אחד לאלף (כרטיס מסך) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחד לאלף (כרטיס מסך)

titan

Recommended Posts

שלום שלום שלום ... לאבא נמאס שהמחשב כל הזמן פתוח בטענה שכרטיס המסך מתחמם (לא סיפרתי לו על הOC הקטן שעשיתי לGEFORCE 256 שלי :nono: ) ועל כן הוא הקציב לי 1000 שקל לכרטיס מסך חדש (יש !!!!)

הקיצר מה אתם מציאים ? לקנות את הKYRO|| ולחסוך הרבה כסף ... או שיש משהו ב1000 ששווה להוציא עליו  עוד כסף ומ%ז%י^ן את הKYRO|| ? (אין לי צורך ביציאה \ כניסה של טלבזיה)

TNX !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי P||| 667 קופרמין

לוח של ... P3V

384 SDRAM

אני לא רוצה את כרטיס מבית ATI ... אני די לא סובל אותם .. למרות שאולי אולי .. אז אני כבר יוצא את כל הכסף שלי מהבנק והוסיף ל1000 של אבא על מנת לקנות את ה8500 ... אבל זה נראה לי די בזבוז כסף ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחכה קצת ובלי שום קשר לאיזה מערכת יש לך תקנה את ה- ATI Radeon 7500.

לא כדאי לך להוציא את כל הכסף על ה8500.

7500 בהחלט יספיק לעוד הרבה הרבה זמן.

חהחהחהחהחהחהחהחה, לא.

תחכה ובמקום RADEON 7500 תיקח את ה 3 MX (GEFORCE 3 TI 200( אותו מחיר, הרבה יותר ביצועים (לפי כל מבולי הP/REVIEW)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה בדברים כאלו .. אני לא מסוגל נפשית לקנות מוצר כאשר אני יודע שיש דגם יותא מתקדם שלו .. ולכן אני יקנה אחד מן ה4 ...

GEFORCE 3 TI 500

GEFORCE 2 TI

ראדון 8500

או את הKYRO||

אלא אם כן יש לכם משהו אחר להציע ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LoL !!!!

GF3 Ti200 - לפחות 220$.

Radeon 7500 - מחיר התחלתי 150$.

ה GF3 TI200 - טעות, מחיר התחלתי של 199$

וכך גם הRADEON 7500.

וציטוט מANANDTECH שאני מסכים איתו לגמרי:

The GeForce3 Ti 200 is by far the best buy and is clearly a better value than the 7500 (remember that they are priced equally). At 1024 x 768 x 32 in most games you do get performance that's very close to that of the original GeForce3. It's without a doubt that our recommendation is to purchase the GeForce3 Ti 200 unless you can find a cheaper GeForce3 card.

------------

יש לי בעיה בדברים כאלו .. אני לא מסוגל נפשית לקנות מוצר כאשר אני יודע שיש דגם יותא מתקדם שלו

לך לכירורלוג (מה הקשר?!?!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו כאשר בדקתי מחרים ... החלטתי שאני צריך להחליט בין הKYRO|| לGEFORCE 2 GTS

אז מי נותן לי את הביצועים הגבוהים יותר ? למי יש תמיכה רחבה יותר ב ... שדברים ?

מי פחות מתחמם ?

ואיזה דגם של GTS הכי מומלץ לי בהנחה שאני לא צריך שום TV OUT\IN ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...