הקמתי אתר חדש,ואני צריך עזרה- צפייה בסרטוני וידאו באתר שלי - עמוד 3 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקמתי אתר חדש,ואני צריך עזרה- צפייה בסרטוני וידאו באתר שלי

tal h

Recommended Posts

אני גם לא מומחה לזה יותר מדי...

לגבי ה MIME TYPE, זה משהו שאתה צריך לברר מול שרת האחסון, האם זה מוגדר ככה, או האם ניתן לשנות את זה...

בגדול הפורמטים הנפוצים הם WMV, QT, RM (האחרון REAL MEDIA)...

בתכלס גם אם יש WINAMP או BSPLAYER הם אמורים לדעת לנגן פורמטים של WMV7, כל מחשב עם אמור לפי דעתי...

מעבר לדברים האלו יש את אופציית שרת STREAMING שאמרת שבעייתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה אלוף !  :yelclap:

תודה רבה, הצלחתי! וזה בדיוק מה שרציתי....  :)

1.לקחתי קובף טקסט פשוט , כתבתי את מה שכתוב ב סעיף 1 ,עם קישור מתאים לקובץ הוידאו, שמרתי בשם של הסרט ושיניתי את הסיומת ל WVX.

2.העלתי את שניהם יחד, ונתתי קישור ל WVX, וזה עבד טוב, וה"אגירת נתונים" הייה דיי מהירה.

לוקח לו בערך 15 שניות עד שמתחיל להראות ב PLAY, קובץ של 6 מגה. אני מניח שזה נחשב טוב, לא?

מה שכן, לא הבנתי את סעיפים 4 ו 5 , ומה הם אומרים. תוכל להסביר לי אותם?

(עשיתי בלי הסעיפם האלה וזה עבד, אבל מה הם אמורים לעשות ולשנות?)

http://www.spartanicus.utvinternet.ie/streaming.htm

שוב, תודה רבה לך...

(שאסיים אני יפרסם כאן את האתר,ותוכל להתרשם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדע שכל אחד יכול להסתכל בקובץ ה WVX להשיג את הכתובת של ה WMV ולהוריד אותו בלי בעיה.

לגבי סעיף 5, זה כמובן הלינק שאתה שם בעמוד בשביל שיורידו את הקובץ הנכון (זה סתם דוגמאת HTML).

לגבי סעיף 4, זה אמור לוודא שהדפדפן בבית ידע שהקובץ WVX ו WMV שהוא מוריד, הם סרטי , ושצריך תוכנת להריץ אותם. שוב.. זה משהו שקובעים בהגדרות של השרת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הבנתי את 5 שזה קישור.

את סעיף 4 לא עשיתי ובכל זאת זה עובד לי...

האם ביצוע הסעיף ישנה משהו? (כלומר ישפר את המצב ליותר טוב?)

רק שתדע שכל אחד יכול להסתכל בקובץ ה WVX להשיג את הכתובת של ה WMV ולהוריד אותו בלי בעיה.

יש דרך לעשות HIDE לשם הקובף?

יש דרך להחביא את שורת הכתובת?

ושוב, לבריאות לאלה שמתחכמים...

ושוב , תודה לך על העזרה... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שביצוע הסעיף יבטיח תאימות גדולה יותר ניגון הסרטים במחשבים שונים... למרות שאם זה עובד, לא בטוח...

אין דרך לעשות HIDE לשם הקובץ או לשורות... בגלל זה, זה לעניים (מי שלא יכול לשים STREAMING SERVER)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תפרסם כאן

אני גם בונה אתר, אשמח לראות מה שעיתה ולקבל רעיונות עיצוביים אני רוצה לשים 6 סירטונים והדרכים שראיתי עד היום ממש מכוערות....אוליי לך יש משהו יפה...

;)

(אל תדאג זה עבודה לבגרות, לא יעלה לאינטרנט... :-X)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון - האתר לא גמור, ולכן אני נמנע מלפרסם אותו.

דבר שני- לגבי הסרטונים- אלה לא סרטונים המיועדים אלייך ולגולשים פה, אלא מיועדים לחברות,ארגונים עסקיים וצלמי לאירועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...