פנייה לכל המבינים בחומרה..אני צריך עזרה בבניית מחשב..אני כבר אובד עצות....תודה - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פנייה לכל המבינים בחומרה..אני צריך עזרה בבניית מחשב..אני כבר אובד עצות....תודה

TelAviv83

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ידוע שבLOWEND אינטל שולטים ובשוק הגבוה אז אל תבלבלו תשכל.......פותח התראד תקנה את מפרט של הסלרון.....לא תתחרט....ומי שאמר בקשר לביצועים,זה לא משנה לו כי הא במילא לא משחק במחשב והוא לא מעלה HL2 אז תקראו לפני שאתם מביאים תגובות מטומטמות כאלה..... :kopfpatsch:

בקשר לסוקט:

בסוקט 478 קיימים מעבדי הדגל של חברת אומנם לא כולם אך אם הוא ירצה לשדרג בעתיד הוא יוכל להחליף לפנטיום 4 3.0 גיגה הרץ ומעלה ללא בעיה (למרות שכמובן לא מומלץ לקנות את המעבד הנ"ל בסוקט הזה משל בעיית התחממות רבה אשר נפתרה כמובן בסוקט 775)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תומך במפרט של Evman007. הנה אותו מפרט דומה למעשה, מחנות עם זמן אחריות טוב יותר על החלקים:

544.86 1 Sempron 64-bit 2800+ Socket 754 Box

439.99 1 "GA-K8NS" nForce3 250 Socket 754 -bulk

350.00 1 GeIL Value "GE5123200" DDR400 / 512MB CL2.5 + Blue Aluminum Heat Spreader -Bulk

337.30 1 NEC "NEC-3520A" Double Layer DVD±R/W/DL 16X White -BULK

322.88 1 HEC Compucase "CI-6A19" Midi Tower ATX 300W White

סה"כ:1,995 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה בדיוק ידוע לך?תראה הוכחות לפני שאתה זורק השערות באוויר.

ספינת הדגל של ....פנטיום 4 3 גיגה הרץ :lol: :lol: :lol:

אם תשאל אותי ,אתה המטומטם פה... ::)

זהו שאני לא שואל אותך......

ואם היית שם לב רשמתי :

ידוע שבLOWEND אינטל שולטים ובשוק הגבוה אז אל תבלבלו תשכל.......פותח התראד תקנה את מפרט של הסלרון.....לא תתחרט....ומי שאמר בקשר לביצועים,זה לא משנה לו כי הא במילא לא משחק במחשב והוא לא מעלה HL2 אז תקראו לפני שאתם מביאים תגובות מטומטמות כאלה..... :kopfpatsch:

בקשר לסוקט:

בסוקט 478 קיימים מעבדי הדגל של חברת אומנם לא כולם אך אם הוא ירצה לשדרג בעתיד הוא יוכל להחליף לפנטיום 4 3.0 גיגה הרץ ומעלה ללא בעיה (למרות שכמובן לא מומלץ לקנות את המעבד הנ"ל בסוקט הזה משל בעיית התחממות רבה אשר נפתרה כמובן בסוקט 775)

יום טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הוכחות?

עד לפני פחות משנה מעבדי אינטל פנטיום 4  היתחרו ישירות במעבדי האטלון של למרות שAMD לקחה בקרב הזה(ואני משער גם בעוד כמה קרבות בהמשך.......) אינטל הוציעה בהתחלה את הפנטיום 3.0 גיגה הרץ עם ליבת הפרסקוט בסוקט 478 הוותיק שלה ועד היום מיוצרים מעבדים לסוקט הזה מה שמוכיח שהוא עדיין קיים.......לפותח התראד יתאים הסלרון לעבודות למינהם והמפרט שהבאת לו של הסמפרון מומלץ ממש לא הייתי קורא לו.......וידוע כבר כמו שאמרתי שמעבדי הסלרון D שולטים היום בשוק הLOWEND ללא עוררין מבחינת ביצועים......חבל להתווכח איתך אם אתה כזה נעול על תמשיך להיות פאן בוי שלה אבל בשוק הבינוני ומטה יותר הם פשוט לא לוקחים בשוק הגבוהה ומעלה הם בהחלט לוקחים עם מעבדי האטלון64 ביט ....... ;)

בקשה בשביל להוכיח לך הנה הפרש הביצועים בינהם תסיק תמסקנות לבד ואני אף פעם לא זורק דברים שאני לא יודע ! :nono:

http://www.pcper.com/article.php?aid=61&type=expert&pid=4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר פאנבוי?

ולא דיברתי על פנטיום 4 ,אלא עם D נגד סמפרון 754 ,יש בנצמארקים באינטרנט ,תחפש כאלה ותביא.

אתה סתם זורק דברים באוויר בלי לגבות אותם בהוכחות.ואתה קורא לסמפרון לא מומלץ לעומת סלרון?יש לך עוד הרבה מה ללמוד חביבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הוכחות?

עד לפני פחות משנה מעבדי אינטל פנטיום 4  היתחרו ישירות במעבדי האטלון של למרות שAMD לקחה בקרב הזה(ואני משער גם בעוד כמה קרבות בהמשך.......) אינטל הוציעה בהתחלה את הפנטיום 3.0 גיגה הרץ עם ליבת הפרסקוט בסוקט 478 הוותיק שלה ועד היום מיוצרים מעבדים לסוקט הזה מה שמוכיח שהוא עדיין קיים.......לפותח התראד יתאים הסלרון לעבודות למינהם והמפרט שהבאת לו של הסמפרון מומלץ ממש לא הייתי קורא לו.......וידוע כבר כמו שאמרתי שמעבדי הסלרון D שולטים היום בשוק הLOWEND ללא עוררין מבחינת ביצועים......חבל להתווכח איתך אם אתה כזה נעול על תמשיך להיות פאן בוי שלה אבל בשוק הבינוני ומטה יותר הם פשוט לא לוקחים בשוק הגבוהה ומעלה הם בהחלט לוקחים עם מעבדי האטלון64 ביט ....... ;)

בבקשה בשביל להוכיח לך הנה הפרש הביצועים בינהם תסיק תמסקנות לבד ואני אף פעם לא זורק דברים שאני לא יודע ! :nono:

http://www.pcper.com/article.php?aid=61&type=expert&pid=4

:kopfpatsch:

+ציטוט מהכתבה:

Conclusion

The release of AMD's Sempron K7 processor is really to be overly excited about, as it is the same product we have seen for some time.  However, it is a reason for the budget market to take the time to re-evaluate itself and where the competition stands.  The Sempron 2800+ processor is a good performer for the money but is not the overwhelming success that the Duron was in its day.  Intel's Celeron D processor sports some nice features and high enough clock speeds to keep it running right along side the Sempron in most scenarios; it's lack of HyperThreading is really all that is holding it back.

Both the Sempron and the Celeron have a lot of good products behind them as they are based on the previous generation of platforms.  AMD's Socket A has been around for a long time and there are boards a-plenty for you to chose from making the perfect configuration for your Sempron processor easy to place.  The Celeron is the same way: Socket 478 is very mature with a lot of support in all areas.  Because of this, both the Sempron and the Celeron can be great choices for a new budget system for yourself or a family member.

What Sempron was meant to do is distinguish the Athlon name as the upper-echelon and create a new brand for their low-cost products, thus not degrading the name of their flagship and also hopefully slowing the cannibalization of more expensive processor sales.  In this regard, I think the Sempron will do fantastic.  If wanted to once again dominate the low-cost market, all they would have to do is bump up their Sempron to use the Barton with twice the L2 cache and maybe raise the FSB to the 400 MHz speed to get the added memory bandwidth. For now, they seem content with a smaller margin of victory over the Celeron

Oh, and on that whole issue of the Sempron 3100+, based on the 754-pin socket, we'll have much more on that in the very near future, as we are still beating on that CPU, coming together with some answers on just what you can do with a 32-bit only Athon 64 processor.  Stay Tuned!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר שם על סמפרון 754 שמבוסס עם אחרת בכלל מסוקט A.

ואני עדיין בדעתי.

תמשיך להיות ......עם עובדות אי אפשר להתווכח ואתה סתם טוחן מיים ......אני חושב שפותח התראד הבין בדיוק על מה ללכת ואני מקווה שהוא יעשה את הבחירה הנכונה..... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיך להיות ......עם עובדות אי אפשר להתווכח ואתה סתם טוחן מיים ......אני חושב שפותח התראד הבין בדיוק על מה ללכת ואני מקווה שהוא יעשה את הבחירה הנכונה..... :xyxthumbs:

פאנבוי של ....עובדות עלק...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...