iPod Photo 30 GB vs iRiver H340 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iPod Photo 30 GB vs iRiver H340

idan1836

Recommended Posts

כמה שילמו לך בשביל ההודעה הזאת?

הIPOD מחזיק בעיקרון 5 שעות על ומנגינה,האייריבר יותר זול,מגיע עם עריסה,מטען ושאר ירקות.

עם חשוב לך התמונות ותצוגה מקדימה,לך על האיפוד,הוא יותר טוב לשימושים האלה....

ולידעיתך הIPOD PHOTO עבה כמו האייריבר בערך...אתה אולי דיברת על הרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בוא נבהיר כמה דברים...

דבר ראשון, אם יצא לך להסתכל על הכותרת, מדובר על אייריבר 40 ג'יגה, שהוא במקרה עולה יותר, ה20 ג'יגה זה כבר סיפור אחר ונכון הוא עולה פחות.

האייריבר גם יותר עבה מהאיייפוד וראיתי אחד כזה וד"א הוא גם די מכוער, לעומת הH10 שהוא דווקא ממש יפה.

בקשר לשעות, אני דיברתי על נטו, כי כמו ששמת לב הוא אמר שפיצ'רים לא ממש חשובים לו, והאייריבר מחזיק חמש שעות במצב מצגת, ו15 במוזיקה, כמובן שזה במצב מסויים ובשימוש מינימלי, שלא כמו משתמש רגיל שמשחק עם המכשיר תוך כדי וזה מוריד כמה שעות.

וד"א, המחירים שרשמתי הם רשמיים דרך החנות ואפשר להשיג בפחות כמו שרשמתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להתלהב על החברים שלך אז האיפוד בשבילך כי הדבר היחיד שטוב בו זה שהוא מנגן ושהוא סקסי.

חוצמזה כמעט כל נגן שתמצא בשוק יהיה יותר טוב ממנו ולפעמים גם יותר זול.

האיריבר אולי שמן ודומה למחק של לוח אבל לפחות הוא נגן איכותי עם הרבה פיצ'רים-לא כמו האיפוד שטוב רק בשביל לנגן .

הקטע של החובת סנכרון עם האייטונס היא ממש טיפשית ותפריע לך.

ואני לא מבין מה הבעיה לקנות נגן בלי מסך? יש לך אחלה מסך בשלט שמציג את כל הפרטים.

בכל מקרה אם לא תרצה את ה-M3L אז מומלץ שתחכה ל-X5 כי נראה שזה הולך להיות אחלה דבר ואם לא תרצה נגן של IAUDIO אז יש נגנים הרבה יותר אטרקטיביים מהאיפוד העלוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה נגן של IAUDIO, כי כמו שפרסמו באחד התראדים, הם לא מוכרים ממש!

אם הייתי מתלבט על הX5 הייתי מוסיף אותו לכותרת, ולכן אני מעדיף אחד משני הנגנים האלו.

קיצור, אני עוד לא יודע מה לעשות למרות שכמעט החלטתי ללכת על האייפוד.

תעזרו לי להתשכנע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו בהחלט לא יחצנים של שום חברה...

עם אתה רוצה נגן נקי בלי כלום נוח לשימוש ויפה,אייפוד.

עם לא חשוב לך מראה הנגן,אלא המחיר ואיכות השמע ושאר ירקות,אז האיירבר יותר מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא לא שמן יותר בהרבה מהאייפוד ? הגודל של הנגן משפיע על דעתי :-X ..

אני לא יודע מה לעשות, כל פעם משנים את דעתי, כמעט הייתי סגור על האייפוד, ואני רוצה לדעת מה אני מקבל עם האייפוד ומה עם האייריבר (חוץ מכבל ,

מטען, וחוברת הוראות) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להתלהב על החברים שלך אז האיפוד בשבילך כי הדבר היחיד שטוב בו זה שהוא מנגן ושהוא סקסי.

חוצמזה כמעט כל נגן שתמצא בשוק יהיה יותר טוב ממנו ולפעמים גם יותר זול.

האיריבר אולי שמן ודומה למחק של לוח אבל לפחות הוא נגן איכותי עם הרבה פיצ'רים-לא כמו האיפוד שטוב רק בשביל לנגן .

הקטע של החובת סנכרון עם האייטונס היא ממש טיפשית ותפריע לך.

ואני לא מבין מה הבעיה לקנות נגן בלי מסך? יש לך אחלה מסך בשלט שמציג את כל הפרטים.

בכל מקרה אם לא תרצה את ה-M3L אז מומלץ שתחכה ל-X5 כי נראה שזה הולך להיות אחלה דבר ואם לא תרצה נגן של IAUDIO אז יש נגנים הרבה יותר אטרקטיביים מהאיפוד העלוב.

אולי תקרא את מה שהבנאדם רוצה לפני שאתה רושם שטויות? הבנאדם אמר שפיצ'רים לא משנים לו והוא רוצה רק מוזיקה!!! והחובת סינכרון? מה הבעיה בה? אלא אם אתה מסתבך עם התוכנה וזה כבר בעיה אישית ומשתנה מאדם לאדם.

וecalipse אם אתה רוצה פשוט תוריד תתוכנה ותראה איך אתה מסתדר איתה.

ובקשר לחיבור לרכב של האייפוד, צריך לקנות איזשהו חיבור מיוחד, ואין לי מושג אם יש כזה באייריבר.

עם האייריבר אתה מקבל מלא דברים כמו הקלטת קול, רדיו, הקלטה מהרדיו, אפשרות צפייה בתמונות, אפשרות לראות סרטים (לדעתי זה דפוק כי המסך קטן מדי), ועוד כל מיני דברים קטנים, עם האייפפוד אתה מקבל ואפשרות לצפייה בתמונות. וכל מיני אביזרים בשבילו (יש אלפים) עולים די יקר וזה חיסרון.

בקשר לעובי האייריבר שמן בסנטימטר בערך... אני ראיתי את ה20 ג'יגה בבאג ולדעתי הוא די שמן אני לא אהבתי. תאייפוד 20 ג'יגה שחור/לבן גם ראיתי והוא יפה לאללה ודק גם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקופסה:

- נגן H340

- עריסה

- אוזניות איכותיות של Sennheiser

- שלט (ללא מסך)

- נרתיק עם תופסן לחגורה והמכנסיים

- כבל 2.0

- כבל Host

- כבל Line in/out

- שנאי / מטען

- מיתקן סוללות חיצוני

- דיסק התקנה עם תוכנה לניהול ה- DB

ודרייברים עבור 98

- חוברת הוראות

זה IRIVER אירופאי...

איפוד בא ריק(מטען אייפוד וחוברת הפעלה).

IRIVER עולה 2350 ~ (40GB) אייפוד 30GB עולה 2550 ~....תעשה את ההחלטה לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייפוד אפשר להשיג דרך מסטפ ב1800+, ואייריבר אין לי מושג לא בדקתי...

איפה?!?!?!

עם יש ב1800 אני קונה מחר(לא הלכתי עליו כי הוא יקר)

עם אתה קונה איריבר אמריקאי זה לא שווה כלום...הוא מגיע כמו האייפוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...