אילו תוכנות הגנה כדאי להריץ ברקע (+זקוק להמלצה על פיירוול) - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילו תוכנות הגנה כדאי להריץ ברקע (+זקוק להמלצה על פיירוול)

BiG Kahuna

Recommended Posts

טוב אז ככה

אני לפני פירמוט ורציתי בעצתכם לגבי אילו תוכנות הגנה על המחשב כדאי להריץ ברקע (כלומר שיופעלו בסטארטאפ וישארו ברקע)

אנטיוירוס- בחודשיים האחרונים השתמשתי ב-NOD32 והוא עשה רושם טוב וגם ראיתי הרבה ביקורות טובות עליו אז כנראה אני אשאר איתו

firewall- כאן הבעיה שלי. האם כדאי/יש טעם להחליף את הפיירוול שבא עם SP2 של האקספי בפיירוול אחר? ונניח שכן, איזה מומלץ? ביליתי שעה או יותר בחיפוש כאן ולא הצלחתי להסיק איזה פיירוול מומלץ. הבנתי שיש כמה טובים כמו Sygate ו-Agnitum אבל לא הבנתי איזה הכי מומלץ פה אחד.

חבר שלי המליץ לי על פיירוול בשם Look'n'Stop אבל מחיפוש לא העלתי כמעט דבר עליו, ובקושי ביקורת אחת שממנה הבנתי שהוא קליל וחינמי אבל לא יודע יותר מזה.

בנוסף, יש עוד אילו תוכנות הגנה שיש טעם להריץ ברקע בזמן שהמחשב עובד כדוגמת האנטי-ספייוור של או רזידנט של AdAaware (קוראים לו AdWatch או משהו כזה אם אינני טועה) למשל?

מודה לכם מראש על העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ברק דהן

אנטי וירוס- Kaspersky

פיירוואל- Sygate

ה-Adwatch זה הכלי הכי כקל והכי מצויין להגנה על המערכת מבחינת חיבור לאינטרנט והרצת תוכנות, הוא עוצר מפתחות שרוצים להיכנס בעצמם לregistry.

מומלץ בחום.

גם ל- SpyBot יש משהו דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר כדאי להריץ את ה-AdWatch ברקע?

ועוד שאלה- יש אתר שסוקר/משווה בין פיירוולים ובודק אותם תקופתית כמו האתר הזה שבוחן אנטיוירוסים (אני חושב שקוראים לו Virus Bulletin, או משהו כזה)?

שוב תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האנטיוירוס אמרתי בתחילה שאני ככל הנראה אשאר עם ה-NOD32

מה שכן, לא הבנתי עדיין אם מספיק להישאר עם הפיירוול של ה-SP2 או להחליף למשהו אחר.

ובנוסף לכך להריץ גם את ה-Adwatch וגם את ה-AntiSpyware של מיקרוסופט? לא מדובר כבר בגזילת משאבים יתרה? או שהתוכנות אינן עושות את אותה העבודה?

עריכה: ברק דהן בנוגע למה שכתבת מעלי בזה הרגע, גם ה-AntiSpyware של קלה או שמדובר כבר בתוכנה כבדה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשאני המלצתי על Look n' Stop :hat:

תראה ראיתי שהוא זכה מקום ראשון השנה אחרי Outpost אבל בעיקרון לא היה הבדל ממשי בניהם אז לא ממש משנה שתיהם מצויין ומה שאני הכי אוהב בOutpost זה שהוא תומך בplug-ins שעוזרים מאוד ומאוד מומלצים

וLook n' Stop הוא יותר בסגנון של Sygate וZone Alarm חוץ מזה הוא די טוב ולא יצא לי ממש להשתמש בו אבל אם אתה רוצה בטיחות מספיק טובה תקח

Outpost הוא יותר ידידותי ונוח

בקשר לMalware תקח Ad-Aware Pro כי ככה אתה מקבל גם Ad-Watch אבל יש כל מיני תוכנות מצויינות

MS Anti-Spyware שיש בו גם Real Time Protaction שמונע מMalwares להכנס למחשב שלך(כמו Ad-Watch )

Spy Sweeper- תוכנה מצויינת אני מאוד אוהב אותה הסריקה שלה יסודית ויש לה Data Base גדול מאוד (אחד הגדולים מאני מכיר)

בקשר להשוואה בין Outpost ל SP2

http://www.agnitum.com/products/outpost/outpost25_vs_icf.html

תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ברק דהן

אז עדיף להשאיר אותו מחוץ לתמונה?

ומה בנוגע לפיירוול כלשהו VS הפיירוול הסטנדרתי של ה-SP2?

עדיף להשאיר אותו מחוץ לתמונה.

בקיצור, עדיף לא להשתמש בו למרות שהוא טוב. (עם יש לך מחשב חזק מבחינת ביצועים, אפשר לשים אותו).

לגבי פיירוואל, לדעתי כל אחד עדיף על הפיירוואל של sp2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי עכשיו רק נשאר להחליט מי הכי טוב

הבעיה היא שאחד ממליץ על Sygate, השני על Zonealarm, השלישי על Agnitum Outpost וכך הלאה...:P

מי עדיף? (על פי קרטריונים של מי יותר מגן, כמה משאבים צורך כל אחד ואם יש עוד קרטריונים חשובים שאני לא מודע להם?)

תודה לכל מי שעזר בינתיים! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפוש בגוגל העלה את ההשוואה הבאה:

http://personal-firewall-software-review.toptenreviews.com/?ttreng=1&ttrkey=sygate+firewall+review

שבה ה-Sygate הגיע למקום השביעי, הרבה אחרי ZoneAlarm ו-Outpost שהגיעו למקום הראשון והשני (בהתאמה).

האם ניתן להסיק מהביקורת הנ"ל שעדיף ללכת על אחד מהפיירוולים שהוזכרו אחרונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...