פנייה לכל המבינים בחומרה..אני צריך עזרה בבניית מחשב..אני כבר אובד עצות....תודה - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פנייה לכל המבינים בחומרה..אני צריך עזרה בבניית מחשב..אני כבר אובד עצות....תודה

TelAviv83

Recommended Posts

לא אם אתה ממליץ לאנשים ולא אם כל הווכוח הזה הוא על בנצ'ים.

תגיד להם שאתה אוהב יותר את או שחשוב לקנות כדי לעזור להם בעמדה הנחותה מול בה הם נמצאים, אבל להגיד שהסלרון D חרא? לא רציני.

צודק........ :xyxthumbs:

אבל אין לי משג למה אתם בכלל מתייחסים לפאןבוי של .....הרי כל מה שתגידו לו הוא יגיד ההפך...... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא מעבד חרא כי ביותר זול ממנו אתה מקבל מעבד יותר טוב ,והלוחות לAMD גם הרבה יותר זולים ויותר טובים.

רואים...

מה אמרתי:

צודק........ :xyxthumbs:

אבל אין לי משג למה אתם בכלל מתייחסים לפאןבוי של .....הרי כל מה שתגידו לו הוא יגיד ההפך...... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מעבד חרא כי ביותר זול ממנו אתה מקבל מעבד יותר טוב ,והלוחות לAMD גם הרבה יותר זולים ויותר טובים.

למה אתה אומר ככה? הנה המחירים, ומחירי לוחות (ציפסט אינטל ו NF3).

מעבדי אינטל?  Price Units Total  

Celeron 2670 Mhz (533Mhz, 256KB cache) 500 1 500

Sempron 2600+ (S-754) 520 1 520

Celeron 2800 Mhz (533Mhz, 256KB cache) 510 1 510

Sempron 2800+ (S-754) 590 1 590

לוחות אם למעבדי אינטל? MSI Price Units Total  

865GVM2-LS,lan,vga 390 1 390

לוחות אם למעבדי ?AMD? Price Units Total  

K8NS (s754) Nforce3 250 410 1 410

ובלוח אתה מקבל גם כרטיס מסך OB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא לי פאנבוי ,קרא לי AMDBOY,לא אכפת לי.

אני מסתכל על יחס מחיר-ביצועים-תועלת ,לא אכפת לי ממש מי מייצר את המוצר או אם קוראים לה .

מסכים איתך אבל לא צריך לפסול כל אחד שאומר משהו על אינטל.....גם לאינטל יש את היתרונות שלה........אני בהחלט הייתי הולך היום על מהסיבות שאמרת ובהחלט יותר משתלם... :xyxthumbs:

ד"א

פה:

"קרא לי פאנבוי ,קרא לי AMDBOY"

הזכרת לי את חלי מארץ נהדרת........חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

"אייל , אני יושבת פה ושותקת,אבל מבפנים אני המומה חמומה ומסוכנת כמו עדנה לב אחרי שקיבלה דו"ח חנייה....חחחחחח "קרא לי פאיינשמייקרית,קרא לי משביתת שמחות,קרא לי נורמנדי ושחזר את הפלישה האמריקאית....חחחחחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לוח לאינטל עם ציפסט SIS שהוא הרבה יותר זול, אבל גם הלוח שאתה מדבר עליו עם ציפסט VIA יותר יקר.

לוחות אם למעבדי אינטל? Price Units Total 

P4S800MX DDR400,VGA,sb,lan 335 1 335

לוחות אם למעבדי ?AMD? Price Units Total 

K8MM-ILSR (s754)(k8m800),VGA 430 1 430

שוב, כל מה שאני בא להגיד לך EVMAN שפרי אחד בפורום זה מספיק  :)

עריכה:

עריכה-INTEGRAL ,רשמת באותה שורה D סוקט 478 ,מול סמפרון 754.היית צריך לרשום 775 שהרבה יותר יקר.

ממש לא. מי צריך PCIE על D? נשווה את ה 775 היקרים והמיותרים כרגע לסמפרון לסוקט 939 כשיצאו (וכנראה שלא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לוח לאינטל עם ציפסט SIS שהוא הרבה יותר זול, אבל גם הלוח שאתה מדבר עליו עם ציפסט VIA יותר יקר.

שוב, כל מה שאני בא להגיד לך EVMAN שפרי אחד בפורום זה מספיק  :)

חס וחלילה.אני לא קרוב לזה.אני רק מחפש את המחיר-ביצועים-תועלת ,וגם אמרתי כבר שלא אכפת לי מי מייצר מה ,העיקר שזה יהיה הכי טוב לאותו רגע נתון. :xyxthumbs:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי ממהר לקנות חדש עדיף לקנות יש שניה במחיר הזה ולהנות מביצועים.

או שבגלל השימושים שהוא ציין הייתי אפילו מעיז וקונה איזה מחשב קומפלט מהאינטרנט מאחת החניות הזולות לפעמים יש שם תמורה טובה עבור

הכסף שאתה משלם אומנם הזיכרונות לא הכי טובים וגם הלוח אם לא ייתן אופציות מיוחדות ואפשרות ל OC אבל לפעמים זה כן משתלם. זה תלוי בו.

אני אישית חושב שאם קונים מחשב עדיף לסחוט את התקציב . לא כדי לקנות מחשב HI END כי זאת טעות כי הערך יורד הכי מהר אלה לקנות מחשב

טוב שתמיד ייתן טיפה יותר ממה שאתה צריך וכמובן עם אופציית שידרוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לריב על שטיות.

אתם מדברים על מחשב שהולך לעבודה משרדית לא למשחקים. או INTEL הוא לא ירגיש שום הבדל בביצועים. זה אפילו יותר ממה שהוא צריך.

בשביל אינטרנט וWord לא צריך שום מחשב חזק. מחשב PII עומד בזה בצורה מעולה.

לא משנה אם תיקח את ההצעה של או של אתה לא תרגיש בשום הבדל. שניה פחות פה שניה יותר שם אתה לא תשים להבדלים.

אבל מה שהייתי מציע לך זה לקנות Disk On key ולא להתקרב לחתיכת הזבל שניקרא Floppy. (כמובן שאם ההרד דיסק שיש לך כרגע הוא S.ata אז אתה תצטרך Floppy) במקום להתעסק עם דיסקים והסקטורים הדפוקים האלו. הדבר הקטן הזה עושה לי חיים קלים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...