המטריקס - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המטריקס

love-its-my-name

Recommended Posts

חבר'ה, מספיק עם הספאם.

מעתה והלאה, הודעות ספאם ימחקו בלי התרעה ו/או הודעה.

לגבי הנושא - זה מהנושאים האלה שאי אפשר להוכיח ואי אפשר לא להוכיח - ברגע שמישהו משוכנע, לך תשכנע אותו אחרת...

אבל לפחות לגבי דבר אחד שציינת אני יכול להגיד שהוא לא הוכחה - האנשים שהולכים על זכוכיות וגחלים וכאלה, אין להם כוחות מיוחדים, והם גם לא "מדמיינים שזה לא שם". זה פשוט דברים שנראים לנו כואבים, אבל כנראה שבמציאות הם הרבה פחות.

למה אני חושב ככה? לפני שנה+ היתה בטלוויזיה איזו תכנית עם כלמיני מופעים מוזרים, כמו קפיצה מגבוה לגיגית מים, בליעת חרבות וכאלה (תחשבו על קירקס משודר...). בין המופעים היה גם מישהו שהלך על גחלים. ואז מישהו מהקהל קם ואמר שהוא לא חושב שזה כל כך מיוחד, ושללכת על גחלים - בגלל שזה נעשה בנגיעות קצרות ומהירות - לא באמת משפיע על העור. וכהוכחה, הוא קם מהקהל, יצא לאזור שבו עשו את המופעים, הוריד נעלים וגרביים (דמיינו בריטי בחליפה עם מכנסיים מופשלים...), והלך על אותם הגחלים שהבנאדם מהמופע הלך עליהם. לא קרה לו כלום.

בקיצור - כל המופעים האלה הם כנראה הרבה פחות בעייתיים ממה שאנחנו מדמיינים לעצמנו.

גם על זה הוא הסביר ובאמת אני זוכר שאני ראיתי גם את אותה התוכנית - היה ב"תאמינו או לא" קטע על אחד כזה שהולך על אבנים חמות ועם הצמידו מדי טמפרטורה לאבנים האלו שהראו טמפרטורה שמספיקה בכדי להעקל את כל הבשר שלו ברגל עד לעצם ואפילו בעצם לפגוע קשות! גם בכדי לבדוק הצמידו סטייק לאבן אחת לאחר שעמד עליה והסטייק היה בלתי ניתן לשחרור מן האבן משום שהוא נדבק כ"כ חזק שלא היה אפשר להוציא אותו. עכשיו, הסבר לי את זה!

גם איך אתה מסביר את הבודסהיסטים ואת הקוסם הזה שפעם היה שהוא ממש ייכל להתרומם מעל פני האדמה [היה בערוץ עשר וזה כן אמיתי ללא שום תעלול פשוט אמיתי!] או את שאר האנשים שיכולים לעשות כל מיני דברים מוזרים ולא טבעיים כמו לייצר חשמל [תראו באחד לחמישי ותראו נראה לי אז יהיה עליו] או על זו שבעלת עיניי רנטגן או על עוד אנשים מדהימים בעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא חסק תופעות שאין להם בסבר מדעי....

לחלק מנסים לתת הסבר אבל זה לא מצליח.....

תאוריות זה טוב..... תאורית המיתרים שצינת קודם.....מסתמכת על כך ש במציאות שלנו ישנם יותר משלושה מימדים - הם אומרים שיש משהו כמו 11 אם אני לא טועה...

הכל טוב ויפה, אני בעד תאוריות חדשות.... אבל הכל הגדר תאוריה, אין שום הוכחה...

בחזרה לנושא - אם האנושות הגיעה לירח, הודי יכול ללכת על גחלים! :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם על זה הוא הסביר ובאמת אני זוכר שאני ראיתי גם את אותה התוכנית - היה ב"תאמינו או לא" קטע על אחד כזה שהולך על אבנים חמות ועם הצמידו מדי טמפרטורה לאבנים האלו שהראו טמפרטורה שמספיקה בכדי להעקל את כל הבשר שלו ברגל עד לעצם ואפילו בעצם לפגוע קשות! גם בכדי לבדוק הצמידו סטייק לאבן אחת לאחר שעמד עליה והסטייק היה בלתי ניתן לשחרור מן האבן משום שהוא נדבק כ"כ חזק שלא היה אפשר להוציא אותו. עכשיו, הסבר לי את זה!

גם איך אתה מסביר את הבודסהיסטים ואת הקוסם הזה שפעם היה שהוא ממש ייכל להתרומם מעל פני האדמה [היה בערוץ עשר וזה כן אמיתי ללא שום תעלול פשוט אמיתי!] או את שאר האנשים שיכולים לעשות כל מיני דברים מוזרים ולא טבעיים כמו לייצר חשמל [תראו באחד לחמישי ותראו נראה לי אז יהיה עליו] או על זו שבעלת עיניי רנטגן או על עוד אנשים מדהימים בעולם

אז בקשר לבודסהיטים פעם קראתי איזה ספר שדיבר על תופעות כאלה ונאמר בו שלמעשה הבודסהיטים משלבים את רגלם כך שיכולים לקפוץ ממקום למקום תוך כדי תפילה 15 ס''מ או משהו כזה ושהם לא מרחפים.סתם נקודה למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיש דברים שאנחנו לא מבינים (כמו אנשים שמרחפים באוויר למשל [אם זה קיים בכלל...])

לא אומר שהמטריקס קיים, כמו שזה לא אומר שיש חייזרים, או שיש אלוהים או הרבה דברים אחרים

זה רק אומר שאנחנו לא מבינים את זה, וכל אדם מפרש את זה איך שהוא רוצה

אחד חושב שזה הforce (מstar wars), השני שזה אלוהים, השלישי חושב שזה אומר שהמטריקס קיים,

והרביעי פשוט חושב שאנחנו לא מודעים לגמרי לכל חוקי הפיזיקה או משהו

אהה ואגב, לפי הסרט "מטריקס" אז זה שאתה מודע לדברים במטריקס לא עושה אותך בלתי פגיע למטריקס,

כלומר אם יורים בך במטריקס אתה נפצע בעולם האמיתי, ולכן זה לא מסתדר עם התאוריה הקטנה שלך שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה הולך על זכוכיות\יושב על מסמרים וכיו"ב אתה מפזר את המשקל שלך על הרבה זכוכיות\מסמרים,

אני רוצה לראות את אותו בן אדם יושב על מסמר בודד...

נכון מאוד...גם אני בקוצר רוח :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח גם אני וחבר שלי חשבנו על האפשרות הזאת אחרי הסרט .. אבל אז , אם באמת אנחנו חיים במטריקס אז למה שההם מי שהם לא יהיו יתנו לנו בתוך המטריקס ה"אמיתי" כביכול , לראות סרט על המטריקס - זה עלול לפגוע בכל המטריקס ... חח מאז אני קצת פחות מאמין בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...