אני רוצה לשחק doom 3 אבל אני לא יכל חחח כל הקולות האלו והחושך זה מפחיד אותי חח - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לשחק doom 3 אבל אני לא יכל חחח כל הקולות האלו והחושך זה מפחיד אותי חח

Vladgi

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי THE SUFFERING היה באחד השלבים שם איזה מצב של -באק כזה מי שראה או שיחק , אתה בתוך חדר בתוך חדר עם כיסא חשמלי ובחדר שלך יש טלווזיות שמראות מה הולך בחדר הגדול ממולך על הכיסא וכשאתה מביט בכיסא פתאום קופץ לך איזה מישו מאחוריך וזה מזה הפיל לי ת'לב ל***** :o בדיוק הסתובבתי ואין כלום :nixweiss:

בקיצ' למשחקיות של בדום 3 זה ממש מפחיד לא משנה באיזה מצבים אני משחק , בוקר , לילה , אור , חושך , עם חברים , או בלי חברים מהצד בחדר שלי ... תמיד זה מפחיד :pissed: זה פשוא קשור לאיך שאתה מגיב עם המקלדת בצעדים של השחקן שלך אם אתה אחד וואחש שלא יודע להיסתדר עם זה אז סבבה אין מה לפחד כי אתה לא רואה בעניים אם אתה רגיש כזה אפילו עם העכבר בתזוזות אז יש ממה !

אין מה לעשות זה גם קשור באופי של בנאדם !

יאללה הלכתי לטחון עוד משחקיות שם :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשים טלטאביז בטלויזיה אם זה לא יפחיד אותך יותר.

ד.א בHL2 יש את השלב הזה שהקרציות הקטנות קופצות עלייך מלמטה במקום חשוך כזה אחרי שאתה עוזב את זה שנתן לך SHOOTGUN. זה יותר מפחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השלב הכי מפחיד בנתיים ב-HL2 אני בשלב 12 זה השלב הזה שהכל חושך ויש את הזומבים האלה שיש אליהם

4-3 עכבישים ואם הבנאדם הקרח הדפוק הזה :silly: זה פשוט הפחיד אותי מוות ועוד שיחקתי את זה ב-1 בלילה

על הסאונד הכי חזק יש לי 170RMS וזה הרבה יותר מפחיד כל יריה של שוטגן זה כמו אמיתי ובגלל זה

שיחקתי חצי מהשלב הזה אל AI_DISABL שזה עושה שהשחקנים לא יזוזו כי עם לא הייתי משחק עם זה לא הייתי

עכשיו בחיים אבל דוגרי HL2 זה המשחק הכי כייף שיש זה שם את כל המשחקים הכי חדשים זה לדעתי המשחק הכי טוב

בכל הזמנים זה שם את דום 3 על ה*** במיוחד עכשיו בשלב 12

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השלב הכי מפחיד בנתיים ב-HL2 אני בשלב 12 זה השלב הזה שהכל חושך ויש את הזומבים האלה שיש אליהם

4-3 עכבישים ואם הבנאדם הקרח הדפוק הזה  :silly: זה פשוט הפחיד אותי מוות ועוד שיחקתי את זה ב-1 בלילה

על הסאונד הכי חזק יש לי 170RMS וזה הרבה יותר מפחיד כל יריה של שוטגן זה כמו אמיתי ובגלל זה

שיחקתי חצי מהשלב הזה אל AI_DISABL שזה עושה שהשחקנים לא יזוזו כי עם לא הייתי משחק עם זה לא הייתי

עכשיו בחיים אבל דוגרי HL2 זה המשחק הכי כייף שיש זה שם את כל המשחקים הכי חדשים זה לדעתי המשחק הכי טוב

בכל הזמנים זה שם את דום 3 על ה*** במיוחד עכשיו בשלב 12

אז מה ולי יש 150 RMS נקי נקי מתוך 250 שהיה רשום תחבר את זה עם עוד אחד כמה יוצא ... ? 300 RMS נקיים יופי לי ! :jump: שתי סאבים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי ש SLIENT HILL המשחק הכי מפחיד,אבל משום מה הוא כזה הפחיד אותי..

נסו אותו ותראה מה זה ''לפחד'' ;D

מישהו יכול להמליץ לי על איזה משחק מפחיד טוב?

ואני לא מבין מה מפחיד בשלב הזה ב HL2 הוא בכלל לא מפחיד..

הוא יותר נכון מלחיץ..

אבל האמת די אהבתי את השלב הזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי המשחק לא הפחיד בכלל, מקסימום הקפיץ קצת בהתחלה.

הוא פשוט.. צפוי מדי (ולדעתי גם עלוב ונורא לינארי, אבל ניחא).

ד"א אני חושב שF.E.A.R הולך להפחיד הרבה יותר מכל משחק אחר, הוא עשוי בצורה מדהימה לפי הסרטים שראיתי עד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...