נקודה למחשבה AMD זול זה נכון אבל........ - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נקודה למחשבה AMD זול זה נכון אבל........

wares2002

Recommended Posts

נקודה למחשב , אתם קונים כי הוא זול יותר , אבל בעצם ל דרוש קירור שהוא יקר (דיי יקר) לדוגמא AX7 - 270nis

אז למה לא להוסיף את ה 270 שקל האלה ולקחת שפשוט לא מתחמם! :-)

האם אני צודק!?

תחשבו על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תמיד נכון ההפרש הזה, לפעמים יותר לפעמים פחות, אפשר להשתמש בHSF שבא עם האט'לון, והוא לא יהרס, כמה אנשים יבהךלו מ65 צלסיוס, אבל hell, המעבדים שלי עובדים ב92 עם לחץ אוויר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להודות שיש צדק בדבריך , אך לא כולם ירצו שהמעבדים שלהם יעבדו בטמפ שהוא מעל 70 :-)

אך נקודה שהיא בהחלט לטובת המעבד - חשוב לציין שמכיוון שלמעבדי יש בסיס (חלקי) של מעבד ALPHA הוא מסוגל לעבד תלת מיימד הרבה יותר טוב תחת מהירות שעון נמוך יותר :-)

תקנו אותי אם אני תועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לדעת משהו? המעבדים החדשים של שאתה קונה בארץ באים עם מאורר שיספק את הדרישות שלך למחשב יציב וטוב. אתה רוצה להשקיע יותר? קנה איזה Volcano 2 או Volcano 6Cu בכמה עשרות שקלים וסגור עיניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או! תראו מי הגיע: wares יודע עולם, חכם שבחכמים, קובע גורלות.

תגיד לי, איזו זכות לעזאזל יש לך לקבוע ש "בעצם ל דרוש שהוא יקר...".

אה, אתה יודע הכל כן? טוב לדעת.

רק לידיעתך, לי יש 1800 בלי שום נוסף בלי שום דבר! ובחיים שום דבר לא נתקע לי ואני עובד בבאס הרגיל 133 במהירות הרגילה של המעבד (1533) והזכרון (333) והכל בלי להתפשר על כלום.

אז בפעם הבאה שבא לך לבוא ולהפיץ את הזיבולי שכל האלה, תחשוב פעמיים. :AR15: :bash:

[הערה] מחבר הפוסט הנ"ל אינו אחראי על דבריו כי מחבר הת'רד הנדון עיצבן אותו לאללה! [/הערה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלך עובד בטמפ' מאוד גבוהה יחסית (אני משער 60-70) מה שייגרום לו למות כמה שנים קודם לפני מעבד 4

ושש שנים אחרי השדרוג,

כמה זמן יקח לכם להבין שאורך חיים אצל מעבד הוא דבר ארוך מאוד. לפחות 10 שנים. וכמה פעמים משדרגים ב 10 שנים ? לפחות פעמיים שלוש. אז למה צריך אורך חיים כזה מוגזם? בגלל זה אני מבשל את המעבד שלי (שדווקא מתעקש להשאר קריר, יחסית) כדי להשיג יותר ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...