איזה עכבר מומלץ לגיימר? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה עכבר מומלץ לגיימר?

Spring

Recommended Posts

יש בכלל הבדל בהרגשה בין 800DPI ל1600DPI? אני עוד לא התנסיתי עם עכברים כאלה משוכללים אבל נשמע לי די הגיוני שבשלב מסויים כבר לא מרגישים הבדל -לדוגמא, במשחק קאונטר סטרייק אין הבדל בין 70FPS ומעלה.. שיחקתי כבר במשחק הזה עם 9500PRO ATI X800XL GF4 MX440

ככה שנסיון לא חסר לי ..

האם ההשוואה במקום? או שניתן להרגיש בהבדל בין שני העכברים הללו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך היחידה שלך היא לנסות בעצמך.

זו הסיבה שהתפלאתי כל כך מזה שהוא אומר שהביקורות מספרות שיש הבדל... הביקורות הללו יכולות להיות גם לא אובייקטיביות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש קשור לחוסר אובייקטיביות, אלא יותר לעיקרון שהבדל, שיכול להיות בולט מאוד למישהו אחד, יכול להיות לא קיים לחלוטין אצל מישהו אחר.

דרך אגב, גיליתי פעם שאפשר לשטות באנשים דיי בקלות פשוט ע"י שינוי הרגישות והמהירות של סמן העכבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גילי, אני לא מבין למה אבל אתה מאוד אנטי-HWzone, כל תגובה שלך היא מתחכמת ונשמעת כאילו היא אנטי-HWzone. בשביל מה בדיוק אנחנו מסקרים מוצרים? כדי שסתם יבואו אנשים כמו Spring ויתחילו לשאול שאלות כאילו הם נפלו מהשמיים? - לא! - כדי שלפני שהם נופלים עלינו ועליך מהשמים הם יקראו את הביקורת שברוב המקרים עוזרת להם להחליט וכך נמנעת שאלה מיותרת.

ד"א, מאוד מצחיק שאתה החלטת שרק- ו-MX518 עם עכברים לגיימרים. הרי עד לפני Cebit ה-MX510 וה-MX500 היו פחות או יותר העכברים היחידים של לוג'יטק שאפשר להתייחס אליהם כאל עכברי גיימינג. יתרה מזאת, רבים מהאנשים שאני מכיר משתמשים גם ב-Intelimouse החדשים כעכברי גיימינג. קיצר, עכברי גיימינג לא מתחילים ונגמרים בשני עכברים. כמעט כל עכבר איכותי יכול לשמש גם לגיימינג, תלוי ברמה של המשתמש. הרי אם הוא מתחיל או של שעות פנאי לא תמליץ לא לרכוש עכבר ב-350ש"ח כשהוא גם יכול להסתפק בעכבר של 200ש"ח למשל. ובדיוק באותו אופן כבד לא יסתפק בעכבר של 150-200ש"ח אלא ילך על הטופ שבטופ.

ולפותח הדיון, אני באמת ממליץ לך לקרוא את הביקורות שלנו, לא סתם אנחנו מסקרים מוצרים בעברית, אלא כדי שיהיה לכולנו קל יותר לקרוא ולהבין בשפת האם שלנו. וכמובן, אל תשכח לציין מה התקציב שלך ואם אתה כבד שמחפש את הכי טוב או שגם משהו באמצע מספיק לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גילי, אני לא מבין למה אבל אתה מאוד אנטי-HWzone, כל תגובה שלך היא מתחכמת ונשמעת כאילו היא אנטי-HWzone. בשביל מה בדיוק אנחנו מסקרים מוצרים? כדי שסתם יבואו אנשים כמו Spring ויתחילו לשאול שאלות כאילו הם נפלו מהשמיים? - לא! - כדי שלפני שהם נופלים עלינו ועליך מהשמים הם יקראו את הביקורת שברוב המקרים עוזרת להם להחליט וכך נמנעת שאלה מיותרת.

ד"א, מאוד מצחיק שאתה החלטת שרק- ו-MX518 עם עכברים לגיימרים. הרי עד לפני Cebit ה-MX510 וה-MX500 היו פחות או יותר העכברים היחידים של לוג'יטק שאפשר להתייחס אליהם כאל עכברי גיימינג. יתרה מזאת, רבים מהאנשים שאני מכיר משתמשים גם ב-Intelimouse החדשים כעכברי גיימינג. קיצר, עכברי גיימינג לא מתחילים ונגמרים בשני עכברים. כמעט כל עכבר איכותי יכול לשמש גם לגיימינג, תלוי ברמה של המשתמש. הרי אם הוא מתחיל או של שעות פנאי לא תמליץ לא לרכוש עכבר ב-350ש"ח כשהוא גם יכול להסתפק בעכבר של 200ש"ח למשל. ובדיוק באותו אופן כבד לא יסתפק בעכבר של 150-200ש"ח אלא ילך על הטופ שבטופ.

ולפותח הדיון, אני באמת ממליץ לך לקרוא את הביקורות שלנו, לא סתם אנחנו מסקרים מוצרים בעברית, אלא כדי שיהיה לכולנו קל יותר לקרוא ולהבין בשפת האם שלנו. וכמובן, אל תשכח לציין מה התקציב שלך ואם אתה כבד שמחפש את הכי טוב או שגם משהו באמצע מספיק לך.

תודה, אני אקרא את הביקורות עכשיו.

בקשר לשאלה שלך, אני גיימר כבד (D:) שמחפש את ההכי טוב, והתקציב הוא הרבה, אפשר אפילו ב-700 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי.. איזה בדרן..

אני לא מבין את כל ההתחכמויות שלך, במה הן עוזרות לך?

אתה יודע בעצמך שהם עושים הכל בהתנדבות למענך ולמען שאר הגולשים -אז מה הקטע שלך? אתה מקנא בזה שיש להם את היכולות והכישורים לעזור פה? או שפשוט סתם קמת על רגל לא נכונה והחלטת להיפתח פה על כולם?

נמאס לי מהשטויות שלך,

שלוום

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אני אקרא את הביקורות עכשיו.

בקשר לשאלה שלך, אני כבד (D:) שמחפש את ההכי טוב, והתקציב הוא הרבה, אפשר אפילו ב-700 שקלים.

אז כמו שאמרתי אם אתה כבד שמחפש את ההכי טוב ומוכן להשקיע מעל ומעבר

אין סיבה שתתפשר על פחות MX518 או הרייזור....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמו שאמרתי אם אתה כבד שמחפש את ההכי טוב ומוכן להשקיע מעל ומעבר

אין סיבה שתתפשר על פחות MX518 או הרייזור....

דווקא יש סיבה, העכברים האלו עם הדיוק של 16bit לא נראה לי חיוני בכלל.

מה 700dpi של ה mx500 שלי לא מספיק מדויק? עכבר של 60 שקל אולי לא מספיק מדויק, זה תלוי למי.

כמה בכלל עולה mx518? אם זה מעל 400 שקל זה לא שווה את המחיר.

טוב אחרי בדיקה קצרה הבנתי שהוא עולה כמאט את אותו המחיר אז אין הרבה הבדל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל ענק בין MX518 לMX510 מבחינת דיוק.... 1600DPI אומר הכל!

וMX1000 גם מעולה אבל לא כל כך לגיימרים כמו הMX518 והרייזורטוב שאתה מביא ציטוט שלך שהכנסת לתגובה שערכת ולא קראתי בכלל.......

רק שתדע שבקאונטר סטרייק הרזלוציה הממולצת היא 400DPI ::)

זה מה ששמעתי לפחות.. :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...