מה המשחק הכי מפחיד ששיחקתם? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה המשחק הכי מפחיד ששיחקתם?

STRENGTH

Recommended Posts

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אף משחק למען האמת :s05:

בקושי שיחקתי במשחקים מפחידים [ברזידנט איבל1 שיחקתי לפני המון המו המון המון זמן]

שיחקתי בDOOM3,חוץ מסצנה אחת בלבד שהבהילה אותי,לאורך כל המשחק הייתי רגוע,ואפילו לא נבהלתי...ממש התבאסתי מזה...[ושלא תבינו לא נכון,שיחקתי בדום3 רק בלילה,עם תריס סגור,ועם אוזניות\או עם פול ווליום על המערכת סראונד+סאב וופר שלי],אבל ההרחבה שלו הצליחה להקפיץ אותי משהו כמו 3 פעמים [בייחוד בשלב האחרון של הגיהנום],וה-3 שלבים האחרונים של המשחק היו מלחיצים רצח

אז לכן אני יכול להגיד שDOOM3:R.O.E היה המשחק הכי מפחיד ששיחקתי בו

עצוב :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו משחק FarCry ואני בשלבים האלו שיש מוטאנטים כאלו מפחידים שקופצים עלייך וחלק גם סוסים כאלו שיורים טילים ולא מתים בקלות!...

אלה קצת מקפיצים אותי!...

אבל המשחק שלדעתי הכי מפחיד בעולם!...

AVP עם המרינס...

תשחקו את זה ב 3 לפנות בוקר עם קצת ווליום או אוזניות!...

אם אתם לא משתינים במכנסיים!...

אני תמיד נותן לאחי הקטן לשחק בזה....

אני ואהב לראות אותו נלחץ וקופץ!....

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל בשלב הרביעי  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אנחנו לא מדברים על אותו שלב .. וזה שלב שלישי, אותו שלב בו אתה מקבל לראשונה אקדח וגם פעם ראשונה שאתה מקבל ג'ט פאק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

וואלה פעם ראשונה ששיחקתי דום 1 או 2 נבהלתי מאוד חוץ מזה לא

אהה יש איזה משחק מבהיל רצח SILENT HILL במיוחד 3 טוב 1 לא היה כזה וגם 2 ו-4 לא שיחקתי אז רק 3 מבהיל :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שצריך לעשות הפרדה. לדעתי זה ככה:

יש משחק שמבהיל אותך. אלמנט ה- BOOO או בשפה מקצועית: "אלמנט פיצוץ שקית נייר מאחורי האוזן של מישהו שמרוכז בקריאת ספר" - doom3 למשל.

יש משחק שמפחיד אותך ופה צריך יותר כמו שיהיה לו סיפור שמושך אותך פנימה ודברים שהם לא חלק ישיר של המשחק אבל מוסיפים לאווירה.

מישהו דיבר על Undying ואני חושב גם . כבר בהתחלה יש את היכולת של הדמות לעבור למין "מבט רוחות" כזה ויש שלב די מוקדם שאתה מסתכל על תמונה שקשורה לסיפור ואם אתה עובר למבט המיוחד... הצטמררתי לגמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...