יש לי בעיה בכרטיס מסך או במסך, קורה רק במשחקים... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי בעיה בכרטיס מסך או במסך, קורה רק במשחקים...

dorlevy

Recommended Posts

יש לי בעיה שכשאני מדליק משחק, נגיד כמו 3, אז פתאום המחשב לא מגיב והנורה של המסך הופכת מירוק לכתום.

רק לשם הבהרה, זה לא קורה כל פעם, זה פעם קורה ופעם לא, תלוי במצב רוח של המחשב. וזה גם קורה רק כשהמשחק עולה מבחינת הגרפיקה ולא התפריט.

יש לי 6600GT חדש ו-f700p של .

אני מקווה שמישהו יוכל לעזור לי כי אני כבר משתגע.

תודה מראש,

דור לוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. איך בודקים את הטמפ'???

2. עם הרזולוציות ניסיתי לשחק וברשזולוציה מאוד נמוכה 800 על 600 לא נתקלתי בבעיות אבל יכול להיות שזה רק מקרי כי המחשב מפעיל לי עכשיו את 3 על 1280 על 1024 חלק אבל יש פעמים שהמסך על סטנד ביי ואז צריך לעשות ריסטרט וזה מסתדר.

3. איך אני בודק את כל מה שרשמת???

תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. עם הרזולוציות ניסיתי לשחק וברשזולוציה מאוד נמוכה 800 על 600 לא נתקלתי בבעיות אבל יכול להיות שזה רק מקרי כי המחשב מפעיל לי עכשיו את 3 על 1280 על 1024 חלק אבל יש פעמים שהמסך על סטנד ביי ואז צריך לעשות ריסטרט וזה מסתדר.

תודה על העזרה!

בדרייברים יש הגדרות לבדיקת הטמפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה!

אם שהורדת רזולוציה לא נתקלת בבעיות כנראה שזאת בעיית טמפרטורה.. כי שמורידים רזולוציות הכרטיס פחות מתחמם.(לפי מה שאני ראיתי)

עכשיו תנסה לאלתר איזה מאוורר גנרי מתחת לכרטיס ותראה אם יש תוצאות.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...