש או להשאיר את הפרופיל על הדיפולט.....אז פתחתי חדש ווו....וואאלה עובד חלק..........אין על הפיירפוקס! :xyxthumbs:

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...