נקודה למחשבה AMD זול זה נכון אבל........ - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נקודה למחשבה AMD זול זה נכון אבל........

wares2002

Recommended Posts

דיייייי!!!!

IBROW!!!!

המעבד שלי מקסימום בשיא ההתאמצות שלו ז"א אחרי כמה שעות טובות של משחקים כבדים ולהתעדכן בתוצאת ה שלי הוא מגיע ל 60 מעלות!!!!!!

אבל בדרך כלל לא עובר בכלל את ה 55.

הנה חכם בלילה מס' 2 בת'רד הזה. :xyxthumbs:

זה כבר נהיה ממש עצוב שכל אוהבי האינטל למינהם פה אוהבים כל פעם להשמיץ את . אז יש לכם ... למי אכפת? תשמרו אותו לעצמכם. כל אחד והבחירה שלו.

זה ידוע שקורים מקרים שמעבדים מתחממים (נשרפים זה אומר שהמשתמש אידיוט כי זה בלתי אפשרי בנסיבות רגילות) אז יש אחריות!! למי אכפת מה קורה למעבד? הם יחליפו לך בלי בעיות (אלא אם אתה ממש חלש נפשית...)!

נ.ב: המקרה שלי זה הרוב של קוני וזהו, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, אם זה מעניין אותך, המחיר של כלשהו יחד עם הAX-7 עדיין יותר נמוך מהמחיר של המעבד המתחרה של אינטל.

חוץ מATHLON 2200+ שעולה בארץ 2050 ש"ח לעומת פנטיום 4 2.2GHz או 2.26GHz שעולים 1700 ש"ח.

כי המעבד הזה שלהם יצא רק עכשיו, לעומת השניים של שכבר קת יותר וותיקים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדי (שאני אישית נמנה על חובביהם) אמנם מגיעים עם HEATSINK על הפנים, אבל הפתרון כל כך פשוט VOLCANO 6

מאוורר והיטסינק זולים מאוד יחסים ושווים כל שקל טמ"פ מעבד צונח מתחת ל 50 לעומת 70 עם מה שמגיע IN A BOX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון אם אתה חושב שאנחנו לא מעריכים את מעבדי , לי זה נראה מעבד אחלה לפי כל מה שבדקתי וגם המחיר היה אחלה, אבל מכל המידע שראיתי אנשים ממלצים לקנות מאוורים כדי שלא יתחמם יותר מידי.

וזה טוב שיש תגובות ובמיוחד הפורום לא צריך לעצור אותו כדי שיגיב את הדעות שלו , לפי דעתי לאנשים שיש מספיק כסף אני מציע להם לקנות את שהוא אחלה מעבד ובמיוחד בגלל הביצועים שלו אבל הוא מתחממם בדיוק כמו האינטל שהבדל בינהם שזה האחריות.

מי שקונה מעבד שיכניס מאווררים ישנים ויעשה חורים בתוך המארז. אני למשל לקחת מאוור של לוחות של חשמל שמצאתי זרוקים פתחתי את המארז לגמרי משני הצדדים ושמתי אותו ותאמינו לי יוצא אוויר קר במיוחד אני כבר מצונן :).

מי שקונה מעבד של ממולץ ביותר לקנות אבל לאנשים שיש מספיק כסף לבזבז על מערכות חזקות.

המחיר של ושל כמעט אותו דבר בגלל כל התוספות של המאווררים וכל מיני מערכות זה יעלה לכם באותו מחיר תעשו השוואה ותראו.

אנשים שמחפשים את הדרך הזולה קנו את AMD ותחפשו ליד לוחות של עמודי חשמל ולפעמים תראו מאוורים זרוקים קחו אותם הם לא עושים רעש נורא כמו במחשב הם גודלים בהרבה, המאוור בנוי מי ברזל חזק שמוציא אוויר קר. וזה במקום לקנות כל מיני מאוורים וסוגי שמקררים את הלוח אם.

בתודה רבה זאביק :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם ההודעה הזאת?

תבין, היטסינק נורמלי זה כל מה שצריך, אנשים שמחוררים את המארז(כמוני) לא עושים את זה כי צריך, אלא כי הם רוצים.

AMD הם ההכי משתלמים, נקודה.

דוגמא:

אם הקירור הרגיל שבא עם המעבד שלי הוא היה 52 עם AS2 , עם הAX-7 הוא על 45-47 מעלות.

וזה לפני שקדחתי בו חורים בשביל זרימת אויר יעילה ששיפרה אותו בעוד כמה מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, ברב המקרים (כמו שלי), ה- HSF שבא עם המאוורר הוא מספיק בהחלט לטמפ' מקסימום של 50-55. מקסימום קונים איזה Volcano 7+ ב 170 ש"ח וגומרים על הבלאגן. בכל מקרה מעבדי אינטל יותר יקרים וגם הלוחות. אז יותר משתלם, מה לעשות... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך למה שאמר דן (אני מקדים תרופה למכה)- לא מקרים שבהם המעבד הפסיק לעבוד כתוצאה מהלבשה לא נכונה של היטסינק\הורדת הגריז הטרמי\ חשמל סטטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון כל מה שצריך זה גוף קירור נורמלי VOLCANO 6C שמרעיש כמו צרצר מעצבן לפי מה ששמעתי.

מפרסם הובולשיטים איז אין דה האוס..

IBROW- שמור אותם לעצמך.

שתוק, הפעם אפילו לא צטטת שום דבר שאמרתי כי הכל היה נכון. אז עברת לשלב ההיגידים הכללים..

DXT, תקלוט!!!!!! אז אתה יצאת בסדר עם , המון המון אחרים. אתה לא צריך כל פעם שלמישהו יש בעיה איתם להגיד שאצלך הכל בסדר, אתה לא כל העולם. רק ל1:500 יש בעיות איתם אז לך אין. זה לא אומר שלאחרים גם אין.

שום המון ושום נעליים!

לרוב המוחץ של בעלי מעבדי אין בעיות התחממות, נקודה, סוף פסוק, סימן קריאה.

והסקר הזה שהיה פעם משקף רק את הפורום הזה ואפילו בו לרוב הגדול אין בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...