אינטל מודה בקיום משפחת מעבדי ה Merom - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטל מודה בקיום משפחת מעבדי ה Merom

TC2B

Recommended Posts

תפוחי .. מה אתה נדלק?

שאלתי אותך מה בדיוק אתה מנסה לעשות, ואתה בוכה שבגלל שאני לא מבין אותך אתה רוצה לעזוב?

פשוט תענה על השאלה שלי, ואני אעשה כמיטב יכולתי לעזור לך להוציא (גם בלי כח) מידע מן הפורום הזה.

לפי מה שאני ראיתי, לא באמת שאלת כלום פה... שאלת מה יש לאינטל בינתיים בזמן שאתה כבר מראה לנו מה יש להם. לי זה נראה סתם התגרות. אם זה לא, תסביר את עצמך.

בכל מקרה, ילד אני לא, ואומנם יש לי רק משהו כמו 20 הודעות פה,אבל אני מבטיח לך שאני לא המשתמש הממוצע.

פאקינג הל.. שנים יושבים עלי לעבור לפה, סוף כל סוף אני עובר ואחת הסיבות שאני עובר לפה עוזב בגלל תגובה שלי... :kopfpatsch:

חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פאקינג הל.. שנים יושבים עלי לעבור לפה, סוף כל סוף אני עובר ואחת הסיבות שאני עובר לפה עוזב בגלל תגובה שלי...  :kopfpatsch:

חחחחח

ברוך הבא לפורום :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאקינג הל.. שנים יושבים עלי לעבור לפה, סוף כל סוף אני עובר ואחת הסיבות שאני עובר לפה עוזב בגלל תגובה שלי...  :kopfpatsch:

חחחחח

עכשיו הבנתי למה לחוצו עליך... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין תפוחי לא הבן אדם הכי פופולארי בפורום :-\

בכל מקרה, לפי מה שראיתי הוא בין אולי 4 שמבינים משהו.. אז מה ההתלהבות שהוא עוזב? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני ראיתי, לא באמת שאלת כלום פה... שאלת מה יש לאינטל בינתיים בזמן שאתה כבר מראה לנו מה יש להם. לי זה נראה סתם התגרות. אם זה לא, תסביר את עצמך.

זהו בדיוק, זאת מהות הקיום שלו כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לבן אדם יש ידע, אז שווה לשמור עליו. פשוט צריכים ללמוד איך להשתיק אותם :bash: או לפחות להשאיר אותם במסגרת השמישות.

אז מה, אם כולם כאלו מתלהבים מהרצון הפתאומי שלו לעזוב, אני מקבל איזה פרס? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

O M F G

אתה רוצה לאמר לי שגם פה יש את הכוכבים המסריחים האלו?!?! :kopfpatsch:

אם יש לך PC4200 (מדבר פה על RDRAM ) מסתובב איפה שהוא תגיד לי .. נראה לי אני היחיד בארץ שמשתמש בזיכרון הזה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכוח מנסה להפיק תועלת ולקבל משהו מהפורום וכל פעם מחדש לא מצליח, זה הכל,

אני מניח שאין לך מושג על מה אני מדבר ולמה אני מיתכוון אבל לא נורא, כנראה שאין

טעם להישתתף בפורום.

forum_suicide.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אלו גילי וטומי?  :nixweiss:

מיני! אותך אני מכיר! ..

טוב לא.. אני פשוט זוכר שראיתי את השם שלך בעבר  8) ... (בשרתי אנריל שניהלתי? )

בתגובות הציניות/שנונות/עוקצניות הבודדות מפורום "חומרה" בגיימר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתגובות הציניות/שנונות/עוקצניות הבודדות מפורום "חומרה" בגיימר.

חחחח אני לגמרי מבין את הגרשיים :xyxthumbs:

אבל בינתיים אין פה שום דבר מלהיב גם כן (וזה מאכזב.. כי זה אתר חומרה).

מה יש לאנשים... יש פאקינג פורום בשם "תמיכה טכנית" .. אז למה עדיין 90% מהשאלות שלהם זה תמיכה? ואם יש פורום מפרטים, למה שואלים שאלות לגבי קניות עתידיות פה גם כן?

אנקודר, יש אהבה אה? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...