מפגש מכוניות באיילון 22.4.2005 - תמונות וסירטונים - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפגש מכוניות באיילון 22.4.2005 - תמונות וסירטונים

דודי הסטלן

Recommended Posts

זה לא הופך את זה להשג שזה קשה, אין ספק מהבחינה המכנית טכנולוגית זה די מדהים.

אבל אין סיבה להתלהב מהמכונית

מהמנוע אפשר ואם הוא היה נמצא על מכונית מתאימה היה אפשר להתפעל גם מהרכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אני ראוה אנשים מדברים יותר מדי שטויות פה

אני פשוט אבדתי עניין

פשוט מדהים כמה שטויות ומידע מופרח אנשים יכולים לכתוב ביום אחד!!

לזה שהגיב בחוכמה על המגבר

יא אידיוט התכוונתי למגבר של האגזוז לא לרמקולים  :bash:

וכמו שהסברתי זה לא בדיוק מגבר זה אגזוז מיוחד שעושה יותר רעש וזה עולה משהו כמו 5 שקל בקיוסק ומקבלים מקופלת מתנה  :lol: :lol: :lol: :lol:

ולליצן שאמר שמכונית מסוגלת להפיק 1500 כ"ס:

אחי........................  :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

מאיפה אתה מביא את זה????

כלי הרכב עם הכי הרבה כוח סוס שאני ראיתי זה היה MONSTER TRUCK  בתוכנית טופ גיר (משדרים את זה בארץ לא?) עם 1700 כוח סוס (זה חיה!!!!)

וזה המונסטר טראק עם הכי הרבה כוח סוס (זה מה שאמרו שם)

לבחור שאמר ש פורמולה 1 מגיעים לש 1000 כוח סוס עם מנוע יחסית נורמאלי ?( 2 ומשהו או 3 ושמהו)

אולי תשאל אותם כמה זמן מחזיקים המנועים האלה!! אני מבטיח לך שלא יותר מ 2 מרוצים

לבחור השני שאמר שבעל הסיויק צריך לעשות טיפול 10000 בעצמו:

אם באמת יש לאוטו הזה 600 כוח סוס (זה השם של הקליפ) אז שהאוטו מגיע ל10000 ק"מ טיפול אובראוול לא ממש יעזור לו

מה שכן יעזור לו זה הלוויה

רק דבר אחד נשאר לי להגיד פה

אנשים אני לא א להעליב פה אף אחד (מצטער אם ככה זה נראה)

אם אתה מאמין שלאוטו הזה יש 600 כוח סוס אין לי בעיה תאמין מה שאתה רוצה

אני רק אומר שאני לא מאמין לשטויות האלה

בקיצור כבר אבדתי עניין

אם אתם רוצים תמשיכו לרדת אחד על השני

אני לא מתכוון להמשיך בויכוח הטיפשי הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם כאלה לחוצים ולא רוצים להאמין לכלום!!!! אני ראיתי הונדה מפיקה 740 כח סוס באיזה סירטון... עם אני ימצא אותו אני יעלה אותו לפה שכולם יראו ואחר כך יפסיקו לבלבל את השכל שזה ביתי אפשרי.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין רק מה הקטע עם ההונדות,ורק ההונדות הישנות יותר טובות מהחדשות.

תירא ההונדות החדשות הם בעיקרון אוטומת וזה הסיבה העיקרית... וזה אוטו שהוא פחות לשיפורים.....

טוב חברה לא ממש מצאתי את ההונדה עם ה 740 כוח סוס אבל מצאתי אחת שהיא 802 אני יעלה אחר כך....

http://www.cheesefrog.com/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=15

הינה הסרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני לא מבין אותכם אתם לא נותנים לבנאדם את הכבוד הראוי להזכירכם אנחנו נמצאים בארץ היפה המדינה שאין בה שום מוטורי ושום דבר שמתקרב לזה.

המדינה לא מעודדת את התחום להפך היא אוסרת עליו ופה רואים בנאדם שביוזמה פרטית משקיע במכונית שלו הרבה הרבה כסף הוא עושה את זה מתוך הנאה ובטח גם כי כול התחום הזה חשוב לו.

הוא לא עושה את זה בשביל הפוזה תאמינו לי שאם הכסף שהוא הוציא על היבוא של המנוע וכול שאר החלקים טיפולים מפה ועד להודעה חדשה ומה שאתם לא רוצים הוא היה מעמיד BMW עצבנית או פורש או כול מכונת נהיגה גרמנית מעל 300 אלף שקל.

לאנשים כאלה צריך לתת כבוד זה לא הערס צעצוע שאתה פוגש בצומת עם הונדה קקמייקה שהלבישו עליה פלסטיקים ותקעו לה לד כחול בתוך התא נוסעים מדובר כאן בהשקעה רצינית תעשו טובה ותפרידו מדובר כאן במנוע שהושקעו בו מאמצים ומשאבים אדירים כדי להביא אותו למה שהוא הגיע נכון זו לא "מכונת הנהיגה" אבל עדיין צריך לתת לאנשים כאלה שמשקיעים מכספם ומזמנם לשם הנאה ולשם אירועים כאלה ותדחיפת הענף המת הזה בארץ.

אף אחד לא אמר לכם להתלהב רק תנו קצת כבוד..

ואל תטילו ספק בכלל בהספק שהמנוע הזה מוציא! זה פשוט רוע לב להתווכח על עובדות ולהפוך את הכבוד שצריך לתת לו להרבה ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכוניות יפות ,אני אישית מעדיף כוח על יופי.

עם אפשר את שתיהם אז מגניפ.

אגב לפני כמה חודשים נסעתי באוטו עם ההורים, באיזור של ערבים פתאום אני רואה הם עוצרים באמצע הכביש מתחילים לעלות פול עשן מאיזה פיאט!!

עוד משהו, באיזה יום הלכתי עם חבר בלילה במרכז הכרמל, פתאום איזה אוטו קטן אין לי מושג איזה סוג אפילו, עושה צלחות באיזור צפוץ ונכנס בשלט במדרכה!!

:o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו אני יצטט מפרסומת של פירלי:

"כי כוח זה כלום בלי ביצועים"

קבל תיקון

הפירסומת היא:

כח הוא כלום בלי שליטה

http://www.bigobc.com/pperf.html

אני פשוט אבדתי עניין

אחי........................  :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

מאיפה אתה מביא את זה????

כלי הרכב עם הכי הרבה כוח סוס שאני ראיתי זה היה MONSTER TRUCK  בתוכנית טופ גיר (משדרים את זה בארץ לא?) עם 1700 כוח סוס (זה חיה!!!!)

לבחור שאמר ש פורמולה 1 מגיעים לש 1000 כוח סוס עם מנוע יחסית נורמאלי ?( 2 ומשהו או 3 ושמהו)

טוב, תקשיב יא אפס:

אם אתה לא ראית שיכול לנסוע על 2 גלגלים אז זה אומר שאין כזה דבר?!?  :bash: (זה נקרא קטנוע\אופנוע\אופניים וכו'...)

אם הדבר הכי חזק שאתה ראית הוא מונסטר טראק אז זה אומר שאין כלי שמתחרים באירופה בתחרות שנקראת Tractor Pulling שמוציאים גם 10,000 כ"ס (עשרת אלפים כוחות סוס) ? (עם מנועים של רולס רויס למשל...).

http://www.tractorpulling.com/info/tractors-mod.html

אף אחד לא דיבר על עמידות המנועים הנ"ל.

אבל עובדה היא שבתחילת שנות השמונים מנועי 1500 סמ"ק הוציאו בעזרת מגדש טורבו אחד (או ארבעה...) 1000 כוחות סוס.

רוצה הוכחה? בבקשה:

http://www.allf1.info/engines/f_tec.php

לקוח מתוך:

http://www.allf1.info/links.php

סייג לחוכמה שתיקה.

לך תקרא תחכים ותביך את עצמך פחות.

ועוד משהו - מה, אתה חושב שאנחנו ממציאים את הדברים האלה תוך כדי כתיבה ? WTF

כבר אמרתי לך, זה שאתה לא יודע על קיומו של משהו, זה לא אומר שהוא באמת לא קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי יכול לעמוד מול האינטגרל? :yelclap:

אני לא מבין מדוע לכ"כ הרבה משתמשים קשה לעשות את ההבדלה. תייחסו לכך את אותה החשיבות כמו באוברקלוק לרכיבי מחשב, רק עם מכאניקה נטו.

כשאתה מבצע וסוחט כמה שאפשר מהחומרה שלך, אתה מייחס הרבה פחות חשיבות לעמידות שלה. התחממות או לא, אתה מריץ מעבד בג'יגהרץ יותר ממה שהוא תוכנן לרוץ עליו, חייו יתקצרו. נקודה.

אני לא אתפלא אם אתעורר בוקר אחד ולא יהיה לי פוסט בגלל שבקר הזכרון המובנה בווינצ'סטר שלי נכחד כתוצאה מהעבודה בבאס מחוזק במשך זמן רב.

כשאתה סוחט כוח מהמנוע, אותו דבר. לא בונים את הדברים האלה בשביל לשרוד, אלא מתחזקים אותם נון-סטופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט אבדתי עניין

לזה שהגיב בחוכמה על המגבר

יא אידיוט התכוונתי למגבר של האגזוז לא לרמקולים  :bash:

וכמו שהסברתי זה לא בדיוק מגבר זה אגזוז מיוחד שעושה יותר רעש וזה עולה משהו כמו 5 שקל בקיוסק ומקבלים מקופלת מתנה  :lol: :lol: :lol: :lol:

מאיפה אתה מביא את זה????

לבחור השני שאמר שבעל הסיויק צריך לעשות טיפול 10000 בעצמו:

אם באמת יש לאוטו הזה 600 כוח סוס (זה השם של הקליפ) אז שהאוטו מגיע ל10000 ק"מ טיפול אובראוול לא ממש יעזור לו

מה שכן יעזור לו זה הלוויה

אם אתה מאמין שלאוטו הזה יש 600 כוח סוס אין לי בעיה תאמין מה שאתה רוצה

אני רק אומר שאני לא מאמין לשטויות האלה

בקיצור כבר אבדתי עניין

אם אתם רוצים תמשיכו לרדת אחד על השני

אני לא מתכוון להמשיך בויכוח הטיפשי הזה

מגבר של האגזוז חחחחח :s05: מזה הדבר הזה שהמצאת אני עדין לא מבין !!! ועוד אני טמבל חחח כן ממש ...

כנס אולי ל-

www.carsforum.co.il  ותשאל מזה מגבר באגזוז , חחח זאת תיהיה השאלה הכי מגוחחת שנשאלה בפורום , אבל כדאי לך ללמוד קצת ולהשכיל את הידע שלך ברכב לפני שאתה קורא לאנשים שמבינים יותר ממכך אידיוטים .

:lol: מגבר באגזוז  :lol: (ואם עדין אתה חושב ש"הדוד זרימה פתוח" או בעצם כל הצנרת השתנתה מהמנוע , שכן זה שמו האמיתי של המגבר באגזוז זה מה שעושה רעש בהונדה הנ"ל אז אתה טועה ובגדול !)

איש איש בעייניו יעשה ! , מכירים את המשפט הזה .?

יש אחד שעובד על פרוייקט מים (amisha  8) , יש אחד שאוהב לראות מנופים בפעולה , יש אחד שאוהב לחתוך את המארז שלו ולשים מאווררים וקטודות למינייהם , ויש אחד שאוהב כלי ושיפר את האוטו שלו עד לכ- 500 כוחות סוס , תאמינו או לא.

כפיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...