השוואות מכורות באתר של טום? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואות מכורות באתר של טום?

Fenomeno

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תבדוק את המחירים של האימפרזה טורבו ותיראה שהאוטו לא כל כך זול ;D

ואסוס הוא לא בחירה טובה הוא טוב אבל יקר ולא שווה את הכסף

כמה Anti_Virus משלם לך ? אני אתן לך יותר. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הכנסת דיעה "למרות שהלוח של אביט מציג ביצועים טובים בהרבה אני אישית חובב של לוחות ג'יג הבייט" ויש הכנסת דיעה "ג'יג הבייט הכי טוב"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לכל האנשים פה להחזיק את הסוסים שלהם בכל הנוגע ללוחות של . אם לא ידעתם עד היום ללוחות של יש אחוז החזרה וRMA גבוה מאוד והם מתייחסים ליבואנים שלהם כמו לזבל. פעם היה יבואן שייבא את הלוחות שלהם, ואחרי שABIT התכחשו לאחריות של הלוחות שלהם הוא נאלץ להפסיק לייבא אותם ואחרי כמה זמן גם סגר את הבאסטה בגלל סיבות אחרות. כמו-כן, באתרים מכובדים כמו AMDMB תוכלו לקרא על איכות הכבלים(Capacitors) הגרועה שABIT משתמשים ולמה בהרבה מקרים הלוחות סובלים ממתחים לא יציבים(זה קרה לי אישית עם לוח שלהם!!!) בגלל הסיבה הזאתי. בנוסף, תסתכלו על ביקורת שהיית פעם על לוח של בHardOCP ותסתכלו איך הם שלחו לReview לוח כשהצ'יפ של הBIOS לא היה מולחם כמו שצריך ללוח. אני, לפחות, מתרחק מלוחות של בעתיד הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את'לון, זה אבוד לך מראש.

נ.ב, לגבי האובייקטיביות.

כשכתבה מתיימרת להיות אובייקטיבית הכוונה בכך היא שאינה מושפעת מגורמים שלא אמורים לשנות (כמו שוחד.. והטבות מהחברות).

כי אחרי הכל ביקורת מבסיסה היא סובייקטיבית, אלא אם כן מדובר בבחינת ביצועים בלבד, ומי יודע שאי אפשר להתווכח עם מספרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללוחות של אביט אין אחוז החזרות גבוה בכלל יחסית ליצרניות אחרות...יש לך משהו שמוכיח תא זה? נתונים כלשהם?

מתחים- להמון לוחות בשוק יש בעיות מתחים..לדוגמא הלוחות שלא סוס שיש להם בעייה של OVERCOLT מה שגורם לצניחה חופשית של המתח אח"כ, לג'יג הבייט שיב עייה של UNDERVOLT בחלק מהלוחות שלה..ככה שזה לא רק אביט.

ביוס- אולי היה מקרה, אם כבר אתה מדבר על ביקורות שלא ביט ב[H], תציץ בשבחים שהם מרעיפים על הIT7\AT7.

ולגבי אחריות, אני לא שמעתי על שום בעייה עם הלוחות שלהם..ואינ מכיר אנשים שבבעלותם יש את הKR7A ונזקקו לטיפולים\החלפות במסגרת האחריות..היום הם מיובאים בייבוא אישית של החנויות ככה שזה מוחזר ישר לאביט והם מקבלים ללא בעייה לפי מה שהבנתי, אחרת הם יודיעם שהם פשוט לא ימכרו כאן..ועוד דבר אחרון על האחריות- שמעתי עליהם דברים מאוד טובים של שליחת חלקים שלא מצריכים החלפת לוח מלא..ביוסים למשל, החלק השחור שמסביב לסוקט של המעבד בלוחות לפנטיום 4 (שכחתי איך קוראים לזה) וכו'.

דווקא יבואן בעייתי יותר בארץ בעניין ההחזרות הוא היבואן של ..שצריך לחכות לו שבועות עד שמשהו זז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אסוס "ירדו מכתרם" ובטח עם כזה תג מחיר. אם הולכים על לוח יקר, ויש כסף להשקיע לדעתי הם בחירה מאוד טובה. אם אין ממון, אז גם GB וMSI טובות מאוד.

נכתב ע"י אדם שברגעים אלו ממש משתמש באסוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אסוס "ירדו מכתרם" ובטח עם כזה תג מחיר. אם הולכים על לוח יקר, ויש כסף להשקיע לדעתי הם בחירה מאוד טובה. אם אין ממון, אז גם GB וMSI טובות מאוד.

נכתב ע"י אדם שברגעים אלו ממש משתמש באסוס.

ואיפה נכנס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתם כולכם קצת נסחפתם...

בהשאווה של לוחות KT333 לא דנו ב OC כי ידוע שלמעבדי זה לא כל כך רלוונטי (או שהכתב לא עושה OC). ואכן הגיגה בייט, גם בביקורת הזו, בדומה לזו של AnandTech הציג ביצועים מהשורה הראשונה, פלוס פיצ'רים מעולים ופלוס מחיר מצויין. לכן הוא ניצח ולא איזה לוח חסר פיצ'רים עם תווית מחיר גבוהה ושמיועד רק ל OC כמו האפוקס.

אני לא מודע לפרטים של הביקורת על לוחות לפנטיום אבל אני משער ששם כן התייחסו ל OC בעיקר כי הרבה מאד אנשים שקונים P4 עושים OCלכן זה מאד משמעותי...

ואנטי, אתה בעצמך לא כל כך אובייקטיבי, אתה אוהב לוחות לפי יכולות ה OC שלהם שזה לא רלוונטי לגבי הרוב. אז תפסיק להמליץ כל הזמן על אפוקס או אביט יקרים ותחשוב קודם מה הוא צריך, לא אתה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DXT, מה זה ידוע שז הלא רלוונטי? יש המון תוצאות O\C טובות מאוד למעביד אט'לון וזה רלוונטי מאוד, ככה שאין צידוק להורדה של זה (ד"א- איפה איזכור לביעות התאימות של הלוח?), האפוק בכלל לא חסר פיצ'רים..הוא כולל כרטיס קול של שישה ערוצים בניגוד לג'יגה בייט (Aניים, לא?) הדבר היחיד שהג'יגה בייט כולל וחסר באפוקס זה כרטיס ברשת..ובקר הרייד שמשולב באפוקס טוב יותר (HPT מול PROMISE אם אני זוכר נכון).

בביקורת לפנטיום 4 התתייחסו רק בהשוואות לוחות הI845E ליכולות OC ולא בביקורת לוחות הI850E? הטייה לטובת הג'יגה בייט.

אני לא אובייקטיבי? אתה בעצמך התחלת להמליץ על הג'יג הבייט רק אחרי שהזמנת אותו בעצמך- אז על תעשה לי פה משפט אם אינ אובייקטיבי או לא..וכשהמחיר דומה, אין טעם לקנות לוחות ללא אפשריות OC עתידיות.

לפניש אתה עונה, תבדוק את הביקורת באתר של טום- כי נראה שאתה מדבר בלי לדעת על מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...