האתלון 64 כפול הליבות יציג את עצמו כמעבד תומך בהייפר ת'רדינג של אינטל - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האתלון 64 כפול הליבות יציג את עצמו כמעבד תומך בהייפר ת'רדינג של אינטל

TC2B

Recommended Posts

אומנם הויכוח הגיע לרמות מילוליות לא יפות, עדיין P4 לא תמיד פחות טוב...

הובאו לך גרפים שמראים שבמשימות מולטי-טסקיות מסוימות יש לפנטיום D ואף לפעמים לפנטיום 4 הרגיל (עם אחת) יתרון על הA64...

אני מסכים שברוב המקרים קנייה של A64 תהיה משתלמת יותר אבל אי-אפשר לשלול את הP4 על הסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שהגיע הזמן להביא באן לדוגמה.

1. דיבור לו לא יפה למישתמשי הפורום : (דחוף עצבה\דחוף גזר\מזיין בשכל וכ'ו)

2. טעון כל מיני שטיות שP4 עדיף על A64 ומטעה את מישתמשי הפורום.

אני יגיש תלונה לאחד המנהלים הראשים. באמת הגיע הזמן שירד מעץ. :screwy:

"אצבע" זה מול העיניים שלך FFS. ולא אני לא טוען ש P4 עדיף על Athlon64 בכל דבר או בכלליות, בדברים מסויימים יש לו יתרונות עצומים.

מי שצריך לקודד ולעבוד בסביבה מרובת תוכנות עושה טעות אם הוא קונה Athlon64 אתה יכול לראות בזה שטויות במיץ אבל זה לא גורם לעובדה הזאת להיות שגויה.

אומנם הויכוח הגיע לרמות מילוליות לא יפות, עדיין P4 לא תמיד פחות טוב...

הובאו לך גרפים שמראים שבמשימות מולטי-טסקיות מסוימות יש לפנטיום D ואף לפעמים לפנטיום 4 הרגיל (עם אחת) יתרון על הA64...

אני מסכים שברוב המקרים קנייה של A64 תהיה משתלמת יותר אבל אי-אפשר לשלול את הP4 על הסף...

בכל הגראפים שיש לP4 יתרון בהם גם לחד יש יתרון, אולם הוא לא גדול כמו זה של הדו ליבתי אבל הוא עדיין מונה עשרות אחוזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מספיק.

עוד דיון נגרר לריבים ילדותיים בין 2-3 משתמשים.

DOGMA, תיזהר עם הערות כמו "הא ואם האצבע לא עזרה תדחוף גזר." בפעם הבאה, הערה כזאת תגרום להרחקתך. יש דרך להתבטא על גבי הפורומים, גם בדיונים נטחנים כמו אלה.

בכל אופן, ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...