geforce 3(?ti 500 )VS ati radeon 8500 - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

geforce 3(?ti 500 )VS ati radeon 8500

ybe

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יודע טוב מאוד מה כתבו בכתבות הבקרוב של המשחק אבל כדי שהמשחק ירוץ בקצב של 60fps ב- 1024x768x32 עם כל האופציות פועלות וכל האפשרויות מכוונות על המקסימום אתה צריך כרטיס הרבה יותר חזק מ- 3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים באמת צריכים לצאת מהקיבעון על סדרת הג'י פורס, ובמיוחד מהקיבעון על הג'י פורס 3 שקנה לעצמו שם של אליל כמעט...

יש מתחרה חדש בשוק, הוא באמת טוב פי כמה, ואני מדבר כמו יוביוב על איכות תמונה, מהירויות, ואני מקווה שגם בעתיד עם ראויים בהחלט, הרדיאון 8500 נראה כמתחרה שבהחלט יביס את הג'י פורס 3, אבל רק אם יצאו מהקבעון עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים באמת צריכים לצאת מהקיבעון על סדרת הג'י פורס, ובמיוחד מהקיבעון על הג'י פורס 3 שקנה לעצמו שם של אליל כמעט...

יש מתחרה חדש בשוק, הוא באמת טוב פי כמה, ואני מדבר כמו יוביוב על איכות תמונה, מהירויות, ואני מקווה שגם בעתיד עם ראויים בהחלט, הרדיאון 8500 נראה כמתחרה שבהחלט יביס את הג'י פורס 3, אבל רק אם יצאו מהקבעון עליו...

כנ"ל, מסכים עם יוביוב ועם KOM (חוץ מהקטע של הTRUFORM שלדעתי אף מתכנת לא ישים עליו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל, מסכים עם יוביוב ועם KOM (חוץ מהקטע של הTRUFORM שלדעתי אף מתכנת לא ישים עליו)

ה- TRUFORM לא קשור לתיכנות מוקדום של המפתחים. מהבחינה הזאת זה כמו FSAA, זה מתלבש על המשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- TRUFORM לא קשור לתיכנות מוקדום של המפתחים. מהבחינה הזאת זה כמו FSAA, זה מתלבש על המשחק...

באמת?!

cwm43.gif

לדעתי שתלו לי פרוקסי סמוי שמראה לי את כל המאמרים בצורה לא נכונה...

או שאולי פשוט שכחתי :-[ ;D

ברצינות עכשיו, אתה בטוח? cwm44.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יכול להיות שאני טועה (אבל אני די בטוח שאני צודק...  ;D) אבל הטכנולוגיה הזאת תיתמך ע"י כל המשחקים החדשים ללא בעיה... (מקסימום יוציאו תלאים ותיקונים למשחקים הקיימים...)

2. המחיר של ה- 7500 יתחיל ב- 150$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודיי להתווכח עם זה, הכרטיס נותן ביצועים טובים ביותר במחיר אשר בהחלט מפתיע, יש לכם בעייה רצינית עם זה?

חוץ מהעובדה שבארץ זה יעלה פי שתיים? אבל אין בארץ אפליה, אז גם הכרטיסים של יעלו פי שתיים

;D ;D >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדויק..

Many developers will be either releasing patches or current games or incorporating TRUFORM technology into their future games.

http://www.anandtech.com/video/showdoc.html?i=1517&p=6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...