האתלון 64 כפול הליבות יציג את עצמו כמעבד תומך בהייפר ת'רדינג של אינטל - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האתלון 64 כפול הליבות יציג את עצמו כמעבד תומך בהייפר ת'רדינג של אינטל

TC2B

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סינון באנצ'מארק לא רלוונטי זה לא עוות מציאות, גם אם אתה רואה בבדיקה שהבאת רלוונטית זה לא עקרוני, הרוב המוחלט של בדיקות הMT מראות על יתרון עצות למעבדי P4 בעלי HT על פני מעבדי הAthlon64. אז דיי כבר להתבכיין ולזיין תשכל, אין לך משהו עינייני להוסיף לדיון - אז תשב בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים אולי משוחד לגמרי ומגזים אבל הוא לפחות לא מעוות את המציאות במצח נחושה כמוך.

ואני מדבר לא רק על דיונים בזון , מילא כאן אנשים תופסים אותך במילה ויש להם מספיק נסיון כדי לזהות משהוא חשוד, אבל לעבוד על נובים לנובים בגיימר זה כבר מרושע , בעצם גם שם PIREN ואני תפסנו אותך במילה אבל אם לא היינו שם אז אנשים היו חושבים שם ש6800U לא יותר טוב מX800XT בשום דבר.

אם מישהו רוצה לשחד אותי אני פתוח להצעות, מוזמנים לקנות

אותי, אפילו אעשה להם מחיר מיוחד בגלל שיש להם מפעלים בארץ.

השקר שאני מדבר עליו לגבי "דוגמה" הוא טענתו כי בסקירה מסוימת

במבחנים רבים האתלון חרג מהתרשים ולכן הוצא מהם כאשר האמת

הייתה כי זה קרה רק במבחן אחד בלבד.

ענין מבחני הביצועים לגבי ה ATI זה ענין נוסף.

מהרגע ש "דוגמה" נתפס בשקר, מה הטעם להמשיך לדון עימו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתון מדהים הוא ש100% מהבנצ'מרקים שמראים משהוא שונה ממה שאתה מנסה להוכיח הם לא רלוונטים , כנראה שאתה ממש תמיד צודק, נכון ?

עצה ידידותית בשבילך - אל תנסה להוכיח דברים , תלמד דברים, כי מנסיון אישי שלי מסתבר מדי פעם מסתבר שטועים ואז נתקעים עם ההרגשה הלא נעימה הזאת שאתה לא יכול להודות שטעית ונכנסים לכל מיני תירוצים לא ברורים(קבוע מראש = לא ענייני ?). כמובן שאתה יכול לנצל את הדיון הארוך כדי לרדת לאט לאט מהעץ שלך ,זה טקטיקה מאוד שימושית כדי לצאת במקום מופסד אלא בתיקו מוויכוח ענייני ,אבל עדיין בלב אתה יודע שטעית.

או לחלופין לרדת לקללות (לך תדחוף אצבע) וזה כמובן טקטיקה מאוד מטופשת להחלץ מויכוחים כי זה פוגע באמינות שלך ולא ברור מה היתרונות שלה אלא אם אתה כמובן נלחץ כל כך חזק לפינה שאין לך שום דבר להגיד.

גם אם אתה שם לב שטעית - תודה בזה ,זה עוזר לאמינות שלך , ותדע שהכי חשוב זה להיות מסוגל לשנות את הדעות שלך מהר ולא להיות מקובע על החלטה אחת - וזה בדיוק מה שנקרא פאנבויזם.

עד כאן שיעור חינוך חברתי מפי אייסבלאט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה בדיוק טעיתי? בזה של P4 יש יתרון מוחלט על הAMD64 בMT? נו באמת אתה רוצה להתווכח תמצע לפחות טענה שתוכל לבסס. תעבור שוב על הסיקורים והבדיקות מלבד בדיקות מועטות שמבוססות על באנצ'ים חצי סינטטים/סינטטים, ששם לP4 יש יתרון של אחוזים בודדים. הP4 מוביל על הAtholn64 בעשרות ובמאות אחוזים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא גם עם HT המעבד יזוהה בתור שני מעבדים. זה לא HT זה רק תמיכה בתוכנות שנכתבו לנצל HT המעבד היחידי ביינתיים שיזוהה בתור 4 מעבדים יהיה ה P4EE כפול ליבות, שאני לא בדיוק מבין למה מוציאים אותו נכון לעכשיו אין שום מערכת הפעלה מבוססת חלונות עם תמיכה ביותר משני מעבדים.

צבי רק נדייק - יש הרבה זמן מערכות הפעלה תומכות 4 מעבדים ומעלה :

windows 2000 server עד 4 מעבדים

advanced server עד 8 מעבדים

אפילו ה dada server תומכת בעד 32 מעבדים.

ואחריים מגיע גירסאות ה 2003 של שבחלקת הגדול תומך מ 8 ומעלה.

**** עריכה ****

רק עכשיו קראתי את כל האשכול, נא להתעלם ממה שכתוב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צבי רק נדייק - יש הרבה זמן מערכות הפעלה תומכות 4 מעבדים ומעלה :

windows 2000 server עד 4 מעבדים

advanced server עד 8 מעבדים

אפילו ה dada server תומכת בעד 32 מעבדים.

ואחריים מגיע גירסאות ה 2003 של שבחלקת הגדול תומך מ 8 מעבדים ומעלה.

רק להוסיף שאין צורך במערכת מסוג SERVER לצורך תמיכה עד 4 מעבדים.

WIN PRO - בהחלט מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה שסיננת בנצ'מרקים , ובזה שטענת שכמעט בכל הבנצ'רקים הוציאו את הA64 בגלל ביצועים עלובים - למרות שזה קרה רק ב1 מ6 בערך וגם זה היה בגלל ביצועים עלובים בFLASH .

לפחות בשלושה סיקורים הוציאו את מעבדי מחלק מהגראפים הוא שהיה עמודה ריקה עם השם שלהם, אני יחפש אותם שוב. ואם היית טורח לקרוא את הכתבה היית מגלה שאת הa64 יכלו להעיף בקלות גם מההשוואה של הDVDS. אבל זה לא בדיוק משנה כי מקודם טענת שעוות המציאות שלי הוא מהתעלמות מבאנצ'ים, תעשה טובה לכולנו ותשתוק בא לך סתם לריב לך חפש תחברים שלך ותתחפף מפה. בכל האשכול הזה והקודם לא היה דבר עינייני אחד להגיב חוץ משטויות במיץ - נמאס.

כן AMD64 גרוע בMT ולא משנה מה אתה ותפוחים תקשקשו פה שום דבר לא ישנה את התמונה.

הא ואם האצבע לא עזרה תדחוף גזר.

http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=2388&p=12

6788.png

הפרש של כ50% לטובת הP4 מבוסס אחת.

6789.png

הפרש של כ30% לטובת הP4 בעל אחת.

6790.png

אין הבדל.

6791.png

AMD לא הוכנס לגראף.

http://www.extremetech.com/article2/0,1558,1550794,00.asp

0,1311,i=70192,00.gif

אין הבדל, בדיקה חצי סיננטית לא רלוונטית.

0,1311,i=70209,00.gif

הבדל של כ45% לטובת הP4 בעל אחת, אך גם זאת בדיקה סינטטית ולא רלוונטית.

0,1311,i=70198,00.gif

הבדל של כמעט 100% לטובת הP4 בסביבת עבודה ריאלית לגמרי ולא תסריטי קצה ודברים שאפשר להתפשר עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהגיע הזמן להביא באן לדוגמה.

1. דיבור לו לא יפה למישתמשי הפורום : (דחוף עצבה\דחוף גזר\מזיין בשכל וכ'ו)

2. טעון כל מיני שטיות שP4 עדיף על A64 ומטעה את מישתמשי הפורום.

אני יגיש תלונה לאחד המנהלים הראשים. באמת הגיע הזמן שירד מעץ. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...