פנטיום M על מתאם של אסוס לוקח FX55 ב 2T במהירות שעון דומה - עמוד 8 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פנטיום M על מתאם של אסוס לוקח FX55 ב 2T במהירות שעון דומה

integral

Recommended Posts

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש משהו מאוד אירוני בכל הסיפור של וAMD :

אבא שלי עבד באינטל משהו כמו 8 שנים (עד שכמו רבים אחרים משכו אותו לחברה מתפתחת קטנה וחלוצה-גלילאו-שלימים נרכשה ע"י MARVELL)

בכל אופן-- אני זוכר את הימים של ה386,486 וכו' ואז לראשונה אימצה את שיטת השם למעבד (כי הרבה חברות זייפו ואינטל לא יכלה לקנות זכויות יוצרים על מספר -כמו 386 או 486 אז החליטו לתת שם למעבד ואז נולד הפנטיום הראשון)

בכל אופן הקטע המצחיק היה כזה: הפנטיום הראשון היה במהירות 75MHZ - כשלעומתו נמכר (מאינטל עצמה) ה486DX4 (100MHZ) - ואינטל עשתה מאמצים רבים להכניס לתודעת הציבור שמהירות שעון היא לא הקובע אלא הארכיטקטורה (שהפנטים עם 75MHZ יותר חזק מהDX4 עם 100MHZ) - אני זוכר אפילו עשו פרויקטים לילדים של עובדי החברה- פרשו עמדות בקניונים ובמרכזים עם פנטיומים שהראו את היכולות ה"מופלאות" של המעבד (אז עוד אנשים סירבו לקרוא לו והיו נעלוים על לקרוא לו 586) ,

מה שאירוני- שאינטל זאת שמלכתחילה באה בגישה של מהירות שעון היא לא הכל- וארכיטקטורה משפיעה הרבה יותר- והיא ירתה לעצמה ברגל כשנכנסה לאטרף התדרים בעצמה...

משעשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו מאוד אירוני בכל הסיפור של וAMD :

אבא שלי עבד באינטל משהו כמו 8 שנים (עד שכמו רבים אחרים משכו אותו לחברה מתפתחת קטנה וחלוצה-גלילאו-שלימים נרכשה ע"י MARVELL)

בכל אופן-- אני זוכר את הימים של ה386,486 וכו' ואז לראשונה אימצה את שיטת השם למעבד (כי הרבה חברות זייפו ואינטל לא יכלה לקנות זכויות יוצרים על מספר -כמו 386 או 486 אז החליטו לתת שם למעבד ואז נולד הפנטיום הראשון)

בכל אופן הקטע המצחיק היה כזה: הפנטיום הראשון היה במהירות 75MHZ - כשלעומתו נמכר (מאינטל עצמה) ה486DX4 (100MHZ) - ואינטל עשתה מאמצים רבים להכניס לתודעת הציבור שמהירות שעון היא לא הקובע אלא הארכיטקטורה (שהפנטים עם 75MHZ יותר חזק מהDX4 עם 100MHZ) - אני זוכר אפילו עשו פרויקטים לילדים של עובדי החברה- פרשו עמדות בקניונים ובמרכזים עם פנטיומים שהראו את היכולות ה"מופלאות" של המעבד (אז עוד אנשים סירבו לקרוא לו והיו נעלוים על לקרוא לו 586) ,

מה שאירוני- שאינטל זאת שמלכתחילה באה בגישה של מהירות שעון היא לא הכל- וארכיטקטורה משפיעה הרבה יותר- והיא ירתה לעצמה ברגל כשנכנסה לאטרף התדרים בעצמה...

משעשע.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על גיפורס 3 לא הייתה לי המון אינפורמציה וזה מה שקראתי.

גיפורס 4 היה די מאפן לאורך הדרך אבל האחרונים ששיפרו(אני חושב שקראו לזה TI או משהו כזה) היו מוצלחים...אבל אז כבר היה דברים יותר חדשים.

GeForce 4 Ti זה לא "הדגמים האחרונים שיצאו" זה הדבר האמיתי וזה היה כרטיס מדהים בזמנו

GeForce 4 MX זה הסדרה התקציבית וזה בכלל לא באמת מסדרת 4 אלא 2 אז אתה לא יכול להגיד שסדרת 4 היא חרא בגלל זה

זה כמו שתגיד שסדרת 9XXX של ATI היא חרא בגלל ה 9200SE שזה בכלל מסדרת 8XXX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה, אתה רוצים לחזור לנושא המקורי של הדיון או שצריך להפעיל את Porscher ;) [מחיקות למי שלא הבין].

זה הפך להיות טרד למשועממים. לדעתי מוצה ואפשר לנעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...