המטריקס - עמוד 8 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המטריקס

love-its-my-name

Recommended Posts

אפשר בבקשה לקבל לינק לסרט האמור באימיול (אני מניח שלא מדובר בסרט עם זכויות יוצרים)?

אשמח גם לקבל לינקים למדריכים טובים אחרים שמיועדים להדיוטות.

(מעמוד 3 או 4 או 5 של הת'רד הזה... :P)

מצטער שלקח לי שנים לענות, לא ביקרתי בת'רד הזה של המטריקס המון זמן

בכל מקרה, אני לא בטוח בקשר למה היה שם הקובץ הספציפי שאני הורדתי

מאוד יכול להיות שזה היה זה :

Balducci.Self.Levitation-D.Roos-M.Maxwell.mpg

אבל בכל מקרה , חפש באימיול את המילים :

Balducci

ו/או

Levitation

ואם זה בקשר לטריקים של קלפים (לא רק, אבל בעיקר) - תמצא מליון סרטוני הדרכה אם תחפש באימיול את המילים :

Penguin Magic

וגם Ellusionist

ובאופן כללי גם שמות של קוסמים, אם מעניין אותך טריק מסויים שעשה דיוויד בליין או קופרפילד, או לא משנה מי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, צפיתי בסרט A Question of Origins ואני חושב שעצם העובדה שסרט באורך 60 דקות עובר כל-כך חלק בסטרימינג היא הוכחה לקיומו של הקב"ה.  ;)

וקצת יותר ברצינות, אני מסכים עם 99% ממה שהם אומרים שם. אבל זה כמובן לא מספיק כדי לגרום לי להגיע לכנסיה ביום ראשון בבוקר או לבית הכנסת בשבת.

אפילו הם (בסרט) טוענים שענן, אבטיח ומדוזה זהים ב 90% ... האחוז האחד (או עשרה במקרה שלהם) הזה הוא המשנה.

הסרט הזה לא חידש לי הרבה (עם זאת אני חושב שהוא מומלץ ביותר לצפיה) למדתי לתואר ראשון בביולוגיה לפני כמה שנים.

עזבתי באמצע בעיקר מהסיבה הזו... כל התאוריות האלה (אבולוציה וכו') הן בעניי לא יותר מסיפור מעשיה מופרך שאנשים נאחזים בו בכל מאודם בדיוק כמו בתנ"ך בלי כל הוחכה תומכת. ללמד את זה באוניברסיטה בתור עובדה זה פשע בעניי.

המסקנה הזו לא הפכה אותי ליהודי מאמין כיוון שאני לא מתכוון להחליף מעשיה אחת שלא מוצאת חן בעניי באחרת.

אם אנטרופולוג היה חוקר את החדר שלי הוא היה מגלה את כל הפרקים של starwars ועל השולחן צלמיות של יודה, ווידר, R2 ו C3PO .

אני מניח שהוא יכל להסיק די בקלות שזו האמונה הדתית שלי בהנחה שלא היה לו כל ידע קודם על התרבות שלנו או על אמונות דתיות אחרות. ולמה לא בעצם? האם הסיפור הזה פחות טוב מהסיפורים בתנ"ך או מהסיפורים של מאמיני האבולוציה? לדעתי אפילו טוב יותר.

אני באופן אישי מאמין בתפיסת עולם מהנדסית (יש לזה מילה טוב יותר?) יותר. אני חושב שאם משהו מסויים עובד לא משנה איזה סיפור תרקום לך סביבו הוא עדיין יעבוד.

אם כך, כדאי לבחור בסיפור המתאים לך ביותר, זה שמוצא חן בענייך ועובד בשבילך.

אין לי שום דבר נגד יהודים, נוצרים, אבולוציוניסטים, בודהיסטים או פגאנים. אין לי זלזול כלפי אף אחד מהם. המעשיה שאני אבחר להאמין בה לא טובה יותר או פחות מזו שלהם.

בסופו של יום לא ניתן להוכיח או להפריך אף אחת מהן. הכל עניין של תפיסה ופרספקטיבה.

תפילה עובדת וזה בעניי מוכח נסיונית. היא עובדת אם אתה נוצרי, פגאני, מאמין בקתולו, ה', או דייהק. ואם היא לא עובדת בעבורכם - ובכן גם זה מוכח נסיונית  :)

בקיצור, איש באמונתו יחיה!

בנוגע לאמונה האישית שלי... היא מבוססת על כל מני דברים שמצאו חן בעניי ואספתי עם השנים.

בתור אדם בעל אוריאנטציה תכנתית אני אוהב להאמין בדברים שמזכירים לי קוד. בראש ובראשונה דברים שמתקיימים מחוץ למרחב וזמן.

למשל המחשבות שלכם. איפה הן נמצאות? בתוך הראש? לא נראה לי. איפה מתקיימת תוכנית המחשב שאמצעותה אתם קוראים את ההודעה הזו? ומה בבנוגע למוסיקה? תנודות באוויר, תנודות של עור התוף?

כל אלה תופעות אבל לא המהות. תוכנת מחשב מתקיימת במימד משלה אי אפשר לתפוס אותה בשום צורה ואופן. אפשר לתפוס קוד, מילה כתובה, צליל או תו. אבל זו לא חוכמה.

ואסכם במשהו שכבר כתבתי:

"בתחילה היה קיים רק השכל, המיינד, ריק ואין סופי.

ברגע ניצחי אחד עלתה בו סופיה, המחשבה הראשונה.

ובאותו הרגע - שנמשך מאז ועד היום, ועד הנצח

(תחשבו על הזמן כמימד, רציף ואין סופי, לא כעל התנועה בו כפי שאנחנו תופסים אותו בחושיינו)

ירדה המחשבה מטה, ובנפילתה הפכה דחוסה יותר ויותר,

ובראה את כל העולמות, וכל המימדים.

הידועים, והנסתרים."

(דברי הלירון. א, 1)

אמן!

ואם בהרחבת אופקים עסקינן. והאויל ושבוע הספר סביבנו. כמה ספרים מומלצים. פילוסופיה להמונים...

עולמה של סופי - יוסטין גורדר

סדרת ספרי פילוסופיה - מי מכיר? - בהוצאות מחברות לספרות

את האחרונים קניתי בסינמה סיטי לפני כחודש (כשהלכתי לראות את episode III  :) ) במחיר של 60 שקלים לכל הסדרה, מציאה לכל הדעות (אפילו יותר בהתחשב בעובדה שהמחיר המומלץ לצרכן המופיע על כל אחד מהם הוא 64 ש"ח).

יצא ארוך ומשעמם כמעט כמו הסרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרט הזה.

בזבוז של שעה מהחיים שלי.

ואחד הבזבוזים היותר כואבים.

כזה גיבוב של שטויות החזרה בתשובה סטייל אמנון יצחק (רק עם חליפות וישו במקום כיפות ומצוות) כבר מזמן לא ראיתי. לפחות לא מאז הת'רד האחרון של airborn-i.

רגע, זה מזכיר לי משהו... אני חושב שכבר אמרתי את זה איפשהו... אה... פה:

אני לא מאמין כמה ששיעמם לי - אבל אשכרה ישבתי וראיתי עכשיו את כל הסרט. פשוט סרט החזרה בתשובה, רק במקום לראות את אמנון יצחק, רואים מטיפים נוצריים למיניהם. בזבוז משווע של שעה מהחיים שלי.

יש לי הרבה להגיד על הסרט המטומטם הזה ("מעניין" my ass), אבל זה סתם יהפוך לעוד ת'רד בסגנון הדברים ש-airborn-i פותח, אז חבל על המאמץ.

אה ועוד משהו: זה לא יהפוך לעוד ת'רד חסר טעם על דת. לא בעד ולא נגד. הודעות שיעסקו בזה או יתייחסו לזה ימחקו. כנ"ל לגבי עוד תגובות עם ציטוטים מפגרים ויציאות שאמורות להיות מצחיקות (כי באמת, מיצינו).

this thread has gone far enough.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

its like a face that hold inside

face that awakes when i close my eyes

face that watches everytime i lie

face that luaght everytime i fall

איזה תרד הזוי... או שבעצם אני הוזה? :silly: :silly: :silly:

עכשיו תחשוב טוב טוב שהקיר שלידך מתעוות ומתעקם... הוא באמת מתעקם? לא? וואלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרט הזה.

בזבוז של שעה מהחיים שלי.

ואחד הבזבוזים היותר כואבים.

כזה גיבוב של שטויות החזרה בתשובה סטייל אמנון יצחק (רק עם חליפות וישו במקום כיפות ומצוות) כבר מזמן לא ראיתי. לפחות לא מאז הת'רד האחרון של airborn-i.

רגע, זה מזכיר לי משהו... אני חושב שכבר אמרתי את זה איפשהו... אה... פה:

הוצאתה לי את המילים מהפה.

אגב הזה שהזכיר את הפלאפון שמצלצל ואתה חולם שהוא מצלצל ואז אתה קם והוא מצלצל זה כי במהלך החלום אתה חצי ער,זה כמו שאם ינסו להעיר אותך ויגידו קום קום ויחזרו על זה כמה פעמים אתה כאילו תשמע את זה בתוך החלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שכשאתה חולם אז המוח שלך מעבד יותר מהר ולכן אתה קולט את הטלפון, והבנת שזה טלפון עם הצלצול הראשון(או אפילו התו הראשון),0 ולא עם הצלצול(או התו) השני או השלישי כפי שקורה בדרך כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TopGun אני מודה,

this thread has gone far enough.

אבל בכל זאת...

גם לי הפריע הנסיון להחזרה בתשובה סטייל אמנון יצחק. גם בעניי הסרט היה ארוך מדי ומשעמם. יכל להסתכם ב-10 דקות אם היו מוצאים ממנו את כל ההחזרה בתשובה.

אבל לא כל מה שיש שם זה שטויות (מה שאני לא ממש יכול להגיד על אמנון יצחק).

אם אתה מאמין בכל מיני תאוריות מקובלות בביולוגיה רק בגלל שזה מה שלמדת.

כדאי שתחקור ותעמיק בהן עוד קצת. כי רובן שטותיות לא פחות מהגיבובים של אמנון יצחק.

ושלא תחשבו שזה קל להגיד "אני לא מסכים עם זה / אני לא מאמין בזה" רוב האנשים מסתכלים עליך כמו על איזה ניאנדרטל תמהוני בכמה הדקות הראשונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אפשר להבין מה הם הדברים המיוחדים שעושים אותם בוהיסטים !

למה לנו אין אנשים שעושים דברים מיוחדים . הנה האיש מהסדרה בערוץ 10 שכביכול קורא מחשבות....

הוא עשה דברים מדהיים לא פחות אבל הוא לפחות הסביר שהכל עניין של לדעת להשתמש בראש שלך נכון. יודעים היום שבני אדם משתמשים בסה"כ ב5-7 אחוז מיכוןת המוח ?! תחשבי מה היה קורה אם היינו משתמשים ב-20 או בשלושים וכן הלאה.. אולי באמת היו לנו יכולות להזיז דברים ולקרוא מחשבות לכי תדעי.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו זב בזבוז של זמן.

זה כולא סרט והוא לא מצאיותי בכלל איך לאדם יש חור בראש ועוד לתוך החור הזה מכניסים משהוא?! זה קצת דפוק.

אתם פשוט מוצאים דברים לא אמיתיים ומקשרים את זה לחיים שלכם בגלל שיש דברים שאתם מאמין שהם בילתי אפשריים (אותו הליכה על גחלים לדוגמא) אבל אתם סך-הכל לא יודעים כלום. אתם לא יודעים שזה אולי בכלל לא כואב אלה זה מראה כואב כי אתם רגילים לזה שהגחלים חמים מאוד.

הבהרה משחקים מחשב וכו' באותו סגנון נועדו להנאה 99% ממה שהם מראים זה שטויות וזה מנתק אותכם מהמצאיות. כמה פעמים ה"רע" היה יכול להרוג את ה"טוב" בסרט? מלאא יש מלא שהוא כבר תופס את הטוב מכוון את האקדח לראש שלו ואז קורא איזה משהוא ובסוף ה"רע" מפסיד. זה שטויות! אבל במצאיות זה לא ככה במצאיות ה"רע" לא יחכה עד שאתה (ה"טוב") תברח רחוק מהפצצה ואז הוא (ה"רע") יפוצץ אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הליכה על גחלים נשמע הגיוני למדי.

כפי שאיזה בחור בריטי הסביר את זה באיזו תוכנית.. הגחלים עשויים עץ, ועץ הוא מוליך חום גרוע.

מה שעושים הוא שמנסים שיהיה כמה שפחות מגע עם הגחלים.

זה כמו ללכת יחף על כביש ביום חמסין.

אני מאמין שכל אחד פה מסוגל לחצות ככה כביש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...