האימיול שלי ממש "מהיר" - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האימיול שלי ממש "מהיר"

RayZ

Recommended Posts

חבר'ה הורדתי project emule .

בקיצור,כמו בליונטוורק..

בהתחלה מוריד מהר מהר ובסוף יורד וניהיה איטי מאד מאד. כרגע זה מוריד כל דבר על 1.7KB ולא יותר..

בנוסף יש עוד בעיה קריטית,בכל פעם שאני מפעיל את האימיול המחשב נכבה ל 10 דקות' ורק אז אפשר להדליק אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מגלה כאן הרבה בורות בעניין האי מיול, נתחיל מכך:

-אימיול היא תוכנת קוד פתוח, כל אחד יכול לקחת ולשנות אותה, לערוך, להוסיף, להוריד. אתר LioNetwork סה"כ ערך את התוכנה, eMule זאת לא תוכנה בלעדית של אתר LioNetwork.

-ניתן להוריד עם כל emule (חוקי כמובן, לא פרוץ) מכל אתר, ז"א שאם לדוגמא תשתמשו ב-emule רגיל (של האתר www.emule-project.com) תוכלו כמובן להוריד קישורים מ-Lionetwork.

-המלצה חמה שלי, אל תתקרבו ל-emule של LioNetwork, אחד הגרועים שנתקלתי בהם. ה-emule של Lionetwork נחסם ע"י הרבה אנשים, מסיבה פשוטה, הם פשוט לא משתפים ... הרבה חסימות הם עשו על אנשים מחו"ל, וכתוצאה מכך אנשים חסמו אותם והחרימו אותם. אתם מוזמנים להריץ חיפוש בפורום של Emule project, עם המילים "Lionetwork" או "LH" ואתם כבר תראו כמה אנשים מדברים על כך. כמובן שאם תשתמשו ב-emule של Lionetwork, אתם תהיו חשופים לכל החסימות הללו.

הכי טוב זה לענות מכל העולמות, גם מחו"ל וגם מהארץ, לכן תורידו MorphXT שעליו אין חסימות, והכי חשוב אתם נשארים נייטרלים. ;)

-MorphXT, ה-emule הטוב ביותר, אתם מוזמנים להוריד אותו. (google it "MorphXT")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף יש עוד בעיה קריטית,בכל פעם שאני מפעיל את האימיול המחשב נכבה ל 10 דקות' ורק אז אפשר להדליק אותו.

נו אז הורדתי את המורפיקס הזה,אבל המחשב נכבה ולא רוצה להדלק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הבעיה שלך זה.. שהמחשב שלך מיתחמם מהפעולה של האימול כי הוא דורש מהמעבד שלך ואז המחשב ניכבה.... ולא ידלק רק עד שוא לא יתקרר מספיק לקח שיוכל לעבוד נורמלי

ץיבדוק את הקירור של המעבד שלך אולי המאוורר שלך לא פועל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מגלה כאן הרבה בורות בעניין האי מיול, נתחיל מכך:

-אימיול היא תוכנת קוד פתוח, כל אחד יכול לקחת ולשנות אותה, לערוך, להוסיף, להוריד.

אם כבר מדברים על בורות.

אימיול היא תוכנת קוד פתוח ברשיון GPL (אם אני לא טועה מאייתים את זה כך),ז"א,כל אחד יכול לשנות אבל,אסור לשנות דברים שנוגדים את הרשיון (כמו ה ratio או כל משהו שיכול לרמות),אימיולים רצינייים (כמו מורף),כבר חוסמים את כל המודים הבלתי חוקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק 71 אוי לא..

אז הבעיה היא שהספק שלך מיתחמם וברגע שהוא חם הוא מפסיק לעבוד.. היה לי מה שהוא דומה והספק היתפוצץ לי בסוף

תיקנה מהשהוא איכותי אתה סתם יכול לדפוק לעצמך את כל המערכת שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 5.2 של ליון ניטוורק ממש ממש גרוע.. בהתחלה הוא מוריד מהר ואחרי זה הוא לא זז..

היה לי אותו תקופה ארוכה והיו לי כ30 הורדות... וכלום לא זז.. והורדות עם פול מקורות..

האימיול שלהם ממש אכזבה.. תוריד של lsd  הוא מוריד מהר ...זה גם הכל תלוי כמה מקורות יש לך... וכמה אתה משתף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו?.... סהכ 30 ~50 מוריד על כך אחד כזה ב bitcoment או איך שלא קוראים לזה ?(הוריד פעם שהורדתי את זה מיזמן\) על על 100++ את הדריוור ואת הסוואט לכל אחד...

עם אתה עובר ל morphXt אתה תיצתרך להתחיל מחשב.. הקרדית נימצא בקובת קרדית ... שזה 2 קבצים .. אבל באמת אי אפשר ליראות קרדית של אימול.. תנסה אולי יעבוד לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...