צריך עצות ממבינים בנוגע לשידרוג מערכת - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עצות ממבינים בנוגע לשידרוג מערכת

Green

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה בעצם מחשב קן שאתה יכול לשים בסלון ולכן הוא מעוצב גם ואתה יכול פשוט לקנות אחד כזה להוסיף לו כרטיס עם HDTV ואולי גם כרטיס EMU

ויש לך מערכת תותחית שבאותו תקציב אתה תקבל הרבה פחות ופחות תמורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי על זה בחיים

אבל זה לא לסלון זה לחדר שלי

לא משנה לי עיצוב חלקלק ויפה כזה

אני יכול פשוט לקנות מחשב שישמש אותי גם בטור מחשב

אני לא מבין מה הקטע של המחשב הצפציפי הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי שאם אתה שם EMU1212 הוא לא ינצל תגיד לי שמעת אותו פעם ברור שהוא ינצל ואפילו יותר טוב מכה רסיברים בשוק וגם תמיד אפשר להוסיף איזה מגבר וכל זה בערך בעלות של 4000 שאז אתה מקבל מערכת פצצה שיכולה להועיל לעוד כמה דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני שואל

מה אתם אומרים על זה?

שווה משהו או סתם עוד "מבצע"

http://www.artmusic.co.il/sale/product_info.php?products_id=203

או זה..

http://www.artmusic.co.il/sale/product_info.php?products_id=249

אני לא מבין למה אני צריך את המחשב הזה מה זה נותן לי??

אני רוצה לראות סרטים בדיוידי עם יס לשחק באקס בוקס וקצת לשמוע מוסיקה ובעתיד שאני יקנה מחשב רציני לחבר גם אותו למערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HDTV לא ייתן לו דבר שכן אין בשידורים בארץ תמיכה בתקן זה.

אתה לא ממש יכול להשוות את ה-EMU לרסיבר איכותי. איך אתה יכול להשוות כרטיס קול שעולה 200$ ל-MARANTZ SR5500 או ל-ONKYO TXSR601? זו לא אותה הליגה. ה-EMU יכול להיות אלטרנטיבה טובה ברמקולים זולים, אך לא ב-B&W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מנסה להבין איך הגעתם לזה שEMU 1212M = רסיבר? הEMU 1212M זה מקור(Source) טוב, שאמור להיות בערך ברמה של נגן CD ב900$.

בקשר לבחירת מגבר\ נגן\רמקולים צריך ללכת לחנות שמתמחה בזה ושם לשמוע מערכות.

אגב, אם חשבת על הEMU אני מניח שאתה רוצה מערכת של שני רמקולים אז למה ללכת על רסיבר? מגבר סטראו יהיה הרבה יותר איכותי (וזול, מרסיבר באותה רמה) .

אם אתה צריך מידע על חנויות ומקומות שאפשר ולהשיג ציוד טוב תבדוק בפורטל האודיו "אוזניים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, תעיין בפורטל הזה שהבאתי לך לגבי חנויות, אחרי שתנסע לשם לחנויות שמתמחות בציוד איכותי ותשמע את מה מה שמתאים לך תחליט מה הכי טוב בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...