לבעלי YES שבינכם שחיברו את המפענח האיכותי לקו הטלפון, שאלה... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לבעלי YES שבינכם שחיברו את המפענח האיכותי לקו הטלפון, שאלה...

אורח R0ckF0rD

Recommended Posts

אורח R0ckF0rD

שתי עובדות :

AXN - סאקי צ'אנל (לתתי רמה שכל מה שהם יודעים זה ללחוץ על ה + ו ה - להחלפת ערוצים ולראות פיצוצים וקארטה).

BEEP - אקסטרימלי סאקי צ'אנל (היה יכול להיות הרבה יותר איכותי, אבל פשוט לא משקיעים בו).

והעובדה הכי איכותית היא, שהתכנים של YES איכותיים הרבה יותר מהתכנים של חברות הכבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שתי עובדות :

AXN - סאקי צ'אנל (לתתי רמה שכל מה שהם יודעים זה ללחוץ על ה + ו ה - להחלפת ערוצים ולראות פיצוצים וקארטה).

BEEP - אקסטרימלי סאקי צ'אנל (היה יכול להיות הרבה יותר איכותי, אבל פשוט לא משקיעים בו).

והעובדה הכי איכותית היא, שהתכנים של YES איכותיים הרבה יותר מהתכנים של חברות הכבלים.

AXN שולט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי במתב וביס, עכשיו אני ביס אבל רק בגלל האיי די אס אל ובגלל התחייבות לחצי שנה אנחנו לא עוזבים אותם

בכל מקרה מתב היה הרבה יותר טוב מיס יש דברים יותר מעניינים ומי שאמר שביפ זה ערוץ חרא

לא יודע על מה הוא מדבר תוכניות כמו החטא ועונשו וביפ שואו עם גדי סבן (לא יודע אם עדיין משודר) אלא תוכניות מצחיקות

לאללה ואף מגרות את האינטלקטואלים שביננו עם מידע חשוב או שלא

בכל מקרה רוצים ערוץ נוער פצצה:

קחו את ביפ ותוסיפו לו את התוכנית y בלילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלווין יכול לשדר חזרה אם מחברים אליו קופסא קטנה כזאת

אבל הבעיה שהוא גם יעשה לך סרטן

תחבר את הממיר לקו טלפון

תנתק את הממיר מהחשמל לשתי דקות ותחבר חזרה-- זה אמור להיות בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

אני מאמין שהבעיה בגירסת הקושחה של המפענח או במערכות של YES.

האם מישהו יכול לנסות להזמין סרט היום או מחר דרך השלט וליידע אותי?

אשלח לו את ה16 ש"ח בדואר. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

אבל זה לא קשור... סתם לרשום משהו שהוא לא קשור?

לא משנה אחים, תודה בכל אופן.

התקשרתי למרכז התמיכה והם אמרו לי שאם לא ביקשנו מהטכנאים במפורש לדאוג לחיבור קו הטלפון למפענח, חיבור באופן ספונטני לא יגרום לעסק לעבוד.

צריך להזמין שוב טכנאי ולסדר את זה, Damn...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי עובדות :

ביפ אקסטרימלי סאקי ? אין עוד ערוץ כזה

סאותפארק, באפי, החטא ועונשו, הדיילי שוו, סימפסונס, זינה, מסע בין כוכבים ועוד הרבה

לא נראה לי שיש בלווין ערוץ עם כל כך הרבה תוכניות טובות

(אבל מבחינת בחודשיים האחרונים לא היה שום סרט נורמלי בכבלים ואני לא רוצה את החבילה הדרעקית הזאת יותר עם החתול COOL וסרטים שאף פעם לא שמעתי שאפילו הגיעו לווידאו בארץ אלא נכשלו בחו"ל ונכחדו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלווין יכול לשדר חזרה אם מחברים אליו קופסא קטנה כזאת

אבל הבעיה שהוא גם יעשה לך סרטן

תקבל סרטן רק אם תשב על הזן (החלק שקולט ומשדר - מכיל בעצם את המגבר וה"אנטנה") למשך תקופה די ארוכה. אם אתה יושב בדירה שלך לא יקרה לך כלום. לידיעתך יש הרבה מאוד בתים בארץ עם כמויות של אנטנות סלולריות על הגג וזה יותר מסוכן.

הסיבה שהלוין לא משדר היא שאין להם רשיון מהמדינה לעשות את זה. לא יודע מה הסיבה המדויקת שאין להם רשיון אבל עם משרד התקשורת הדפוק שלנו שהמטרה שלו היא להשאיר את האנשים בארץ בעידן הקרח ולהתעלל בהם כמה שיותר אז אני לא מתפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

אני דווקא מאמין שעמוס הוא פשוט לווין צולע, אם יעמיסו עליו תקשורת דו-כיוונית מצד הלקוחות, אפשר לשכוח מלווין מתפקד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...