מפגש מכוניות באיילון 22.4.2005 - תמונות וסירטונים - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפגש מכוניות באיילון 22.4.2005 - תמונות וסירטונים

דודי הסטלן

Recommended Posts

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוייי, פשוט מתיש הת'ראד הזה.

בסוף אדרדר את כולכם לפורום "תחבורה ציבורית" בתפוז. (לא שהוא גרוע כן... דווקא היותר מתורבתים והאיכותיים שקיימים בארץ ואני די נהנה להיות חלק מהקהילה הזו). :xyxthumbs:

כולנו נתחיל לדבר על שילדות של האוטובוסים השונים, שינויים בקווים ובחברות האוטובוסים ועוד על שיטים רבים אחרים, המשתייכים לקטגוריה "תחבורה ציבורית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ויכוח של ילדים קטנים די כבר! סה"כ רציתי שתתלהבו מהתמונות אבל מכאן ועד להתווכח על גבי 5 עמודים אם יש להונדה 500 או 250 כ"ס!! זה אבסורד וזה נמאס כבר !!!

:xyxthumbs:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוייי, פשוט מתיש הת'ראד הזה.

בסוף אדרדר את כולכם לפורום "תחבורה ציבורית" בתפוז. (לא שהוא גרוע כן... דווקא היותר מתורבתים והאיכותיים שקיימים בארץ ואני די נהנה להיות חלק מהקהילה הזו). :xyxthumbs:

כולנו נתחיל לדבר על שילדות של האוטובוסים השונים, שינויים בקווים ובחברות האוטובוסים ועוד על שיטים רבים אחרים, המשתייכים לקטגוריה "תחבורה ציבורית".

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די אחרת הת'רד ינעל

כולה דודי הסטלן, רצה שאנחנו נתרשם ממכוניות ונביאה דעה, במקום זאת להתווכח בלי סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הת'ראד הזה פשוט דורש אז נתחיל. :jump:

מכונה שמורה ומעוררת הערצה (לא פחות מהסיוויק) בחברת "דן" בכלל ולחובבי "תחבורה ציבורית" בפרט -

MAN SL-200, מספר פנימי בדן - 3643.

394_0707200435051.jpg

394_0607200468360.JPG

המכונה הזו בערך בגיל שלי, גדלתי איתה, נסעתי איתה בקו 4 כשהייתי ילד ו"דן" שומרים עליה בצורה שלא תתואר, בייחוד אילן מזרחי ואחיו. :yelclap:

המכונה הזו נוסעת בהיתר מיוחד של משרד הרישוי (כעקרון, כל אוטובוס חייב מהכביש לאחר 15 שנות עבודה) וכל שנה אילן ואחיו נאבקים מחדש בשביל להמשיך ולהניע אותה באופן סדיר.

עושה שלושה קווים ביום, מתחילה כקו 19 בראשון, ממשיכה לאיזה מקצון כקו 4 בת"א בצהרי היום, לקראת הערב עושה קצת את קו 7 וחוזרת לקנח בשנית עם קו 4.

כ"כ יפה... פשוט בא לבכות. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתווכח איתך שהאוטבוס הזה יותר מהיר מאוטו גלידה.

;D

צריך אגודת אוטובוסים משופצים בארץ, תחשבו איזה מגניב, יותר אנשים ירצו לסוע באוטובוס. !

genius

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן תחשבו אוטובוס עושה צלחת, ויש לו 4 אגזוזים, ועל העמודים באטובוס יש נשים כמו בבית ז****

זה הדבר הבא במפגשים:

95525322fq.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו ת'לינק לת'ראד ה-ע-נ-ק על סוגי האוטובוסים ב"תפוז".

סביר להניח שיצא לכם לא פעם ולא פעמיים לסוע באוטובוס ואשכרה להינות מהנסיעה בגלל שהוא היה פשוט... איכותי. מן הסתם לא ידעתם איך לכנות אותו מלבד "אוטובוס" והייתם דווקא כן רוצים לדעת באיזו מכונה מדובר?! הת'ראד הזה יעשה לכם קצת סדר. :cool2:

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=394&msgid=43838970

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...