האימיול שלי ממש "מהיר" - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האימיול שלי ממש "מהיר"

RayZ

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וזה לא שאלה של איזה אימיול זה שאלה של איזה מחשב, ואיזה הגדרות.

לפחות מישהו פה יודע משהו :P

למרות שיש קצת הבדלים,למשל במורף אין את המגבלה של העלאה של לפחות 10k/sec בשביל שיהיה לך מהירות הורדה בלתי מוגבלת,אבל הratio עדיין מחזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת.. כל שבוע מישהו פותח דיון על מהירות איטית, נותנים לו תשובה ואז מישהו אחר עם אותה בעיה.. תחפשו קצת....

היי אמיגוס.

בזמן האחרון תוכנת האימיול שלי ניהית איטית לגמרי,

וסתם תופסת משאבים בלי להוריד כלום.

דברים בסיסים, בדקת שהפורט לא חסום (LOWID) ? אתה מגביל את ה UPLOAD שלך ל 6-8KBPS ? אתה לא מנסה להוריד יותר מדי דברים ביחד ? תבדוק את הזכרונות שלך עם תוכנה MEMTEST86+ בקשר לתקיעות ! התקנת את ה EVILLORD TCP/IP PATCH ל SERVICE PACK 2 ? אתה מגביל את ה UPLOAD ע"י תוכנה חיצונית כמו NETLIMITER ?

אם אתה לא מבין חלק מהדברים, תריך חיפוש, הם נאמרו פה כבר 1000 פעמים, ולא קשורים לאיזה EMULE אתה משתמש ....

---

לגבי אלו שמדברים על BITTORRENT / EXEEM, ברור שהרשתות האלה הרבה יותר טובות מ EMULE אבל יש להם בעיות כמו שלא ניתן למצוא דברים ישנים / מיוחדים, ויש קושי לחפש חלק מהדברים... אבל אין ספק שבתור PROTOCOL הם יותר יעילים / מהירים / טובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://emulemorph.sourceforge.net

עריכה:

אין למורף קבצי התקנה,רק זיפים או source...אבל מי צריך התקנה,אתה פשוט עושה unzip,שם את הקרדיטס וכל שאר הבלאגנים וזהו.

איזה קבצים אני צריך להעביר של קרדיטים וכדומה? אפשר בבקשה לקבל רשימה מסודרת?

לגבי הקבצים הנמצאים כרגע בשלבי הורדה, מספיק שאני אגדיר ב-MorphXT את הספרייה של ה-Incoming בה הם נמצאים (בכונן אחר), כדי שהוא יכניס אותם באופן אוטומטי לרשימת ההורדות שלו וימשיך להוריד אותם מהמקום שהפסקתי, או שקיים סיכון שהם יאבדו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמסא לי לומר את זה בפעם ה230137489365948136

תריצו חיפוש !!! כל הזמן אותו דבר ותמיד בעמוד השני מתחילים את המריבה של הרשתות וב3 זה כבר ספאם!

תריצו חיפוש עברו על הנושא 50 מיליארד פעמים! אם עדיין אתם סובלים לאחר קריאה! של הדיונים הישנים פנו אליי או תנסו אחרת...

וכולנו יודעים שההגדרה הכי טובה זה להעלות קבצים... זה הרעיון של אימיול!(וכל השאר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם היו לי את כל המודים הזבל שעשו בישראל, EMULE שתוקע את המחשב ולא עובר את ה25K הורדה.

עכשיו עברתי ל  http://emuleplus.info/

מוד פשוט מאוד וטוב מאוד, הגיע לי כבר ל120 KB הורדה.

מוריד מהר מאוד ובמהירות יציבה עם פוטנציאל גבוהה, אם יש לכם קובץ עם הרבה מקורות הוא בכלל חוגג.

וחשוב מאוד, אין צורך לגעת בהגדרות, אני לא נגעתי בכלום וזה טס (בניגוד למודים הישראלים ששם לא משנה מה עשיתי זה תמיד היה איטי).

HF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת.. כל שבוע מישהו פותח דיון על מהירות איטית, נותנים לו תשובה ואז מישהו אחר עם אותה בעיה.. תחפשו קצת....

דברים בסיסים, בדקת שהפורט לא חסום (LOWID) ? אתה מגביל את ה UPLOAD שלך ל 6-8KBPS ? אתה לא מנסה להוריד יותר מדי דברים ביחד ? תבדוק את הזכרונות שלך עם תוכנה MEMTEST86+ בקשר לתקיעות ! התקנת את ה EVILLORD TCP/IP PATCH ל SERVICE PACK 2 ? אתה מגביל את ה UPLOAD ע"י תוכנה חיצונית כמו NETLIMITER ?

אם אתה לא מבין חלק מהדברים, תריך חיפוש, הם נאמרו פה כבר 1000 פעמים, ולא קשורים לאיזה EMULE אתה משתמש ....

---

לגבי אלו שמדברים על BITTORRENT / EXEEM, ברור שהרשתות האלה הרבה יותר טובות מ EMULE אבל יש להם בעיות כמו שלא ניתן למצוא דברים ישנים / מיוחדים, ויש קושי לחפש חלק מהדברים... אבל אין ספק שבתור PROTOCOL הם יותר יעילים / מהירים / טובים...

זה שאתה עצלן ולא מוכן לחפש את התשובות באלף פוסטים מלפני כן, זה לא אשמתנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...