אינטל מודה בקיום משפחת מעבדי ה Merom - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטל מודה בקיום משפחת מעבדי ה Merom

TC2B

Recommended Posts

Merom - למחשבים ניידים,

Conroe - למחשבים שולחניים,

Woodcrest - לשרתים.

כולם כפולי ליבה בלבד, לגרסת השרת כבר מתוכנן מחליף מרובע ליבות.

המעבדים מבוססים על פילוספיית הפיתוח של הפנטיום M אבל מעבר

לכך הם מעבדים חדשים לגמרי.

אמורים להגיע לשוק בסוף 2006 !

מקור:

http://www.theinquirer.net/?article=23055

הערה:

כלומר עד סוף 2006 לאינטל אין שום דבר שיחליף את הזיאון הנוכחי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הידיעה מעולה אבל למה סיימת אותה בשליליות??

לי נראה שאינטל הולכים להפציץ ולחזור חזק מאוד לשוק עוד כמה שנים ואין בזה שום רע,

סך הכל יש לה עליות ויש לה ירידות לא צריך ישר לקשר את לשליליות ולדחוף עקיצות מעצבנות.

חשוב לשים לב ולהגיד מילה טובה על שעושים עבודה יוצאת מהכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על איזה "שליליות" אתה מדבר, אני לא אחראי על  "מצב רוח טוב" וש

"יהיה סבבה" לחובבי או לכל קהל אחר - אם הידיעה עושה לך טוב, יופי,

לא עושה לך טוב, גם יופי - אני מעלה/כותב ידיעות על מה שנראה לי חשוב

ומעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים: אתה מחליף חתימות כמו בחורות הבנו יום השואה וזה אבל הוא עבר

הידיעה מעולה אבל למה סיימת אותה בשליליות??

לי נראה שאינטל הולכים להפציץ ולחזור חזק מאוד לשוק עוד כמה שנים ואין בזה שום רע,

סך הכל יש לה עליות ויש לה ירידות לא צריך ישר לקשר את לשליליות ולדחוף עקיצות מעצבנות.

חשוב לשים לב ולהגיד מילה טובה על שעושים עבודה יוצאת מהכלל

מה שלך נראה לא מעניין אותי כי אתה לא יודע מה יש בתוך החברה ולהזכיר לך כמה שנים במחשבים זה כמו עידן אצל בני האדם הרגילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקוואריום, תגיד לי, אתה ממשטרת החתימות? - אין שום חוק בפורום שמגביל את תדירות שינוי החתימות. כל עוד החתימה אינה משפילה ופוגעת במישהו בצורה כזו או אחרת מותר לתפוחים ולכל אחד אחר להחליף חתימה כל 5 דקות.

תפוחים, אין צורך בכלל שתגיב על ההערה המטופשת הזו, אני מקווה שהגולש היקר הבין את המסר ולא יחזור על כך שנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על איזה "שליליות" אתה מדבר, אני לא אחראי על "מצב רוח טוב" וש

"יהיה סבבה" לחובבי או לכל קהל אחר - אם הידיעה עושה לך טוב, יופי,

לא עושה לך טוב, גם יופי - אני מעלה/כותב ידיעות על מה שנראה לי חשוב

ומעניין.

אני לא במלחמה איתך,

סך הכל הערתי לך משהו שקצת מציק שבסוף הכתבה יש עקיצה, בתור סתם קורא שמתעניין במה חדש, לא אוהד או איך שתקרא לזה.

ואני דווקא התייחסתי לידיעה בחיוביות ונהנתי לקרוא חבל שפירשת את הדברים אחרת,

בכל מקרה, טרד שלך תכתוב מה שנראה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקוואריום, תגיד לי, אתה ממשטרת החתימות? - אין שום חוק בפורום שמגביל את תדירות שינוי החתימות. כל עוד החתימה אינה משפילה ופוגעת במישהו בצורה כזו או אחרת מותר לתפוחים ולכל אחד אחר להחליף חתימה כל 5 דקות.

תפוחים, אין צורך בכלל שתגיב על ההערה המטופשת הזו, אני מקווה שהגולש היקר הבין את המסר ולא יחזור על כך שנית.

א. זה אקווריוס

ב. זה היה בהלצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים, לשאלתך - Woodcrest, dampsey הם העתידיים יותר.. אני כבר לא זוכר אם הם מתכוונים לשחרר את Potomac ו- cranford או לא.. סביר שכן.. הם אמורים להשתחרר בחודשים הקרובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים, לשאלתך - Woodcrest, dampsey  הם העתידיים יותר.. אני כבר לא זוכר אם הם מתכוונים לשחרר את Potomac ו- cranford או לא.. סביר שכן.. הם אמורים להשתחרר בחודשים הקרובים

ערפל הקרב, משפחת המרום היא העתיד של אינטל, עד אז מן הסתם רק שיפצורים של משפחת הפנטיום 4,

עד מתי הזיאון בצורתו הנוכחית (אפילו אם יצומצם ל 65 ננו מטר) יהיה התחרות של האופטרון, זה מה שמעניין

אותי בעיקר.

עוד ערפל הקרב

http://www.theinquirer.net/?article=15768

הדמפסי הוא זיאון כפול ליבות ב 64 ננו מטר ואמור לצאת בתחילת 2006 או בעצם ברגע שאינטל

תצליל לייצר אותו.

ה Woodcrest שהוא חלק ממשפחת המרום יגיע מאוחר יותר ברבע ה 3 של 2006 הוא מעבד

כמעט חדש לגמרי.

מקור:

http://www.xbitlabs.com/news/other/display/20050505231957.html

http://www.theinquirer.net/?article=22508

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה אתה עושה מזה כזה סיפור, אפשר לחשוב כל דור חדש של XEON חייב להיות ארכיקטקטורה חדשה... למה יש משהו חדש במשפחת השרתים של שאתה מתעלק על אינטל?

אמרתי לך מה בא... woodcrest dampsey .. המרום בכלל מיועד לדקסטופ...

עד אז כל מה שתקבל הן גרסאות משופרות של הפרסקוט עם דיול או קווד קור.

ואני ואתה משתמשים במקורות זהים, אז במקום לתת לי לינקים.. אולי פשוט תסביר לי מה המטרה של הדיון המפגר הזה? אז ראית שעד שנה הבאה לא יוצא חדש, ואתה .. מה.. מציין את זה בזמן שאתה יענו מתגרה בהם? זה כמו לאמר "חברת הרכבות הודיעה שהיא לא בונה רכבת לאילת עד 2007, אז מה.. אין רכבת לאילת עד 2007?" מה הפואנטה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתפוחים משעמם קצת אז הוא מחפש את אינטל בקטנות...אני חושב שכל בן אדם שקנה את המחשב שלו בחצי השנה הקרובה לא מתכוון להחליף אותו עד סוף 2006.

(עוד שנה וחצי) ובקשר ל"מילחמה" שאתה מתאר זה לא מילחה לא צריך ליסחף עם זה יותר מידיי סך הכל מעבק  בין שתי חברות אפשר לחשוב סוף העולם שלא יוצא לאינטל מעבד חדש לאינטל חוץ משידרוגי ה . ביג דיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...