הקמתי אתר חדש,ואני צריך עזרה- צפייה בסרטוני וידאו באתר שלי - עמוד 2 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקמתי אתר חדש,ואני צריך עזרה- צפייה בסרטוני וידאו באתר שלי

tal h

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בשקתי את העניין עם מפתח אתרים,ונכון אתה צודק.

אבל כרגע כבר רכשתי שרת לשנה,וזה המצב ואני לא מתכוון לבטל לרכוש שרת אחר.

מה אתה ממליץ לי לעשות?

לקודד אותם לWMV ?

שמתי לב שבמחשבים שונים שבדקתי, קורים כל מיני תופעות:

1. ה MEDIA נפתח, ואז אחרי 5 שניות מתחיל הסרט- זה טובץ

2. נפתח WINAMP , ואז הודעת שגיאה ולא רואים את הסרט- גרוע.

3. נפתח הודעה ובה המחשב מבקשר "פתח/שמירה"- גם לא טוב.

אני יודע שהכל תלוי בתוכנות שמותקנות על אותו מחשב ועל איזה ברירת מחדל של צפייה נבחר שם.

מה דעתך?

מה לעשות...?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פתרונות של נגני וידאו מסוג FLASH שיציגו בלי בעיה על כל מחשב בלי STREAMING, אם כי אני לא מכיר אותם בשביל להמליץ (אך ראיתי שאתרים משתמשים בהם לפעמים).

אם אתה בוחר בדרך של ללכת על קבצים כמו WMV או MPEG או REAL, אז תדע שאתה נתון לחסדי המתשמש, יתכן והוא התקין WINAMP ובחר שהוא ינגן סרטי WMV, או תוכנה אחרת, ואז יתכנו בעיות.

אם אתה מקודד ל WMV, דבר ראשון, תקודד לגרסא ישנה יותר (WMV7), כדי שיהיה מקסימום תאימות עם נגנים לא הכי חדשים.

דבר ראשון, כדאי לבדוק שה MIME TYPES שעל השרת מוגדרים טוב. תוכל לראות דוגמא למה ה MIME TYPES של קבצי הוידאו פה:

http://www.spartanicus.utvinternet.ie/file_extensions_and_mime_types_on_the_web.htm

יתכן וזה מה שגרם לבעיה במחשב מספר 3.

ראיתי גם את זה, STEAMING לעניים:

http://www.spartanicus.utvinternet.ie/streaming.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיניין אותי הטריק הזה עם קיבצי הwvx, שדרכן אפשר להוריד "נסתרים" מאתרים..

אפשר להשתמש בטריק הזה כדי להוריד סרטים מהאתר www.wimp.com? יש שם המון סירטונים מצחיקים אבל הם לא ניתנים להורדה.. וזה חבל..

אם אפשר, כיצד אני עושה זאת?

בבקשה האירו את עיני :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה באתר הזה ? אתה פשוט עושה VI EW SO U R C E, מסתכל מה הכתובת של הסרט (או עושה כפתור ימני עליו וב PR O PE R TIES יהיה רשום ה URL המלאה.

אז אתה יכול להשתמש בתוכנה כמו FL A SH GET, או כל תוכנת הורדה (אני משתמש ב WG E T, פשוט, טקסט וחינמי), להכניס את הכתובת ולהוריד את סרט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פתרונות של נגני וידאו מסוג FLASH שיציגו בלי בעיה על כל מחשב בלי STREAMING, אם כי אני לא מכיר אותם בשביל להמליץ (אך ראיתי שאתרים משתמשים בהם לפעמים).

אם אתה בוחר בדרך של ללכת על קבצים כמו WMV או MPEG או REAL, אז תדע שאתה נתון לחסדי המתשמש, יתכן והוא התקין WINAMP ובחר שהוא ינגן סרטי WMV, או תוכנה אחרת, ואז יתכנו בעיות.

אם אתה מקודד ל WMV, דבר ראשון, תקודד לגרסא ישנה יותר (WMV7), כדי שיהיה מקסימום תאימות עם נגנים לא הכי חדשים.

דבר ראשון, כדאי לבדוק שה MIME TYPES שעל השרת מוגדרים טוב. תוכל לראות דוגמא למה ה MIME TYPES של קבצי הוידאו פה:

http://www.spartanicus.utvinternet.ie/file_extensions_and_mime_types_on_the_web.htm

יתכן וזה מה שגרם לבעיה במחשב מספר 3.

ראיתי גם את זה, STEAMING לעניים:

http://www.spartanicus.utvinternet.ie/streaming.htm

הי לך שוב. קודם כל תודה על העזרה שלך אני מעריך.

לגבי ה STREAM לעניים הזה...

ניסיתי להבין מה הולך שם אך לא הצלחתי.

תוכל להסביר לי את השלבים?

ומה ההבדל בין ASCII לבין בינארי ?

תודה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרט מה ניסית ומה לא עבד.. אתה פשוט אמור ליצור את הקובץ הנ"ל...

ASCII זה קובץ רק טקסט בלי סימנים בינארים (כמו הקבצים באתר ההוא).. כשאתה מעלה לאתר FTP, אתה אמור להגיד האם הקובץ הוא טקסט בלבד או לא.. בפועל תוכנות FTP מזהות את זה לבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אז מה בעצם אני עושה שם?

פותח כתבן ומעתיק לשם את מה שהם כתבו שם? (אפשר ליצור גם קובץ HTML שכתוב בו את זה?)

אני קורא לו בשם שך הסרטון רק עם סיומת שכתוב שם,ואז מעלה את שניהם?

איך אני מקשר ביניהם?

מה זה בעצם יעשה לקובץ WMV ?

לא הבנתי את הקטע עם ה MS...

תודה לך ולילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מצליח להבין איך אפשר להתבלבל ב 5 צעדים שרשומים תחת MEDIA VIDEO...

אתה מעלה את שתיהם, כן... זה לא עושה כלום ל WMV..

לא יודע איזה קטע MS אתה מדבר..

בכל מקרה, אז כשאתה נותן לינק לקובץ WVX שיצרת אז זה יתחיל להוריד ולהראות תוך כדי את הסרט אצל המחשב..

אם זה לא עובד, צריך לסדר את ה MIME TYPES שזה כבר תלוי בשרת וכו'..

אבל שוב, זה לעניים, אין בעיה למישהו לראות את הלינק ולהוריד ישירות.. עדיף דברים אחרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתעצבן, פשוט שאלתי, כי אני ממש חדש ו"טרי" בתחום ה HTML ועדיין לא מבין הכל, ןכל יום לומד משהו חדש... :-\

1. בקשר ל MS- אם תיכנס לשם כתוב  בשורה 4 -

Set the proper mime type on the web server for both wvx and wmv file types; WMV Mime type: video/x-ms-wmv ; WVX Mime type: video/x-ms-wvx

את זה לא הבנתי בדיוק...

2. זה שזה ל"עניים" אני יודע,תמיד יש יותר אבל אם זה עושה את מה שאני רוצה זה טוב לי....

ושוב ,זה שיורידו- לבריאות...

פשוט קידדתי אתמול ב PROCODER, לכמה קבצים, עם כל מיני סוגי קידוד ודחיסה, ביניהם ל WM9 וגם ל WM7...

העלתי, ובדקתי ב 7 מחשבים שונים , כולם עושיפ פעולה אחרת- חלק ב WINAMP, חלק ב BSPLAYER, חלק WM החדש-10, כמובן תלוי מה מותקן אצל כל מחשב.

החשש הגדול שלי הוא:

שלקחות יכנסו לאתר,ירצו לצפות בדוגמאות ובסרטונים (לזה בעצם אני מייעד את האתר), ולא יצליחו, ואז אני יכול "להפסיד" לקוח.

חשבתי לקודד כל סרטון ל 2, 3 שיטות ולתת לינקים לכל שיטה, כמו למשל:

"לצפייה בMEDIA לחץ כאן"

"לצפייה ב QT, לחץ כאן"   

באיזה פורמטים בטוח אנשים יצליחו לצפות?

הרי לא לכולם יש QT ויכולים לראות MOV (ואני מדבר על גולשים "רגילים" ופשוטים).

- ושאמרת "עדיף דברים אחרים" - כמו מה למשל? (שוב אני מתחיל ולא בעל ידע גדול,האם אלה דברים מסובכים?)

אני מודה לך מאוד על העזרה,ומעריך, דבר שיסייע לי בהצלחת האתר...

המשך יום נעים  :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...