בעיית תקיעות רנדומליות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית תקיעות רנדומליות

VBMaster

Recommended Posts

שלום לכולם,

לפני כמה חודשים התחילו בעיות של תקיעות רנדומליות של המחשב - ממש סתם ככה (לא תמיד במאמץ)

פירוט המחשב:

מעבד - 3 800 מה"צ (ללא OC)

לוח אם - CUV4X

כרטיס מסך 1 - GFORCE 4 440MX

כרטיס מסך 2 - ATI MACH64 PCI

הארדיסק 1 - Westred Digital 160GB

הארדיסק 2 - Maxtor 30GB

כ. - רילטק 8139C

כ. קול - Vibra 128

USB Card - ALI 2.0 HUB

המחשב נמצא אצלי קרוב ל-4 שנים ומעולם לא היתה לו ולו בעייה אחת. הוא מחשב מאוד יציב ומאוד חזק ואני מאוד מאוד לא רוצה להחליפו (כי אין מה לעשות - אי אפשר להליף כזו יצירת אמנות ;))

החלפתי כבר כמעט את כל הכרטיסים במחשב, כולל ושום דבר לא עזר. הטמפרטורות יציבות מאוד ולא עוברות את ה-40 מעלות לעולם

יש לשני כרטיסי המסך.

כל המאווררים נקיים ואין עליהם שמץ של אבק. כל המשחות הטרמיות (או לפחות מה שנשאר מהן) הוחלפו במשחה חדשה לפני כחודש.

המחשב יכול לעבוד ימים שלמים עם פוטושופ וסביבות תכנות שונות (אני עורך גרפי ומתכנת) ולא להראות שום בעייה, אך יום אחד הוא פשוט יכול ליפול מצפייה ב-HWZONE למשל ב- :)

בסך הכל, הרכיבים היחידים שלא החלפתי הינם המעבד והלוח אם. אפילו את הספק החלפתי (לא לחדש) והוא ספר ג'נרי 250 וואט. חשמל המערכת עובר דרך מייצב מתח ו-UPS.

אשמח מאוד אם תושיעו אותי, אני מאוד אוהב את המחשב שלי ולא כל כך בא לי לקנות חדש.

נדב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט נתקע. הדרך היחידה לצאת מזה היא לכבות את המחשב (דרך כיבוי חרום כמובן - 4 שניות על הלחצן כיבוי)

יש לציין כמובן שכבר פירמטטי פעם אחת את המערכת לפני שבועיים אבל הבעייה חוזרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן את זה הבנתי כבר ;)

להוריד אותו לגמרי? עד הסוף?

כן, אם לא יחזרו הבעיות אז תעלה לאט לאט.

אגב, לא שאלתי אותך לגבי המאורר שעל המעבד, האם הוא תקין או אולי הוא זה שמפסיק לעבוד באופן רנדומלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המאוררים תקינים ונקיים ועובדים כראוי. כמו שאמרתי הטמפ' של המעבד לא עוברת את ה-40 מעלות לעולם (נבדק ע"י חיישן חיצוני ופנימי)

אני ינסה להוריד את ה- HARDWARE ACCELERATION.

תודה רבה בינתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי לא פעם ככה בדיוק, ככל הנראה זה מהדיסק קשיח שהוא פתאום מחליט "לעצור" ולאחר כמה דקות שוב פועל חזרה רגיל.

תבדוק פעם הבאה אם לאחר זמן מה הוא חוזר לעצמו ללא Restart.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...