מפגש מכוניות באיילון 22.4.2005 - תמונות וסירטונים - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפגש מכוניות באיילון 22.4.2005 - תמונות וסירטונים

דודי הסטלן

Recommended Posts

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה טמבל!

הפירסומת היא:

כח הוא כלום בלי שליטה ... כאילו הלווווו ?!? פרסומת לצמיגים...? אחיזה = שליטה...?

אם אתה מצטט (וכותבים אצטט ולא יצטט...) ומנסה להראות כמה אתה חכם וידען (ואתה ממש לא) לפחות תפגע במטרה ואל תביך את עצמך ככה לפני כולם

http://www.bigobc.com/pperf.html

טוב, תקשיב יא אפס:

HF מה קרה לך? ממתי אתה מגיב ברמה כזאת נמוכה?

אוקיי, אז.... מה אתה רוצה להגיד בזה? מה המטרה שלך בלנסות להעליב אותי?

היתה לי שגיאת כתיב והתבלבתי בציתות במילה אחת

(זה לא משנה כי כוח לבד בלי צמיגים טובים = ביצועים נמוכים, אז זה כמו להגיד כוח עם צמיגים גרועים=שליטה גרועה= ביצועים נמוכים).

מה זה משנה את מה שכתבתי?

ולכל מי שאומר שזה כמו לעשות OC למעבד זאת השוואה ממש טיפשית כי לעשות OC לא עולה כסף, פה בן אדם השקיע פי כמה מהמחיר של המנוע כדי להגדיל את הכוח שלו.

וכל הקטע הוא שבאותו המחיר שהוא השקיע הוא יכל לקנות מכונית אמיתי עם ביצועים עדיפים במסלול ולא טיל למרוצי דראג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשואה ל OC היא מאוד מאוד מדוייקת ומקבילה לדעתי....

לעשות OC עולה כסף : מה עם ?? מה עם כול ההספק שאתה משקיע בשביל להסיר את החום מהחלק האלקטרוני ??? ושלא נדבר על אם החלק חס וחלילה נשרף ......

וההשקעה היא לדעתי דיי באותו היחס / קנ"מ ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

overload, לא נמאס לך אה?!

קודם כל - להונדה המדוברת ממש ממש אין צמיגים גרועים.

FALKEN חתך דק 17"(וסליחה שאני לא זוכר את המידות) זה בין הצמיגים הטובים בעולם - אם לא הטוב ביותר.

וכל הקטע הוא שבאותו המחיר שהוא השקיע הוא יכל לקנות מכונית אמיתי עם ביצועים עדיפים במסלול ולא טיל למרוצי דראג

פה באמת הגזמת....

מה לא ברור?! הבן אדם ר-צ-ה טיל למירוצי דראג!!!!!

היה רוצה מכונית עם ביצועים עדיפים במסלול - היה קונה מכונית עם ביצועים עדיפים במסלול!!!

חוץ מזה - שאיפה בדיוק יש לך מסלול בארץ?!!?!?!?!? באיצטדיון רמת גן!?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

overload, לא נמאס לך אה?!

קודם כל - להונדה המדוברת ממש ממש אין צמיגים גרועים.

FALKEN חתך דק 17"(וסליחה שאני לא זוכר את המידות) זה בין הצמיגים הטובים בעולם - אם לא הטוב ביותר.

פה באמת הגזמת....

מה לא ברור?! הבן אדם ר-צ-ה טיל למירוצי דראג!!!!!

היה רוצה מכונית עם ביצועים עדיפים במסלול - היה קונה מכונית עם ביצועים עדיפים במסלול!!!

חוץ מזה - שאיפה בדיוק יש לך מסלול בארץ?!!?!?!?!? באיצטדיון רמת גן!?!?!

לא, לא נמאס.

נמאס לי מהעצבים שלכם, כל מי שרק מוציא מילה נגד האופנה הזאת אתם נובחים עליו, אולי תרגעו קצת ותנו לדבר?

אני מקווה שהתגובה הבאה אלי לא תהיה צעקות וקללות כמו שעשית עד עכשיו בכל הדיון השכונה הזה (אומר משהוא על האנשים והתחביב הזה, לא?...)

בקשר לצמיגים, מה הקשר?

לא אמרתי שיש לו צמיגים גרועים, סתם השתמשתי במשפט נאמר בפירסומת לצמיגים, לא דיברתי על צמיגים.

ואם הוא רוצה טיל למרוצי דראג, למה הוא נוסע בסיבובים ועושה פניות כאילו מרשימות?

אם הוא רוצה טיל למרוצי דראג אז סחטין יש לו אחלה רכב, אבל זה כל מה שזה רכב למרוצי דראג חוץ מזה זה רכב על הפנים יחסית למחיר...אה והשג טכנולוגי מרשים מבחינת הספק של המנוע (לא ביצועים).

ד"א המבנה עצמו של המנוע וכל מה שכשור מבחינה מכאנית להעברת הכוח לגלגלים לא בנוי ל500 כ"ס אז הרכב הזה לא ישרוד עם הוא באמת ינצל את הכוח שיש לו. מה שכל רכב רגיל כן יעשה.

ואם אתה משווים את זה לOC זה כמו לתת 1.9V למעבד שבסטוק פועל על 1.4-1.5V, הוא אולי יגיע למהירויות מטורפות אבל החיים שלו יהיו קצרים יותר משל זבוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי וואי שתהיה בריא....

מתי ראית אותו בדיוק "נוסע בסיבובים ועושה פניות כאילו מרשימות"?

אם הוא רוצה טיל למרוצי דראג אז סחטין יש לו אחלה , אבל זה כל מה שזה למרוצי דראג חוץ מזה זה על הפנים יחסית למחיר...אה והשג טכנולוגי מרשים מבחינת הספק של המנוע (לא ביצועים).

אוךךךך

עוד פעם:

אין פה שום עניין של תמורה למחיר..... מה נראה לך ? שהוא מחפש מאזדה לאנטיס שתיקח אותו לעבודה?

אין עוד אוטו בארץ, גם לא במיליון שקל - שייתן מה שהאוטו הזה נותן בקו ישר.

אין עוד אוטו בארץ, עם ביצועים שמתקרבים לביצועים של האוטו הזה בקו ישר.

כן, כן - ביצועים.

אף אחד לא קבע שביצועים של מכונית צריכים להימדד במסלול ראלי.

ספורט מירוצי הדראג הוא שונה לגמרי מספורט מירוצי הראלי - וגם שם נמדדים ביצועים.

גם אם זה לא סוג הביצועים שאתה רוצה מהאוטו שלך.

(ואני יכול להבטיח לך שהסיווק הזאת עם כל שיפורי המכלולים(מתלים, צמיגים, בלמים...) שלה גם מתנהגת במסלול יותר יפה ממכוניות רבות ויקרות ממנה...).

אז נכון שהרכב הזה לא נוח כמו BMW סדרה 3 ולא לוקח סיבובים כמו 911 - אבל זה לא הייעוד שלו.

מה קשה להבין?!

זה כמו להגיד שלסובארו אימפרזה טורבו STI יש תמורה גרועה למחיר - כי היא פחות נוחה מסיטרואן C5 שנת 2000 שעולה רבע  :bash: :bash: :bash:

או כמו להגיד שפורש 911 טורבו זה אוטו גרוע(בטח, יש לו תמורה גרועה למחיר) כי הוא מבקר יותר במוסך יותר מאשר מאזדה לאנטיס.

עריכה:

עכשיו כשאני מסתכל בפרטים שלך אני רואה שאתה בן 16 - כלומר אפילו אין לך רישיון.

אז כל הוויכוח הזה מיותר...

שתפסיק לדבר איתי בתור שליח של אבא\אמא\טופגיר ותתחיל לנהוג תחזור אלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע אני הלא בוגר פה?

כי נכון לעכשיו רק אתה משתמש ב

:bash: :bash: :bash:

ומתעצבן כאילו לקחו לך את המוצץ (אל תתעצבן שוב זאת מטפורה).

ואני כבר נוהג, מגיל 16 אני נוהג ואני יהיה בן 17 עוד פחות מחודש.

ואין קשר לנהיגה או לא נהיגה, אני בטוח ש 90% מהמשתתפים בדיון לא נהגו על אימפרזה משופרת או משהוא דומה.

כל מה שאני אומר לך זה מהגיון וידע אישי, ויש לי מספיק משניהם בשביל שהוויכוך ימשיך.

בקשר לפניות ולסיבובים אני לא מדבר על האיש הזה ספציפית אני מדבר על כל השאר, כמו בסירטונים פה ובסירטונים אחרים שראיתי (לא חסרים), הם עושים פניות וסיבובים במהירויות גבוהות כדי להדגים את הביצועים של הרכב שהם שיפרו, זה טיפשי.

ועכשיו, כל מה שאמרת על הביצועים בקוו ישר וכל זה, זה בדיוק מה שאמרתי, זה לנסיעה בקוו ישר ולא יותר.

זאת הפואנטה שלי.

אין פה שום עניין של תמורה למחיר

יש, כל בן אדם רוצה שתהיה תמורה כמה שיותר טובה למחיר בכל דבר, גם פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני כבר נוהג, מגיל 16 אני נוהג ואני יהיה בן 17 עוד פחות מחודש.

מאוד בוגר, ואחראי....

אני מאחל לך שתמעך איזה אוטו בעמוד ואחרי זה כל החיים תשלם על זה שלקחת סיכון מיותר....

כי אם חס וחלילה תפגע במישהו - אין לך ביטוח שיכסה אותך - ואתה לא יכול לממן איזה כמה יתומים שההורים שלהם נסעו בנתיב לידך....

ויש הרבה קשר לנהיגה...

אין שום עניין של תמורה למחיר מסיבה מאוד פשוטה - אין שום אחר בארץ שמסוגל לספק את מה שהמכונית הזאת מספקת...

אין שום דבר אחר בארץ - בשום מחיר - שמספק את כמות האדרנלין שהמפלצת הזאת מספקת.

ועכשיו, כל מה שאמרת על הביצועים בקוו ישר וכל זה, זה בדיוק מה שאמרתי, זה לנסיעה בקוו ישר ולא יותר.

זאת הפואנטה שלי.

זה ידוע. זה בדיוק מה שאני אומר. אבל זה לא מפחית מערך האוטו - מאחר ולשם כך בלבד הוא נועד.

הפואנטה שלך(עד להודעה הזאת) הייתה שהאוטו הזה לא שווה כלום - בגלל שהוא כזה.

רוקפורד - קרעת אותי :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה כולה דיון על מכוניות .. תראו לא לקחתם את זה

כחו את עצמכם ביידים תתקררו קצת ותחזרו למחשב.מספיק לרצוח אחד את השני.לכל אחד יש דעה אחת ולכל אחד יודע מה שהוא יודע.זאת לא סיבה להתעצבן יותר מידי!! מספיק :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד בוגר, ואחראי....

אני מאחל לך שתמעך איזה אוטו בעמוד ואחרי זה כל החיים תשלם על זה שלקחת סיכון מיותר....

הפואנטה שלך(עד להודעה הזאת) הייתה שהאוטו הזה לא שווה כלום - בגלל שהוא כזה.

סוף סוף בלי עצבים

תודה אני שמח שאתה דואג לי ולאחרים, אבל לא תודה.

המקסימום שאני יכל לפגוע בו זה גמל\פרה, כי אני לא נוסע על כבישים ראשיים עירוניים או בין עירוניים

יש לי משלי (לא לגמרי) ואני נוהג בו בשביל ההנאה במקומות שאני לא מסכן אף אחד, זה אולי לא חוקי לגמרי אבל זה גם לא מסכן אף אחד.

לא הפואנטה שלי היתה ותמיד תהיה שמכוניות משופרות (במידה כזאת) נועדו אך ורק לנהיגמה בקוו ישר ומקוצי דראג, ולכל דבר אחר הם מכונית עלובות.

לא אמרתי שהוא לא שווה כלום, תמיד ידעתי שבקוו ישר הוא יעקוף כנראה כל רכב בארץ (בתנאי שהעקיפה לא תהיה חדה מדי כי אז הוא יתהפך :lol: ).

לא הכי קשור אבל קשור, בטופ גיר (כן, יש בעיה?) הראו יגואר ישנה שהוסיפו לה כמה מיכלי ניטרו למנוע ושיפרו אותה.

היא עקפה את כל הרכבים שהם הביאו לשם, גם את ה DB7 בקוו ישר כמובן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...