המטריקס - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המטריקס

love-its-my-name

Recommended Posts

אז בקשר לבודסהיטים פעם קראתי איזה ספר שדיבר על תופעות כאלה ונאמר בו שלמעשה הבודסהיטים משלבים את רגלם כך שיכולים לקפוץ ממקום למקום תוך כדי תפילה 15 ס''מ או משהו כזה ושהם לא מרחפים.סתם נקודה למחשבה.

כן אבל הקוסם הזה עמד והתרומם למעלה גבוה באוויר משהו כמו 75 ס"מ ואפילו יותר והוא עמד באוויר איזה דקה וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם קודם מוצאים את התשובה ואז מנסים להתאים את המציאות לזה.

אולי הם בכלל מצליחים לעשות את זה כי בודהה הוא אמיתי, ולא בגלל שאנחנו חיים במטריקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו שאני אגיד לכם שאני יכול ליצור אגם באמצע המדבר. הכל אשליות. בקשר למטריקס, חשבתי רבות על זה (כשהזדמן לי מעת לעת). תחשבו ששום דבר אמיתי. כל הסבל שלכם. לא אמיתי, או שהוא יחלוף מתישהו. לא ידוע מתי. זה יכול לעזור לכם בחיים. בקשר לבעיה הגופנית של אלה שהולכים על גחלים. הם בטח רגילים לזה. זה כמו שתלך עכשיו לרוסיה ולא תרגיש את העצמות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נזכרתי עכשיו באיזה תוכנית שראיתי פעם

על איזה רופא/מנתח/רופא אליל בספרד שגורם לאנשים להיות בריאים שוב

בעזרת זה שהוא גורם להם להאמין שהם בריאים או שהוא מנתח אותם בלי

הרדמה וזה לא כואב להם כי הם מאמינים שזה לא כואב להם

אני אישית חושב שזה בולשיט לגמרי, כלומר אין לי ספק שלמצב הנפשי שלנו

יש קשר הדוק עם המצב הפיזי שלנו, ושאנחנו נעשים חולים יותר בקלות

כאשר אנחנו בדיכאון וכד' מאשר שמחים, אבל עם זאת, אני גם לא חושב שאפשר

להבריא מסרטן בעזרת "חשיבה חיובית" בלבד

עכשיו עוד יבוא מישהו שיגיד לי לנסות את השיטה הזאת של הרופא, אבל אתם יודעים

מה, אני מעדיף לחשוב שהוא מזבל במוח מאשר לנסות את השיטה הזאת ולדעת באמת

מה גם שאם זה לא יעבוד ויכאב לי,אז תמיד אפשר להגיד שלא האמנתי בלב שלם,ולכן

זה לא עבד, זה בדיוק כמו דת, אפשר תמיד לתרץ הכל בזה שאין מספיק אמונה

ולך תוכיח שיש מספיק אמונה ואלוהים סתם לא קיים/לא אכפת לו...

ונוסטרדאמוס, אתה צודק לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לשים קץ לנורמה\סטיגמה כלשהי, הדרך הכי טובה היא פשוט לדבר על זה כל כך הרבה עד שזה כבר הופך למצחיק.

למשל, כדי לסיים ז'אנר מסויים של למשל, צצים עשרות סרטי פארודיה, למשל מת לצעוק וכדומה.

בשנות ה 60, כבכל העולם היו שמועות על חטיפות חייזרים, חלליות באוויר וכדומה - החלו לצאת סרטי ופרסומי חייזרים מצחיקים

כמו הפרסומת המפורסמת עם Mr. Grey..

אז אם אתם מאמינים באמת במאטריקס (אני לא כזה, אבל אני בא להציג מחשבה מעניינת), יכול להיות ש"הם" גורמים לנו להיות בטוחים שלא קיים דבר כזה,

על ידי כך שהם מציגים אותו בסרט, כזה שאנחנו באים לקולנוע וכבר מגיל 0 כל אחד יודע "איך מתנהגים בקולנוע" כלומר איך חושבים וכדומה (למשל בתחילת המאה ה-19 כשהוקרן הסרט הנע הראשון עם הרכבת, כולם ברחו בצעקות וחשבו שהם עומדים להדרס). כך זה היה גם עם כל עניין תוכנית החלל של ארה"ב, אז למה לא במאטריקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy: לא ממש... פשוט זה נראה ממש מוזר...

גם הוא פשוט לקח קלף וזרק ממרחק של חמש מטר על זכוכית עבה של חנות שהייתה סגורה ופתאום הקלף נדבק בצד ההפוך של הזכוכית...

אההה....אתה מדבר על הקוסם דיוויד בליין.

הוא לא בודהיסט אבל קראתי איפה שהו שלפני שהוא יוצא מהבית הוא עושה מין טקס כזה להזמנת שדים.

וכל הקסמים שהוא עושה השדים עוזרים לו.

ראיתי את הסרט שלו FREELES

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...