iPod Photo 30 GB vs iRiver H340 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iPod Photo 30 GB vs iRiver H340

idan1836

Recommended Posts

שלום, הפעם אחת ולתמיד אני צריך להחליט על קנייה של נגן מארה"ב.

יש את שני הנגנים האלו שאני מתלבט בינם (בכותרת), ואני לא יודע על מה ללכת ואולי תוכלו לעזור לי.

הדברים שחשובים לי הם:

1) איכות הסאונד של המכשיר !

2) שלא יהיה delay בין ההעברה משיר לשיר.

3) זמן .

4) ניגון (לא חובה בכלל)

5) תמיכה בעברית (גם עתידית זה טוב) ושיהיה אפשר לעדכן גרסה כל פעם.

6) הדבר הכי חשוב זה מידות ואני יודע אותם אבל בכל זאת זה נראה לי גדול.

אז אם יש למישהו את המכשירים הנ"ל זיוכל לעזור לי, תודה רבה!

על האייריבר אני יודע כמעט את רוב הפרטים, אז בעיקר חשוב לי על האייפוד כי לא ראיתי מישהו בפורום שיש לו אותו.

נ.ב.

רציתי להזכיר שפיצ'רים כמו OTG ודברים שלא חשובים ממש (שמעמיסים על המשקל) לא נחוצים !

שוב תודה .. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה על ההשוואה בינם, ולפי מה שראיתי ברוב הדברים האייפוד "ניצח" את האייריבר אבל אפשר להגיד שבניקוד הסופי הם קרובים מאוד.

יש משהו שלא הבנתי, האייפוד מגיע ב40 ג'יגה ו60 ג'יגה ? אין של 30 ג'יגה ?

ועוד משהו, לא קיבלתי שם תשובות לשאלות 2-6 שביקשתי :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שהיה רשום שם שהאייפוד הוא 40 ג'יגה, אבל לא משנה בכל אופן..

העברית זה החשיבות העיקרית כמעט ! מספיק טובה לדעתי.

עוד משהו שרציתי לדעת, זה איך מעבירים שירים לאייפוד? , כמו הארדיסק להארדיסק ? אז בשביל מה זה הITUNES ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שהיה רשום שם שהאייפוד הוא 40 ג'יגה, אבל לא משנה בכל אופן..

העברית זה החשיבות העיקרית כמעט ! מספיק טובה לדעתי.

עוד משהו שרציתי לדעת, זה איך מעבירים שירים לאייפוד? , כמו הארדיסק להארדיסק ? אז בשביל מה זה הITUNES ?

אתה יכול להעביר כמו מ-HD ל-HD שירים למשל, אבל אז הIPOD לא יזהה לך אותם ולא ינגן אותם. אתה לא תראה אותם על המסך שלו.

כמו שנאמר אתה חייב לסנכרן אותם עם ה-ITUNES. מבחינת DELAY בין שיר לשיר אז אל תתפוש אותי במילה אבל אני חושב שבשניהם יש אבל באייריבר פחות, אבל שוב אל תתפוש אותי במילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק אגיד לך שיש לי חבר עם איפוד והוא מעונין לקנות נגן חדש כי האיפוד ממש מעצבן אותו בעיקר בגלל הסיבות הבאות:

1) חובת הסינכרון עם ITUNES

2) לאיפוד יש כבל חיבור מיוחד למחשב ולא כמו הכבל הסטנדרטי של רוב הנגנים ושל המצלמות הדיגיטליות (כך למשל כשהוא בא אלי אתמול הוא לא יכול היה להעביר שירים מהמחשב שלי)

אם הייתי במקומך הייתי הולך על אחד הנגנים הבאים: M3L, GMINI400 וגם H340 כי תכלס הוא נגן מעולה אבל זה די מעצבן שהוא שמן (מאוד) ומכוער בטירוף (אחד המורים שלי פעם הרים אותו מהשולחן ובא למחוק איתו את הלוח מרוב שהוא דומה למחק).

אם אתה רוצה נגן נטו הייתי הולך על ה-M3L שהוא מעולה ויש לו זמן של 36 שעות!, אם אתה רוצה קצת יותר מהנגן שלך אז GMINI400 או H340 למרות שהוא שמן מכוער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סובל את M3L לדעתי נגן מסריח מאין כמוהו,מי קונה נגן בסכום כזה בלי מסך?!

צודק, במיוחד שהמסך זה קטע קריטי פה בשבילי..

ובגלל שאמרו לי שהH340 שמן מאוד !! אז אני הולך על האייפוד ככל הנראה, ויש לי עוד שאלה:

אני יכול לשים תוכנות ודברים כאלו באייפוד, נכון ? ואת זה אני לא מסנכרן דרך ITUNES נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי כבר, הפיצ'רים של הUSB OTG וכאלו שלא ממש חובה, לא חשובים לי  ;D

אבל רציתי לדעת אם הוא שווה את המחיר הזה 350$ ? וכמה עולה ה40 לעומתו ?

ויש לי עוד שאלה:

אני יכול לשים תוכנות ודברים כאלו באייפוד(שישמש כדיסק און קי), נכון ? ואת זה אני לא מסנכרן דרך ITUNES נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאייפוד photo יש גם 30 גם 40 וגם 60 ג'יגה.. פשוט את ה40 כבר לא מוכרים אפל באופן רשמי בגלל שהורידו את המחירים וכמו כן שינו את ה40 ל60 ג'יגה. מה שמוכרים זה העודפים של ה40 אם נשאר בכלל.. כרגע מוכרים רשמית אפל 30 ו60 ג'יגה. לאייפוד יש כבל סינכרון למחשב. 2 שמקבלים בחבילה (לא כמו שאיזה מישהו אמר פה). לפי מה שאני קראתי האייפוד הוא גם הרבה יותר מהיר מהאייריבר שיש לו 2 של איזה 80 מגה הרץ ביחד או כל אחד לחוד. האייפוד שוקל 167 גרם, לעומת האייריבר ששוקל 203 גרם. האייפוד עולה 350$ לעומת האייריבר - 400$ (מחירים דרך החברות, בפועל אתה יכול להשיג יותר נמוך רק צריך לחפש). לאייפוד יש 15 שעות נגינה רצופות ולאייריבר יש 16 אבל זה תמיד יותר נמוך ולפי מה ששמעתי באייריבר מגיעים בקושי ל13. המידות של האיפוד - גובה - 10.4, רוחב- 6.1 ועובי- 1.6 ושל האייריבר - גובה 10.3 רוחב- 6.2 ועובי- 2.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...