SanDisk Digital Audio Player 512MB-ביקורת אישית - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SanDisk Digital Audio Player 512MB-ביקורת אישית

^DaGoN^

Recommended Posts

טוב, אז קיבלתי את הנגן הזה לפני איזה שבועיים והבטחתי שאני יעשה עליו ביקורת, אז הנה היא. :]

מפרט טכני:

512MB

USB 2.0

תמיכה ב: , WMA, WMA DRM

רדיו FM באיכות מעולה.

הקלטה.

USB 2.0

למעלה מ-15 שעות ניגון עם סוללת AAA  אחת בלבד.

באנדל:

נרתיק לנגן.

רצועה לזרוע (למתאמנים).

אוזניות סטריופוניות.

סוללת AAA.

כבל 2.0.

מדריך מהיר למשתמש.

דיסק עם Musicmatch Jukebox Software, מדריך מפורט למשתמש ודרייבר ל- 98.

מידות:

7.2 ס"מ-אורך

3.2 ס"מ-רוחב

2.05 ס"מ-עובי

מחיר:

550 ש"ח.

כמה של הנגן, אני לא צילמתי את הנגן, התמונות נלקחו מהאינטרנט, אני מביא המון לא בהכרח של הדגם של ה-512 שהוא בצבע כחול, אני יביא גם של דגמים אחרים שהם צבע אדום ואפור, כולם אותם נגנים פשוט בנפחים שונים.

אולי הנגן בתמונה הזאת נראה לכם גדול, כפי שהוא היה נראה לי לפני שקיבלתי אותו, אבל אין לכם מושג כמה

שהוא קטן. בתמונה אתם יכולים לראות שיש באמצע את הג'ויסטיק יש את כפתור ה-Select  שהוא לחיצה על הג'ויסטיק. יש את הכפתור של ה-Volume, שהוא ימינה ושמאלה. יש את הכפתור של למעלה למטה שהוא להעביר שירים. בצדדים הכפתור העליון הוא ההדלקה, ה-Play  וה-Stop. מתחתיו כפתור ההקלטה, מתחתיו העברת מצב כלומר אפשר לבחור באפשרות שהנגן ישמיע שירים, לבחור בהקלטה או ברדיו. מתחתיו והכפתור האחרון הוא כפתור ה-Hold שמטרתו בזמן שאתה מוריד אותו למטה שום כפתור שתלחץ לא יגיב, כפתור שימושי מאוד לדעתי אם אתה לא רוצה שבטעות יילחץ לך על כפתור כלשהו במצב מסויים. ויש את החיבור של הכבל לנגן שהוא למטה. ויש את האפשרות לשים שרשרת שיהיה אפשרות לתלייה.

dmp-blue.jpg

הנגן שאני הזמנתי הוא בצבע כחול, הנגן מגיע בכמה צבעים, גרסת ה-256MB בצבע אדום מטאלי, גרסת ה-512 בצבע כחול מטאלי, וגרסת ה-1GB  בצבע אפור מטאלי. אני יביא כמה של הנגן מכל הצבעים, הוא בעצם נראה אותו דבר פשוט בצבע אחר.

בתמונה הזאת אתם רואים את האוזניות שהן מאוד אבל מאוד איכותיות, אני אישית לא האמנתי שיהיה כל כך טוב, אבל הופתעתי והסאונד של הנגן הוא פשוט מדהים, ואין לי איך לתאר את הסאונד. הבאס הוא באס, טראבל הוא טראבל, אתה שומע צלול, נטו! ניתן להגיע לסאונד גבוה מאוד, שזה דבר שגם הוא חשוב מאוד בנגן, וגם שאתם מגיעים לסאונד גבוה מאוד, איכות הסאונד נשמרת ולא נהיית גרועה יותר.

האוזניות הן גם אחד הגורמים שאתה שומע כל כך טוב, להשוות לנגנים ג'נריים אחרים הנגן הזה ממש ממש מוביל עליהם בגדול.

הסאונד הוא לא מסוג הסאונד ש"מחריש" אותך, כלומר גם אם אתה שומע על גבוה מאוד, אתה לא תחוש בכאבים באוזניים ותשמע חלש. כמו שאתם רואים הנגן גם מגיע עם נרתיק ששומר עליו, זה אחד החסרונות בבאנדל, אני ממש לא אהבתי את הנרתיק, הוא מפלסטיק זול כזה. בכל מקרה אני לא משתמש בנרתיק הזה.

דבר אחר שאני רוצה לדבר עליו שהוא ממש נחוץ בכל נגן הוא אפשרויות ניגון ועוד פ'יצרים שצריך בנגן, יש המון מאוד אפשרויות בנגן הזה, זמן תאורת מסך, מהירות של שם השיר, איזה צד המסך יראה לך את התוכן, אפשר לעדכן את ה-FirmWire, יש אקווליזר ממש טוב שנראה ממש כמו של ה-Winamp.

dap-red-earbuds.jpg

הכבל של ה-  מחובר לנגן, פה אפשר לראות שהנגן ממש קטן, ולשם השוואה מי שמכיר את הפלאפון של Orange OBox 624 אז הנגן מגיע לכפתור של העלאת הווליום של הפלאפון. תעשו השוואות ותבינו כמה הנגן קטן.

dmp-blue-usb.jpg

כל משפחת ה- Digital Audio Player:

dap-family.jpg

הנגן דלוק, עם הנרתיק והאוזניות.          

eb90224128a0cb53ff961010.L.jpg

פה אפשר ממש לראות עד כמה קטן הנגן על היד. זאת הגרסה של ה-256MB.

bdbc124128a026daa0132010.L.jpg

הנגן בהשוואה לעט, זוהי גרסת ה-1GB .

b3d57220eca0c195ed9b1010.L.jpg

עוד השוואה עם עט, פה אפשר לראות את המקום של הסוללה.

f28a7220eca0a195ed9b1010.L.jpg

לסיכום:

יתרונות:

איכות סאונד מצויינת מדהימה, ניתן להגיע לווליום גבוה מאוד מבלי לאבד את איכות הסאונד, אוזניות איכותיות, מסך LCD   גדול, טוב וברור לקריאה, העברת שירים מהירה, קטן, פיצ'רים יעילים, ניתן לעדכון באתר הבית של הנגן, ניתן לפתוח תיקיות, זיכרון פלאש מצויין,  ידועה בתור אחת החברות שעושות איכותי ביותר, מחיר מצויין לנגן עם כל כך הרבה אפשרויות.

חסרונות:

מגיע איתו מדריך ממש על הפנים, הג'וסיטיק לפעמים יכול לעצבן, ממשק טיפה קשה לאנשים שלא רגילים להשתמש במכשירים דיגיטליים, דורש כבל  להעברת שירים, אי אפשר לעשות רשימת שירים בסדר שאתה רוצה, אין תמיכה בעברית.

יופי: 9

איכות סאונד: 9

מחיר: 10

ציון אישי בכללי: 8.5

אז זהו, זאת הביקורת הראשונה שלי, מקווה שנהנתם והיא הייתה טובה ועזרה לכם, אם יש משהו שלא רשמתי ואתם רוצים לדעת, תשאלו, אני יענה על כל דבר. :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בקרוב מזמין את הSandisk 1GB , ורציתי לשאול כמה שאלות -

1. ההקלטה שווה משהו?

2. אמרו לי שהתפעול והממשק מאוד מסורבל ולא נוח, זה נכון ?

3.אפשר לעשות playlist או לפחות משהו שדומה לזה?

אני שמח שאתה מרוצה כי אני לא יודע אם המכשיר שווה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בקרוב מזמין את הSandisk 1GB , ורציתי לשאול כמה שאלות -

1. ההקלטה שווה משהו?

2. אמרו לי שהתפעול והממשק מאוד מסורבל ולא נוח, זה נכון ?

3.אפשר לעשות playlist  או לפחות משהו שדומה לזה?

אני שמח שאתה מרוצה כי אני לא יודע אם המכשיר שווה .

1. לא בדקתי את ההקלטה, יש שם איזה חיבור אין לי מושג מה צריך לעשות...

2. בלי לקרוא את המדריך שהורדתי מהאתר של החברה היה לי קשה להשתמש במכשיר, צריך לקרוא מדריך, אחרי שקוראים שום דבר לא מסורבל.

3. ממש לא נראה לי.. זה שם לך את השירים לפי הסדר של ה-ABC, אה ואין תמיכה בעברית שכחתי לרשום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא בדקתי את ההקלטה, יש שם איזה חיבור אין לי מושג מה צריך לעשות...

2. בלי לקרוא את המדריך שהורדתי מהאתר של החברה היה לי קשה להשתמש במכשיר, צריך לקרוא מדריך, אחרי שקוראים שום דבר לא מסורבל.

3. ממש לא נראה לי.. זה שם לך את השירים לפי הסדר של ה-ABC, אה ואין תמיכה בעברית שכחתי לרשום.

1. טוב אם תבדוק אז אם אתה רוצה אתה יכול לשלוח לי הודעה פרטית ?

3.נגיד אם יש לי 100 שירים אני יכול לבחור שהוא ינגן עכשיו רק 60 שאני בוחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. טוב אם תבדוק אז אם אתה רוצה אתה יכול לשלוח לי הודעה פרטית ?

3.נגיד אם יש לי 100 שירים אני יכול לבחור שהוא ינגן עכשיו רק 60 שאני בוחר?

1. אם יצא לי לבדוק בכיף אני ישלח לך הודעה פרטית ויגיד לך.

2. אתה מתכוון לתיקיות? כי אם כן, אפשר לפתוח תיקיות ושבתיקייה יהיה 60 שירים שאתה בוחר בתיקייה הזאת.

אתה יכול לפתוח כמה תיקיות שאתה רוצה ובכל תיקייה לשים איזה שירים שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם יצא לי לבדוק בכיף אני ישלח לך הודעה פרטית ויגיד לך.

2. אתה מתכוון לתיקיות? כי אם כן, אפשר לפתוח תיקיות ושבתיקייה יהיה 60 שירים שאתה בוחר בתיקייה הזאת.

אתה יכול לפתוח כמה תיקיות שאתה רוצה ובכל תיקייה לשים איזה שירים שאתה רוצה.

אה ואז אני בוחר ת'תיקייה ומשמיע אותה....אוקיי.

אה אמרו לי שהאוזניות של הסנדיסק גרועות מאוד , השוות אותם לאוזניות אחרות כבר?

דרך אגב תודה על הביקורת היא עזרה לי מאוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה ואז אני בוחר ת'תיקייה ומשמיע אותה....אוקיי.

אה אמרו לי שהאוזניות של הסנדיסק גרועות מאוד , השוות אותם לאוזניות אחרות כבר?

דרך אגב תודה על הביקורת היא עזרה לי מאוד :)

ממש לא! שומעים ממש מצויין לדעתי, אולי הן לא כאלה נוחות אבל לדעתי שומעים מצויין. כמובן שאני מציע לך לקנות יותר טובות אם יש לך כסף, של Senhiser או איך שלא רושמים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...