מחפש המלצות לדיסק קשיח - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצות לדיסק קשיח

gooz

Recommended Posts

איך הווסטרן דיגיטאל?

יש יש מקסטור אממ יש סי גייט ועוד כמה...

על מה אתם ממליצים ?

צריך משהו אמין שיחזיק כמו שצריך :]

יש לי 2800

epox 8RDA3+

512 פנימי DDR

ספק של HEC 400

וזה נראה כל מה שצריכים לדעת

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה התקציב שלך? וכמה ג'יגה?

אם תגיד אנחנו נדע איזה דגמים יש באותו נפח של הגיגה כי יש אפילו של 60 160 ויש דגמים של חברות שלא כדאי לקחת בכל מיני נפחים........אז אם תגיד כמה התקציב זה יעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החברות שוות פחות הוא יותר כל חברה זה 10 שקל לפה ולשם קנה מה בראש שלך

עם צריך אחד גדול קנה ATA בימקום SATA

ATA=יותר זולים ולא פחות טובים.

איזה שטויות אתה אומר פה בטונות......

אני לא הייתי ממליץ לך ללכת על הדגם 160 של הווסטרן.......תלך או על היטאצי או על מאקסטור....וגם ...לפי המחיר שנוח לך....אבל לא הייתי ממליץ לקחת תדגם של ווסטרן ה160 גיגה....

ותקח SATA....טכנולוגייה יותר חדשה מהATA הישנה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן נראה לי זה מה שאני קונה...השאלה היחידה שנותרה זה האם זה מסתכרן עם כל הארדיסק אפילו עם אחד מלפני 5 שנים :P ניפחו 40 ג'יגה על ATA

לא כתוב לי באברסט של מי הוא חח  

זה משנה?

והאם אחד יכול לעבוד על SATA והשני על ATA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוף הבאתי את הווסטרן דיגי 80 ג'יגה 8 סאטא..אבל קניתי אותו ללא קופסא בלוג'יק פיסי עכשיו זה גם לא בא עם כבל חיבור חח..הסקתי מיזה שאחד הכבלים שהגיעו לי עם הלוח אם זה בשביל זה..אם לא אני אקפוץ מחר לקחת כבל..בכל מקרה מה אתם אומרים כדאי לעשות מחיצות? ואם כן איך..שאלתי את המוכר בקשר לסלייב והוא אמר שאם זה סאטא זה לא משנה מהזה זה יפעל כמו שזה (מקווה שהוא צודק חח)

תודה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוף הבאתי את הווסטרן דיגי 80 ג'יגה 8 סאטא..אבל קניתי אותו ללא קופסא בלוג'יק פיסי עכשיו זה גם לא בא עם כבל חיבור חח..הסקתי מיזה שאחד הכבלים שהגיעו לי עם הלוח אם זה בשביל זה..אם לא אני אקפוץ מחר לקחת כבל..בכל מקרה מה אתם אומרים כדאי לעשות מחיצות? ואם כן איך..שאלתי את המוכר בקשר לסלייב והוא אמר שאם זה סאטא זה לא משנה מהזה זה יפעל כמו שזה (מקווה שהוא צודק חח)

תודה :]

הוא צודק......זה הייחודיות של הSATA.....ד"א למה לקחת ווסטרן....היית לוקח את המאקסטור....לפי דעתי הביצועים שלו יותר טובים .... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...